ZhukOlena• 07 декабря 2023

☄️ У США залишилися кілька тижнів і ресурси на допомогу Україні закінчаться

"США не можуть дати Україні будь-які гарантії щодо подальшої допомоги у світлі позиції Конгресу, - координатор Ради нацбезпеки Джон Кірбі"
Ваші думки, пані та панове. Що буде далі і нащо нам та мобілізація живої сили без зброї?
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляVika-N
Да, Зеленский виноват в убийствах в Буче, как минимум. Ему представляли план движения войск РФ. И этот путь проходил через Чернобыльскую зону и конкретно Бучу. Ему тыкали конкретно пальцем в карту.
#боялисьпаники

kuskus• 07 декабря 2023
Ответ дляКатруська
А Янык о людях думал? Что вы несете? Людей не положили, а убили кацапы! Раша планировала войну задолго до Зеленского! Ниче, что с 14-го года Крым аннексирован? Кто тогда довел рашу?
Ви все вірно говорите, бо таку пургу несуть ті, в кого коротка памʼять. Тузлу вже забули?
Vika-N• 07 декабря 2023
Ответ дляКатруська
Ещё одна 🤦‍♀️ Какие тупые у вас методички.
Тупые методички у 73%
КокоСина• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Да, украинка. Мои налоги своровали и положили в карман, мы потеряли половину страны. Отлично просто. Давайте дальше превращать наши земли в пустыню. Неужели никто не видит, что это все не имеет смысла? Убьют мужчин, дальше пойдут пенсионеры и дети? Или как? Какая перспектива?
Просто перестать стрелять. Нам. Не кацапам. Мда...миленько
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ для5thelement
Там всё было договорено , в Омане .
Не получилось страну сразу слить раше , власть сделала всё, чтоб мир от нас отвернулся и слить нас через 2 года
Я теж так думаю
Манула• 07 декабря 2023
Якщо Конгрес США залишить Україну без грошей, це буде різдвяний подарунок Путіну та Сі, - глава МЗС Великої Британії Кемерон

Глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон закликав Конгрес США схвалити виділення заблокованого через внутрішньополітичні суперечки пакету військової допомоги Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Дзеркало тижня.

’Якщо ці гроші не надійдуть, лише дві людини будуть посміхатися: один з них – Владімір Путін в Росії, інший – Сі Цзіньпін в Пекіні. Не знаю, як ви, але я не хочу робити різдвяний подарунок жодному з них’, – сказав Кемерон на Аспенському безпековому форумі 7 грудня.

Коментарі Кемерона відображають зростаюче занепокоєння у Британії та Європі в цілому щодо того, що інтерес США до фінансування військових зусиль в Україні зменшується. Він зазначив, що гроші, витрачені до цього часу, не були витрачені даремно, оскільки вони ’знищили половину довоєнних активів Росії’, і попередив, що якщо американський пакет допомоги не буде прийнятий Конгресом, це може вплинути на зобов´язання інших європейських країн.

’Якщо ви проголосуєте за цей пакет, як би ви це не робили і з чим би ви не пов´язували його в Конгресі, це дасть величезний поштовх цим європейським країнам. Вплив цього голосування в Конгресі буде величезним, тому що воно дозволить тим з нас, хто дійсно хоче підтримати Україну на наступний рік, звернутися до всіх інших європейських країн і сказати: ’Так, ви бачили, що зробили США, тепер ми всі повинні приєднатися’, – сказав Кемерон.

’Європейська безпека – це також американська безпека, і ми повинні залишатися єдиними в цьому питанні, ми повинні передати ці гроші українцям, ми повинні підтримати їх і переконатися, що Путін програє’, – наголосив глава британського МЗС.
Джерело: https://censor.net/ua/n3460276
РыжаяЛиса• 07 декабря 2023
Ответ для5thelement
Не разводите зраду , ещё 10 дронов же !
Ну тогда все норм)
Прастити
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляK@pelka
А Америка пусть вспомнит о своих обязательствах , которые она вязла на себя разоружив Украину. Не хватит им видите ли .
Они уже сказали , что меморандум это ни о чем и они ничего не должны .
Все решает сила , а у нас ее отобрали вместе с яо , теперь пинают , кто куда захочет .
appareils• 07 декабря 2023
Ответ дляStar39
Без американской помощи проблемы с соцвыплатами в Украине могут возникнуть уже в январе, заявила глава бюджетного комитета Рады Роксолана Подласа.

’Без помощи США уже в январе у нас могут возникнуть определенные сложности с расходами в социальной и гуманитарной сферах’, - сказала она в комментарии Forbes.

Дефицит в первый месяц 2024 года может составить 20 млрд грн, говорит источник издания в «Слуге народа».

