Сумка з негодою• Изменено 08 декабря 2023
Не можу вибрати одяг
В мене розмір грудей 3+, завжди через це були комплекси з вибором одягу. Якщо вдягну трохи приталений одяг, то груди сильно вирізняються, оверсайз додає ваги, хотіла б мати максимум 2. У кого схожа проблема? Як правильно підібрати речі?
Сумка з негодою
• 08 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
Купите уменьшающий бюст
А де купити такі?
Сумка з негодою
• 08 декабря 2023
Ответ дляКоко На Страже
А шо не так, коли груди вирізняються?
Привертає зайву увагу
из желе я• 08 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
А де купити такі?
В инете посмотрите, в магазинах нижнего белья бывают
из желе я• 08 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
Привертає зайву увагу
3+ можно подумать, что у вас там просто вымя. Нормальный размер
Сумка з негодою
• 08 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
Дякую) перегляну.
Ласунка• 08 декабря 2023
Якщо у вас струнка нижня чвстина фігури, то вибирайте більш приталені брюки чи спідниці-олівець середньої чи подовженої довжини - будуть візуально видовжувати фігуру, а на верх можна блузи, сорочки, светри, піджаки помірний овесайз для приховування бюсту
Сумка з негодою
• 08 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
Так, але я не висока і воно видно трохи
Сумка з негодою
• 08 декабря 2023
Ответ дляЛасунка
В мене широкі стегна, достатньо тяжкий низ(
Мастер Класс• 08 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
Тоді немає диспропорції, якщо це не фігура голуб. Мабуть, вам здається, що щось не так. Чи під 3+ ви маєте на увазі 6-й розмір?))
Ласунка• 08 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
Тоді прямі, подовжені брюки з піджаками прямого крою, який можна також носити з поясом, якщо виражена лінія таліїї
Гарачий Чокалад• 08 декабря 2023
Впервые вижу, чтоб женщина хотела грудь спрятать.
Обычно наоборот декольте до пупа демонстрируют.
Вон темой выше Лопес вообще выставила из под нагрудничка свои пэрсики )))
А ось і я• 08 декабря 2023
У меня 3 или 4, Д короче. Ничего там сверх выдающегося нет, не выдумывайте
В курсі діла• 08 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
Купите уменьшающий бюст
И ходить в нём задыхаться?
В курсі діла• 08 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
Привертає зайву увагу
Где? У меня 3+ и нормальное окружение
из желе я• 08 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
И ходить в нём задыхаться?
В нем не задыхаются. Благодаря особой форме он визуально уменьшает грудь
В курсі діла• 08 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
У меня 3 спортлифа, уменьшить грудь нереально, можно её просто приплюснуть
Сумка з негодою
• 08 декабря 2023
Ответ дляВ курсі діла
Где? У меня 3+ и нормальное окружение
На роботі
Треба підробіток• 08 декабря 2023
Еще никогда не слышала о том, что тройка это большая грудь. Понимаю, когда 5, там начинаются проблемы. У меня 3, идеальный размер. У мамы 7, у бабушки толи 9, толи больше. Вот там проблема, белье на заказ, боли в спине и прочие радости
культУра• 08 декабря 2023
Є такі бюсти - мінімайзери, раджу марку Fantasie
До слова, у мене 75Е, ніколи не страждала комплексами, ношу одяг по фігурі. Але, звичайно, трапляються чоловіки, яким важко дивитися мені в очі, але таких майже немає
культУра• 08 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
Я так розумію, ви пісочний годинник? Підганяйте одяг по фігурі у шевкині і завжди підкреслюйте талію. В оверсайсі матимете вигляд роялю в чохлі
наКоблучках• 08 декабря 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Не каждой женщине приятно повышенное внимание мужчин к ее груди
Электричка• 08 декабря 2023
Нет размера двойка-тройка и т.д.
Есть обхват по спине (см) и полнота чашки (буквы A, B, C, D и т.д.)
Тройка, скажем, это С по вашей системе, но обхват под грудью может быть как 70 см, так и 100 см, но выглядит это по-разному при разных объёмах грудной клетки.
Какой у вас размер бюстгальтера?
Ищите минимайзеры, у них конструкция такая, что они визуально уменьшают грудь.
Вам нельзя, чтоб вещь свисала с груди, как бы ниспадала. Так появляется тело-глыба.
У меня выраженная грудь при хрупком телосложении. Стараюсь выбирать вещи по силуэту, не в обтяжку, конечно. Тот же оверсайз - не бесформенное нечто, а свободного покроя, повторяющее изгибы тела.
Какой у вас размер бюстгальтера?
Гарачий Чокалад• 08 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
Для этого достаточно просто не вываливать ’повну пазуху цицьок’ наружу )))