Марафетчица• 08 декабря 2023
Не відповідаю займаній посаді
Інженер. Не вистачає знань і навичок. Постійно прошу допомоги у начальника, бо бачу проблеми і хочу їх виправити. Також бачу що це його напружує. Хочеться щоб був результат роботи, якесь моральне задоволення від діяльності. А отримую лише нерви, постійно читаю щось, вчу, але питання виникають знову і знову. Це вже третя робота, що я хочу звільнитися через те що відчуваю себе тупаком на ній. Що порадите?
Престидижитатор• 08 декабря 2023
Якщо це не буже нагружає вашого шефа, то теопіть. Досвід прийде
Срочнокпсихологу• 08 декабря 2023
В мене так само)))
То на цій дуже мучилась і тричі писала заяву на звілтнення))
Вже 2, 5 роки тут. Хоч і паралельно шукаю щось краще. Але не факт, що буде краще.
Ви хоч добре заробляєте? На менш оплачувану і з меншими вимогами завжди встигнете
Файна_зупка• 08 декабря 2023
Если должность устраивает, потерпите, не все сразу стали хорошими специалистами, опыт придет
очки_ннадо• 08 декабря 2023
Это нормально. У меня тоже самое было на каждой работе. Со временем пройдет)))
ДинамоКит• 08 декабря 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
В мене так само)))
У автора менше досвіду і знань, ніж треба. Про ’ яке гарно заробляєте’ йде мова? Треба дякувати, що терплять таке
Булькаю• 08 декабря 2023
Ответ дляочки_ннадо
Это не норм ! из 5 мест не разу такого не было!
культУра• 08 декабря 2023
Авторе, видихайте!
Ви всьому вчитеся і навчитеся рано чи пізно. Ваш начальник колись так само когось питав та вчився. Я була і в ролі начальника, зараз в ролі «новачка». Теж відчуття не надто, переживаю та пихчу, але розумію, що без цього ніяк.
Так що обіймаю вас і все у вас вийде!
очки_ннадо• 08 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Ну мы же не знаем как там на самом деле. Может автор излишне драматизирует.
И я не поверю, что вы приходите на новую работу, и сразу знаете все все нюансы
Жена_КотораяСтена• 08 декабря 2023
Завжди цікавило, як такі незнайки знаходять роботу, а потім на них довго працюють?
Точніше, як рекрутери їм вірять, що ті на щось здатні?
Гомосноб• 08 декабря 2023
Моральное удовлетворение прийдёт не скоро. Я проходила через подобное, спустя месяца 4 перевели на отдел попроще где я начала зарабатывать побольше, а спустя ещё полгода на новый проект где наставником уже была я и зарабатывала очень хорошо на 14-17гг) Я была менеджером по продажам, что явно попроще чем быть инженером, так что запаситесь терпением и порой нужно положиться на судьбу и ’играть теми картами, которые выпали’.
Вот у меня, 12 лет стажа и никогда надолго не задерживалась в магазинах, сфере обслуживания по абсолютно разным причинам, как бы я не хотела и не старалась.
Твердая валюта• 08 декабря 2023
Ответ дляочки_ннадо
Є вакансії де можна і повчитися, але є де треба стати в стрій і працювати . Я коли йшла в декрет також прийшла одна дівчина через знайомих розказувала гарно , почала стажуватись а через декілька днів я її запитала елементарні питання по закритю рахунків при складанні звітності. То вона кліпала очима що все вивчить. Чого ти йдеш на посаду головного бухгалтера не знаючи елементарних проводок які вчать на 3 курсі університету. Мені народжувати за 2 тижні а вона вирішила що навчиться..
Марафетчица
• 08 декабря 2023
Ответ дляТвердая валюта
Взяли іншу людину тоді?
Голодаю• 08 декабря 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Там вище є відповідь. Зарплатня 12 тис.
БеллаДонна• 08 декабря 2023
Ви інженер в якій сфері?
Скільки працюєте на новій роботі?
Якщо менше ніж півроку, то зрозуміло що у вас виникають питання) Тримайтеся, все у вас буде добре, було б бажання вчитися
Я теж інженер)
Скільки працюєте на новій роботі?
Я теж інженер)
Твердая валюта• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
Взяли іншу людину тоді?
Звичайно , я їй запитала хто в неї викладав облік , тому що вона випускник мого університету була. То зранку прислала смс що не прийде більше.
Можна пояснити специфіку роботи підприємства , внутрішні документи але ж не основу .
Гомосноб• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
З/п 12000 грн
Не густо. Мне пришлось пойти рабочей на завод иностранных инвесторов. Зп побольше + плюшки.
Знаю офисные программы, в/о есть, с радостью пробовалась бы на офисную должность, но без хорошого знания английского зп спустя год существенно меньше чем у рабочего(( Знаю из опыта приятельницы, она обычный Hr и зарабатывает меньше швеи с опытом год
Марафетчица
• 08 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ви інженер в якій сфері?
Скільки працюєте на новій роботі?
Я теж інженер)
Скільки працюєте на новій роботі?
Я теж інженер)
Технолог машинобудування. Більше ніж рік :(
Патріотка з дивану• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
З/п 12000 грн
За эту зп вы не должны быть профи. Даже наоборот, нельзя быть профи при зп 12 тыс, это вредит рынку труда
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну це нормально. Я, наприклад, думки читати не вмію. Постійно симпнаб уточнень і корекції завдань. У начальства така робота - ставити завдання так, щоб люди могли з ними самостійно впоратися. Була з обох боків барикад, якщо що. Якщо людина не питає одне і те ж саме по колу чи не багаж за кожною дрібницею, то це нормальний робочий процес
Яичница с беконом• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
З/п 12000 грн
У мене знайома працює у школі вчителем англійської, у неї найбільша зарплата у закладі, англійської вона не знає, на уроці може розповісти про якісь речі що не стосуються теми. Діти і батьки незадоволені її рівнем знань і викладанням особливо старші класи, але вона гордо крокує вперед бо дуже дружить з директором.
Новорічна пальма• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
Взяли іншу людину тоді?
Автор, я приходила на работы где не знала ВООБЩЕ ничего.. Новые сферы были. Гребла изо всех сил.. не признавалась ШО я там ничего не знаю. НИкто и не догадывался, рулила как могла.. полет был отличный, уставала как лошадь, худела жутко! Валилась с ног.. Но, всегда была уверена что я смогу! Верьте в себя, учиться и рулить, у всех умных людей всегда есть валом всего что они еще не знают! И чем больше рулишь, тем больше того ЧТо еще надо учить, узнавать и изучать! Это нормально!
Срочнокпсихологу• 08 декабря 2023
Ответ дляЯичница с беконом
За що аж така зп нараховується у вчиталя англ? В неї ще класне керівництво?
Новорічна пальма• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
У ВАс зарплата не космос на сегодня, потому что-то не знать и учиться - это НОРМА! Спокойно! Старайтесь и верьте в себя!
Я пані прохана...• 08 декабря 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мій чоловік набирає людей. Він сам інженер, не HR. Головне толкова людина, що прагне вчитися, пізнавати, розвиватися. Нема готових спеців, особливо вчорашніх студентів. А там вже Навчать, дотягнуть.
Було так шо айчари відкинули кандидата, а інженери відстояли, взяли на роботу, зараз та дівчина, до речі, в головному офісі в Європі.
Новорічна пальма• 08 декабря 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
ох уж эти айчары... Мда...