Общий дефицит бюджета на 2024 год – 1,57 трлн. грн. Их планируют привлекать на внешнем и внутреннем рынках.

Худший сценарий, который допускает источник издания в Кабмине, - снова печатать гривну, что приведет к росту инфляции и девальвации.
Интересно получается,на повысить депутатам зарплаты они естественно деньги нашли. И что делать простым смертным, лететь в США, договариваться? А то Кулеба переживает только за ZARA и H&M

Майя15• 07 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Це він коли казав?
healer09648293• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Удалено администрацией...
Ви ку-ку чи да?
Баньте хоч і сто разів.
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Що захищаємо? Пишу не в порядку пріоритетів, а в загальному і відносно себе
1) Матеріальне. В нас декілька квартир, на які ми з чоловіком «пахали». З класним ремонтом (не хвастаюсь). Я не хочу, щоб туди заїхав якийсь бурят і привів свою самку і жив у шоколаді.
2) Земля. Мої діди і баби важко працювали. Залишили у спадок десятки гектарів землі. Це дає(давало) мені можливість плюс-мінус організувати для себе доволі непогану старість в перспективі.
3) Культура, традиції, феномен «самовизначення і приналежності». Для мене це важливо.
Удалено администрацией...
drive105• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Панове, а где наши военные заводы за 2 года? Дороги построили, плитку положили, барабаны закупили? тут что реально люди думали, что эта ярмарка невиданной щедрости будет длиться вечно?
Воровала и ворует власть, которая понимает какой размер помощи нам могли дать.
Они понимают, что завтра им скажут на выход, поэтому они и прут все, что заходит себе в карман . Больше шансов не будет.
Они думают о стране и людях ? Покажите в каком месте.
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ну а як тоді ми протрималися?
Вона пропонує лягти під рашу. на ноги поширше роздвинути...Вибачте. не втрималася
Vika-N• 07 декабря 2023
Ответ дляМайя15
Це він коли казав?
Казав. Відео є в ютубі
Oksiz• 07 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Іран підсанкціна країна вже 40 років
Кстати самый сильный игрок на Ближнем востоке... и санкции никак не мешают им жить
Стрекоза любви• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Удалено администрацией...
Дякувати всім святим, ваша думка це останнє, на що я зверну увагу. Ой, не зверну взагалі🤷‍♀️
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляhealer09648293
Не слідкую. Та і взагалі я особисто з цим нічого зробити не можу, чи ви тут за новий майдан ідеї пропихаєте?
А что даст новый майдан ? Ничего . И я ни слова об этом не писала .
Единственный шанс это было договориться в марте 2022 , сейчас уже не майдан , ничего не спасёт .
Бізешка• 07 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Шановна Бізешка, я не знаю, чи причетний ваш чоловік до ЗСУ. Мій причетний. І так, він теж не хоче, щоб в нашу квартиру заїхав бурят. Зрозуміло?
Причетним до ЗСУ можна бути і в штабі. А з ваших постів відслідковується тільки те, що вас цікавить матеріальне, ви вже другий раз в цій темі пишете, про те, яка у вас забезпечена сім´я, але жодного разу не подумали, як буде вашому чоловікові на війні, якщо таки зброї нам не дадуть. В нас з вами різне бачення, ваш воює за вашу квартиру, а мій за те, щоб люди змогли повернутися додому

5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляOksiz
Пока , слава Богу не половину .
kuskus• 07 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Ппц...це пише українка?
Манкурти це, або на завданні
Майя15• 07 декабря 2023
Ответ для5thelement
Там всё было договорено , в Омане .
Так нахрєна він(Зе) тоді у квітні після приїзду Джонсона казав ,що перемовин не буде ,будем воювати?
Teonaa• 07 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
А нас за ніч десятками закидують(
Хвала богу, бмп по нам не кидають
Sunny Hanny• 07 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Тобто ваша квартира дорожча за життя мого чоловіка? Так виходить
Її чоловік також захищає
svetlapanna• 07 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
путин яду привез? хороший намек всем кто решает дружить с фашисткой рашкой
Та сама в шоке.
А еще писали. будто хуйло сдохло..)) Эти гебняво гнустные методы типа рязанского сахара, почерк тот же
5thelement• 07 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
Так кто это сказал ?
Еленнн• 07 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Могли. Не було бажання. Все можна передати, перенаправити.
дійсно,але для цього потрібно приймати закони.( Аби тільки було бажання.)
Майя15• 07 декабря 2023
Ответ дляVika-N
Казав. Відео є в ютубі
Так я і спитала’коли’
Sunny Hanny• 07 декабря 2023
Ответ дляЕленнн
А його немає
Teonaa• 07 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Або може щейха того карма наздогнала, за такий шикарниц прийом для вбивці