Милота• 07 декабря 2023

Как часто вы покупаете селёдку?

Я её раньше ела раз в полгода, а сейчас 2 раза в неделю покупаю. Не могу наесться . Чего то мне не хватает))
Просто болталка• 07 декабря 2023
Ніколи. Не розумію я оселедець хоча рибу люблю.

КонхфЭдкаТузик• 07 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Боже, як же я люблю оселедці, скумбрію , матіас.мммммм. і взимку, і влітку. Але ... У мене після неї з´являються дружні організми(((( тому ходжу дивлюся і облизуюся😭😭
В смысле? Откуда вы знаете что от нее?
Крошка Енот• 07 декабря 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В смысле? Откуда вы знаете что от нее?
Відслідкувала закономірність. Коли пів року не їла- взагалі ні разу не з´являлися. Раз поїла- привіт. Випила ліки. Пройшли. Купила зїла- знову.
Я не знаю чому так.
СкиниУскачи!• 07 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Лук замариновала синий - соль, сахар, уксус, смешала майонез с горчицей, селедку разделала на филе, порезала, смешала с соусом и добавила немного рассола с огурцов квашеных, он вкус остренький дал.
Получилось очень и очень), можно добавить или грибы или огурчики, мелкопорезанные, уже закуска получится знатная))
Ми колись з Польщі щось схоже возили
Анонимушка• 07 декабря 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ми колись з Польщі щось схоже возили
Я тоже такой в Польше на развес покупала, а у нас такого нет.
Вот, пришлось самой сконструировать по памяти))
olena_shch• 07 декабря 2023
Майже щодня їм і так все життя.
Мира всем• 07 декабря 2023
1-2 рази на тиждень це нормально
Ms. Сама прямота• 07 декабря 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
120 с/м оселедець , мойва 90 в середньому зпсолити не проблема і зекономиться
Морожений оселедець по 100 , хочу засолить
заварний look• 07 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
А что вы имеете ввиду под ’дружніми організмами’ глисты или что это?

Крошка Енот• 07 декабря 2023
Ответ длязаварний look
Да
whenallissaidanddone• 08 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Шо это за месиво??,,
Лорка-хлорка• 08 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Раз в неделю беру матиас
Всю жизнь бы ела 24/7 тот матиаса
Лорка-хлорка• 08 декабря 2023
Ответ дляМилота
У нас селёдка 500 гр 60 гривен стоит
Так она ж не на один раз
Лорка-хлорка• 08 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Які дружні організми?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 декабря 2023
Филе покупаю раз в неделю точно
целые рыбины никогда,она мне и на вид отвратительная и на вкус
автор Милота • 08 декабря 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Так она ж не на один раз
На один. Че там в ней есть.
Танцепесенная• 08 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Такого бути не може. Всі ці оселедці доставляють до України замороженими.
Крошка Енот• 08 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ну от у мене є.
Танцепесенная• 08 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ну от у мене є.
Якщо і є, то точно не від оселедців, при заморожуванні гельмінти і яйця гельмінтів гинуть.

Крошка Енот• 08 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Що ви мені хочете доказати? Мені від цього легше буде ? Я їм скажу * слиште чуваки, тута якась анонімна тьотя сказала що так не може бути!!!!’ І вони ’ а, точно. Не вапрос. Ми більше не потурбуємо’
Танцепесенная• 08 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Просто пояснюю, бо Вам треба шукати причину, через яку Ви чіпляєте гельмінтів, який різновид ще, ну то Ваша, власне, справа, я тільки хотіла допомогти.
КонхфЭдкаТузик• 08 декабря 2023
Стала гуглити. Дійсно, при заморозці вони гинуть. Нам рибу привозять заморожену в відрах.
Хто боїться, киньте вдома ще на сутки в морозильну камеру
Крошка Енот• 08 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Я там вище вже пояснювала. Спочатку грішила на все, тільки не на рибу. Бо я ретельно її дивлюся і якщо хоч трішки схоже - викидаю.
Я довго не могла зрозуміти що саме може провокувати. А потім виявилося, що єдиний продукт який я не їла , коли їх довго не було, це саме оселедець. І коли з´являлися- це єдиний новий продукт. Зараз декілька місяців не їм. І їх знову немає.
Роздратована шкіра• 08 декабря 2023
Ответ дляКрошка Енот
Значить, дружні організми просто люблять оселедець:)
Крошка Енот• 08 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я також. Але будемо обоє голодні)
Лорка-хлорка• 08 декабря 2023
Ответ дляМилота
На один. Че там в ней есть.
Я разве что Матиас маленький могу сьесть целую,и то с небольшим количеством гарнира,пару ложек пюрешки,а обычная сельдь она ж большая,я целую не сьем даже просто так.