Flower Girl23• 08 декабря 2023
Ответ дляinresta
да блин
непонятно в школу или нет
Нам написали до отбоя не рыпаться...
Любовь Вадимовна• 08 декабря 2023
Ответ длячир
Девочки, у кого под рукой коты? Срочно делитесь фотками с безкотными.)))
сидимо на кухні, п´ємо каву
катерина12009• 08 декабря 2023
В мене сьогодні узі щитовидки і аналізи(, От що робити(. І так хвилююсь за результати а тут ще це. Їхати чи ні? Заспокойте дівчата, щось я задихатися починаю
Любовь Вадимовна• 08 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Дівчата, хто з Троєщини, пишіть чи дуже голосно, у мене діти сплять, трубку не беруть, а я на вокзалі 😢 за квитками приїхала, блін
чую працюють наші, але далеко. Я на початку Трої
Ответ длякатерина12009
Читала анализы по щитовидке не рекомендуют делать при стрессовом состоянии, могут быть ложными... Может перенести?
inneska-85• 08 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
А ви вважаєте вчасно, коли про ракети розмовляють і от уже бахає, тулить фото своїх котів?
Не смотрите. Кто вас заставляет.
mirka-milka• 08 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Що з дітьми робити?
В нас якщо тривога до 8 не закінчиться,в школу не ідуть
Fashion_besties• 08 декабря 2023
У нас над домом только что пролетела.
Надеюсь, собьют и никто не пострадает
mirka-milka• 08 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Тихо
ViktoriyaM2013• 08 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Шо ви пишете таке? То найліпший антистресс 😻
катерина12009• 08 декабря 2023
Ответ длячир
Мабуть ви праві, на аналізи не піду. А От узі і так запис за 2 тижні(