mirka-milka• 08 декабря 2023
Ответ дляАлександраА
Та я розумію, що до відбою ніяк. А після? Черга за часом талонів/чергою в талоні чи безлад з живою чергою?
За часом талонів
Ми в касу бігли тільки ,бо на цьому зупинилися ))
А так наче нас зупинилися , на нас і почали знову
Всі
Люсильда.ua• 08 декабря 2023
Ответ длячир
Предварительно, несколько минут назад были опять пуски с ТУ-95МС. Количество ракет неизвестно.
Опять?!
Sunny Hanny• 08 декабря 2023
Ответ дляinresta
чего спит ? у него сейчас 23:43
Ну то спати потрібно в 21:00 лягати. Режим
Любовь Вадимовна• 08 декабря 2023
Ответ дляАлександраА
В мене на 8 ранку МРЕО! Суки!
Продавець стоїть на лівому березі. Хто знає як держ.структури працюють, якщо по запису, але на час запису повітряна?
не працюють у тривогу
Ответ дляLysiiiiii
Ви я побачу така грамотна людина)))
Я живу біля самої підстанції, якій три рази вже бабах робили.
Живу у приватному будинку.
У школі сховище є
Як думаєте, чому я віддаю перевагу школі у такому випадку?
Живу у приватному будинку.
У школі сховище є
У Вас , конечно ситуация не очень. А летом вы шли в ближайшее бомбоубежище, когда школа закрыта?
Люблю море• 08 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ви я побачу така грамотна людина)))
Живу у приватному будинку.
У школі сховище є
Живу у приватному будинку.
У школі сховище є
А яке в школі безпечне сховище? Підвал?
Rosa Blanca• 08 декабря 2023
Ответ дляБасина
Мої бабуся з дідусем лягали рано, ’разом з курми’))) Байден теж старенький вже...
Не спить він. Різниця в часі
Sunny Hanny• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
І в нашем классе ветрянка(
Ми то хворіли. Але ж пишуть багато що воно може й двічі. Перед канікулами якось менше всього хочеться.
Попередній раз у нас на 3 місяці розтягнувся. Спочатку старший. Рівно в останній день коли заразний , племінниця, і в останній день, коли вже думала з малим пронесло- молодший.
Sunny Hanny• 08 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
І встає до вранішньої дойки 🤣
Ну там зарядку, кофію випити в тиші