Бойцовская• 08 декабря 2023

Добавили зарплату, але не таку, як обіцяли(

Кажу як є, просто проговорити.
Мене не цікавить думка людей, які будуть обговорювати мене не по темі.
Дуже прошу, хто в темі і адекватно може проговорити зі мною.
Прийшла в компанію на 40 тис. Плюс англійська відшкодування, спортзал і страховка.
На співбесіді обговорювати що за 6 місяців має бути 60 тис.
Через рік 80 тис.
Тепер через пів року виходить 50 тис.
Блін я розстроілася.менше на 10 тис, плюс тепер не зрозуміло чи за рік буде те, що обіцяли.
Звісно я дуже розстроілася, але робота дуже подобається і зараз шукати знову якщо що не хочеться….
Але йолки палки (((
А, ну на новий рік дають премію ( пів окладу).
Снежнакомка• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Вже 😂😂🤣🤣🤣
Это был стеб😁. ,,Засмутилась,, українською.
База_птеродактилей• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
У мене в офері 60 з 6-го місяця.
надо идти и выяснять. от того, что промолчите - точно ничего не будет
АБВГДэшница• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
это все фигня.
вот мне директор после разговора добавил з/п на 200 грн
Щедрий,пиз...ць....
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляТень льва
ну в принципі після цього ви їм нічого не винні, можете або іншу роботу шукати, або працювати впівсили
вони збрехали по суті і збрешуть ще раз, це моя думка, так і буде весь час
Ось це мене і тривожить((
Я знаю що компанія має гроші.
Працює 5 тис чоловік, і не можуть всі прямо за ту крадіжку страждати ((
Пишна молодиця• 08 декабря 2023
а я 6 років тому прийнята бухгалтером, і сказали ’просто відправляти в Медку повідомлення про прийом працівників’, за цей час накопилось кадрової роботи капєц -прийом, звільнення, накази, звіт 3-ПВ!!! Тепер кажу - хоя щось доплатіть, а вони ’ні’, мороз коротше!!! Ось де розстроїлась!(
Винник• 08 декабря 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Щедрий,пиз...ць....
а потом я пошла выяснять, так он такие удивленные глаза сделал
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляПишна молодиця
Це жах. Надіюсь у вас хоч з-та більш менш нормальна.
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
Знущання (((
маминаБубочка• 08 декабря 2023
Тут сидишь и в хвост и в гриву , еще и посадова особа и всего лишь 19 тис
АБВГДэшница• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
Печаль, конечно... издевательство над людьми!
Винник• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Знущання (((
а у самого з/п 150 тис
Пишна молодиця• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
10000 оклад(((((!!
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я 17 років назад звалила з посадової особи …
Життя моє тільки після того і почалося..
Ужгород• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Я знаю чому. Питання трохи не у тому.
По мені питань немає, як по працівнику.
Ринок зараз трясе сильно, зняли 1 тис доларів півтора роки тому, через рік обіцяли повернути - поки типу в компанії були фін трабли.. інвестори зявилися, клієнтів вистачає. Пробули говорити - та можливо пізніше повернемо. Але моніторячи вакансії - на ринку дупа, і вже мовчимо. Радіти тому, що платять
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляПишна молодиця
10000 оклад(((((!!
🥲
fialka123• 08 декабря 2023
Так а что вы хотите чтобы вам сказали, если вы сами все знаете? Будет ли через год 80? Ну это к гадалкам
Аноним с кешбеком• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Я запитала. Сказали що немає нових проектів у компанії, плюс на одному проектів була велика крадіжка ( і типу вигрібаємо всією компанією)
Проект близько не мій.
Что за феерический бред?)
Чарівна патика• 08 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ну не сидите. Или Вас наручниками пристегнули?
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Что за феерический бред?)
Мабуть не знали що придумати.
Из Кукуева я• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Альтернатива завжди є. Зима -на ринку праці тиша. Далі треба думати.
Я вже не хотіла в старплсті писати, що я років 8-10 таку зарплату не отримувала ((
В яку отримували? Більшу чи меньше?
Якщо знаєте причину чому так, то у вас як і завжди в принципі 2 варіанта-або погоджуватися або шукати інше.
маминаБубочка• 08 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
а вам то что?
Ksenia-e9d7• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
это все фигня.
А нам, после просьбы о повышении ЗП только ответили, что если не нравится, то они быстро найдут замену
Чарівна патика• 08 декабря 2023
Ну тут два варианта: или оставаться, терпеть и понимать, что могут до 80 не поднять. Или уходить.... Все других вариантов нет
fialka123• 08 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
ЗА полгода 60 тыс. То есть в месяц вам 10 тыщ платят. Что меньше? Вам 6 заплатили? Ну бывает...
Ой-ой-ой, остановитесь!
chelf• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Так і запитала. Я отримувала відповідь.я хочу порадитися як далі діяти (
Та як діяти - або залишатися, або йти... Можливо просто перевіряють промовчите чи ні? Якщо в вашому контракті причини, які вам озвучили, не прописані, ви ж розумієте, що вас просто...Вірно пропонують, уточніть по результатам року, чи є такі чинники, що знову вплинуть на домовленості. Вам вирішувати. Якщо все так, як ви кажете, різницю можна повернути через суд. Заздрю вам, зараз це гарна зп
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляИз Кукуева я
В яку отримували? Більшу чи меньше?
Отримувала набагато більшу (((
Носки на подтяжках• 08 декабря 2023
Можна дати собі час доті, поки згідно з контрактом має бути 80. Ситуації бувають різні, можна дати шанс. Але потихеньку шукати нову роботу
автор Бойцовская • 08 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так в буду. Перезимую а потім буду шукати (
jabka ya• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Ось це мене і тривожить((
Я знаю що компанія має гроші.
так вас дурять просто, знайшли причину чому не платити, бо напевно знають що вас це влаштує..
Носки на подтяжках• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Бажаю, щоб вам заплатили згідно з контрактом