Бойцовская• 08 декабря 2023
Добавили зарплату, але не таку, як обіцяли(
Кажу як є, просто проговорити.
Мене не цікавить думка людей, які будуть обговорювати мене не по темі.
Дуже прошу, хто в темі і адекватно може проговорити зі мною.
Прийшла в компанію на 40 тис. Плюс англійська відшкодування, спортзал і страховка.
На співбесіді обговорювати що за 6 місяців має бути 60 тис.
Через рік 80 тис.
Тепер через пів року виходить 50 тис.
Блін я розстроілася.менше на 10 тис, плюс тепер не зрозуміло чи за рік буде те, що обіцяли.
Звісно я дуже розстроілася, але робота дуже подобається і зараз шукати знову якщо що не хочеться….
Але йолки палки (((
А, ну на новий рік дають премію ( пів окладу).
Через рік 80 тис.
Тепер через пів року виходить 50 тис.
Але йолки палки (((
Снежнакомка• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Вже 😂😂🤣🤣🤣
Это был стеб😁. ,,Засмутилась,, українською.
База_птеродактилей• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
У мене в офері 60 з 6-го місяця.
надо идти и выяснять. от того, что промолчите - точно ничего не будет
АБВГДэшница• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
это все фигня.
вот мне директор после разговора добавил з/п на 200 грн
Щедрий,пиз...ць....
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ дляТень льва
ну в принципі після цього ви їм нічого не винні, можете або іншу роботу шукати, або працювати впівсили
вони збрехали по суті і збрешуть ще раз, це моя думка, так і буде весь час
Ось це мене і тривожить((
Я знаю що компанія має гроші.
Працює 5 тис чоловік, і не можуть всі прямо за ту крадіжку страждати ((
Я знаю що компанія має гроші.
Пишна молодиця• 08 декабря 2023
а я 6 років тому прийнята бухгалтером, і сказали ’просто відправляти в Медку повідомлення про прийом працівників’, за цей час накопилось кадрової роботи капєц -прийом, звільнення, накази, звіт 3-ПВ!!! Тепер кажу - хоя щось доплатіть, а вони ’ні’, мороз коротше!!! Ось де розстроїлась!(
Винник• 08 декабря 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Щедрий,пиз...ць....
а потом я пошла выяснять, так он такие удивленные глаза сделал
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ дляПишна молодиця
Це жах. Надіюсь у вас хоч з-та більш менш нормальна.
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
Знущання (((
маминаБубочка• 08 декабря 2023
Тут сидишь и в хвост и в гриву , еще и посадова особа и всего лишь 19 тис
АБВГДэшница• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
Печаль, конечно... издевательство над людьми!
Пишна молодиця• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
10000 оклад(((((!!
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я 17 років назад звалила з посадової особи …
Життя моє тільки після того і почалося..
Ужгород• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Я знаю чому. Питання трохи не у тому.
По мені питань немає, як по працівнику.
Ринок зараз трясе сильно, зняли 1 тис доларів півтора роки тому, через рік обіцяли повернути - поки типу в компанії були фін трабли.. інвестори зявилися, клієнтів вистачає. Пробули говорити - та можливо пізніше повернемо. Але моніторячи вакансії - на ринку дупа, і вже мовчимо. Радіти тому, що платять
Аноним с кешбеком• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Я запитала. Сказали що немає нових проектів у компанії, плюс на одному проектів була велика крадіжка ( і типу вигрібаємо всією компанією)
Проект близько не мій.
Что за феерический бред?)
Чарівна патика• 08 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ну не сидите. Или Вас наручниками пристегнули?
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Что за феерический бред?)
Мабуть не знали що придумати.
Из Кукуева я• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Альтернатива завжди є. Зима -на ринку праці тиша. Далі треба думати.
Я вже не хотіла в старплсті писати, що я років 8-10 таку зарплату не отримувала ((
В яку отримували? Більшу чи меньше?
Якщо знаєте причину чому так, то у вас як і завжди в принципі 2 варіанта-або погоджуватися або шукати інше.
маминаБубочка• 08 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
а вам то что?
Ksenia-e9d7• 08 декабря 2023
Ответ дляВинник
это все фигня.
А нам, после просьбы о повышении ЗП только ответили, что если не нравится, то они быстро найдут замену
Чарівна патика• 08 декабря 2023
Ну тут два варианта: или оставаться, терпеть и понимать, что могут до 80 не поднять. Или уходить.... Все других вариантов нет
Ответ дляБойцовская
Так і запитала. Я отримувала відповідь.я хочу порадитися як далі діяти (
Та як діяти - або залишатися, або йти... Можливо просто перевіряють промовчите чи ні? Якщо в вашому контракті причини, які вам озвучили, не прописані, ви ж розумієте, що вас просто...Вірно пропонують, уточніть по результатам року, чи є такі чинники, що знову вплинуть на домовленості. Вам вирішувати. Якщо все так, як ви кажете, різницю можна повернути через суд. Заздрю вам, зараз це гарна зп
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ дляИз Кукуева я
В яку отримували? Більшу чи меньше?
Отримувала набагато більшу (((
Носки на подтяжках• 08 декабря 2023
Можна дати собі час доті, поки згідно з контрактом має бути 80. Ситуації бувають різні, можна дати шанс. Але потихеньку шукати нову роботу
Бойцовская
• 08 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так в буду. Перезимую а потім буду шукати (
Носки на подтяжках• 08 декабря 2023
Ответ дляБойцовская
Бажаю, щоб вам заплатили згідно з контрактом