Замурмишка• Изменено 08 декабря 2023
така цікава ситуація
Зустрічаємося майже рік з чоловіком. Тиждень тому до нього приїхала його мама і вони разом поїхали до родичів в іншу область в гості ( давно не були і більше матір повіз,бо сама вже не дуже здужає відвідати брата). Взяв під це відпустку. Я собі розпланувала вихідні дні ,бо його,звісно,не буде(бо так зустрічаємося щотижня). Думаю,ооо,нарешті вдома побуду). Є певні моменти,на які я поки закриваю очі, доки ми не в офіц.статусі. Але це таке. Загалом чоловік позитивний. Декілька днів назад він телефонує і каже,що в неділю зранку вже приїде(тобто раніше на декілька днів).і каже: Може,кудись підемо...Ходимо ми кудись досить рідко( 1 раз кіно,1 раз театр,кафешки теж нечасто,на початку 2 р.був боулінг). Це за рік. Ок. Учора знов телефонує і нагадує,що він приїжджає в неділю. І тут- увага))Хочу,щоб ти приїхала до мене,щоб моя мама тобі показала якусь там страву,бо в нього вона геть не виходить. До слова,він досить добре готує і я в нього дома ніколи і нічого не готувала.Він готує різносоли,як правило. Також спитав,що я вдома готувала. Кажу-голубці. А він- а мені приготуєш? в мене капуста є. І оце я собі думаю- замість того,щоб я після робочого тижня відпочивала чи гуляла на повітрі,я поїду до нього вчитися у мами якоїсь страви?)))чи робити голубці)))))Блін,мені 40 років) Крім того, зараз у мене є певні фін.проблеми. І він про них знає. Сам він не багатий,але мені не поміг навіть 500 грн. Тому висновок - вчитися в мами він буде сам. Чоловікам,з якими я зустрічаюся,їсти не готую. Хоча я готую прекрасно і вмію це( він був в мене вдома і я пригощала його своїми стравами,йому дуже подобається).
Що ви думаєте?
Мама живе не з ним,а досить далеко. На маминого він не схожий.На маму може гаркнути,коли та починає ним керувати.
Що ви думаєте?
Альдебаран• 08 декабря 2023
Я так і не зрозуміла в чому питання, якщо ви для себе вже все вирішили?
Замурмишка
• 08 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
ви би поїхали вчитися у мами страви?)в 41 рік?)в свій вихідний день? якщо чесно,зараз у мене інші думки.на карті лишилося пару тисяч,а платити треба багато за що.і мені його мама і голубці ніяк не впали
Головний кошак• 08 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
А поговорить?
Танцепесенная• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
Мне кажется, что не для этого зовет. Будет делать предложение))
Альдебаран• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
Можливо, дивлячись яке б у мене було ставлення до цього чоловіка і плани на майбутнє. Можливо в нього серйозні наміри і він так вирішив вас з мамою познайомити.
Христя в тiстi• 08 декабря 2023
Вам краще його знати. Також краще знати, які у вас плани один на одного. І, виходячи з цього, діяти
Замурмишка
• 08 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
я ще не готова і не впевнена.
Капуста Маша• 08 декабря 2023
Кохання нема, робіть, що хочете. Коханому я би готувала і в мами його вчилася, якщо вона нормальна.Якщо чоловік не цікавий, то вела б себе,як ви
Ответ дляЗамурмишка
Вам 41. Зачем готовить жлобу, который даже не муж и не содержит вас? Я бы для такого и пельмени не отварила. Не заслужил.
Замурмишка
• 08 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
з мамою вже знайома.наміри серйозні.
Налогообложу• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
ну може він просто хочу вас познайомити
Альдебаран• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
з мамою вже знайома.наміри серйозні.
Тоді якщо не хочете, то не їдьте, навіщо себе силувати. Але мені здається, що кохання до нього у вас немає, тому навіщо вам воно треба.
Оце фіфа• 08 декабря 2023
Ответ дляwhoknows
Вы еще думаете? Нафиг нищего жлоба с руками из задницы. Пусть мать ему готовит.
Читали вы явно этим самым местом, о котором писали )
Аноним_Русалка• 08 декабря 2023
Вась, у мене на день вже є плани, якщо тобі моя страва не дотягує до маминої - ну супер, навчись у неї і готуватимеш для нас двох. А сходити кудись увечері разом з мамою - я з задоволенням.
Не за Будка• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
Я б зразу сказала в мене вже інші плани, якщо схотіла б сказала що може приєднатись
Головний кошак• 08 декабря 2023
А вообще автор странная. Ее мужчина помешан на готовке, и она это знает. Но нет, Боже упаси, чтобы я - королева голубых гровей в свой выходной поехала учиться готовить какое-то блюдо у его мамаши. Вы точно любите своего мужчину и его интересы? Может, он так хотел познакомить Вас с Вашей будущей свекровью. Если бы я любила - я бы просто поехала побыть с мужчиной своим и с мамой его. А готовка - просто повод побыть вместе. Меня волнует другой вопрос больше - почему он Вам не помогает материально, если Вы в финансовом кризисе?
Байрактарна• 08 декабря 2023
Когда вы будете жить вместе, погрязнете в голубцах и борщах… ходить никуда не будете, т к с деньгами не очень… такая себе перспектива
Замурмишка
• 08 декабря 2023
Ответ дляНалогообложу
ну може він просто хочу вас познайомити
вже знайома
Як міряти?• 08 декабря 2023
У неділю Ви його не чекали, тому не треба придумувати для, Вас таку розвагу з кухнею.
Вибач, дорогий, на неділю вже маю свої плани, тому наступного разу.
КаРаКаТиЦа• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
Если вы не готовы еще к серьезным отношениям, то ехать знакомиться с мамой ни к чему. Он явно не кулинарный мастер клас организовывает. Да и то что никак вам помочь не хочет настораживает
Мальовнича даль• 08 декабря 2023
Я б не робила трагедії, з мамою познайомилася б, на страву глянула одним оком, витягла його кудись і потім пояснила, що від кухні не фанатію і повторювати мамині делікатеси не буду. Якщо це критична невідповідність у стосунках, що ж, до побачення.
Замурмишка
• 08 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
с его мамой я знакома. И у меня єто тоже в голове - а сама кручусь во всем,мне не помогает вообще финансово,но я должна ехать учиться у мамы готовить. С какой радости? у меня сейчас голова забита- где деньги взять
жінка незаміжня• 08 декабря 2023
Думаю, що слід так і сказати. В ненасильницькій формі обозначити свою позицію. Ви маєте на це повне право. Він або зрозуміє або ні.
Але це вже інше питання. Чи готові Ви до другого варіанту розвитку подій.
Смурфетта• 08 декабря 2023
Зачем было так длинно расписывать вашу ситуацию, если сразу видно, что вы его не любите? Зачем еще вы совет спрашиваете?
Замурмишка
• 08 декабря 2023
Ответ дляМальовнича даль
з мамою вже знайома і не один раз
Люблю джаз• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамурмишка
Какая связь между вашими деньгами и мамой с ее готовкой? Или вы за это время сможете заработать?