Isidda• 08 декабря 2023

По ходу путіну гаплик. Гучна заява США

https://tsn.ua/exclusive/viyna-nareshti-mozhe-zave... У США нарешті сказали, коли має завершитися війна в Україні. Про плани Білого дому на 2024 рік, допомогу Україні та долю тимчасово окупованих територій розповів заступник радника Білого дому Джонатан Файне. Ми б хотіли, щоб наприкінці наступного року українці опинилися на таких позиціях, за яких Росії довелося б ухвалювати рішення: або сісти за стіл переговорів на умовах, прийнятних для України, і які спираються на Статут ООН, який диктує суверенітет і територіальну цілісність України, всієї території України, або вони матимуть справу з сильнішою Україною, що спирається на потужнішу промислову базу в США та Європі та всередині України, а також здатною знову розпочати наступ”, – сказав Файнер.Це прорив
Як пишуть ЗМІ, така риторика ледь не проривна для США, бо вони чи не вперше чітко заявили, якою є ціль на цю війну. Згадайте лише розпливчасті формулювання, як-от “не дамо Путіну виграти” або ж “допомагатимемо Україні, скільки буде потрібно”.
So_so• 08 декабря 2023
Вам самой не смешно?

lilu1990• 08 декабря 2023
Це ми в Москві маємо опинитись напевно, щоб це збулося

Скільки вже померло. Добровольців нема. Хто має брати нові рубежі? Хоч би й дали щось.

Наша пісня хороша, починай спочатку?
Тирамисик• 08 декабря 2023
Скільки цукор не говори, а солодко не стане. Хотіли б - вже б давно дали все необхідне
inna5577• 08 декабря 2023
Смешно, мы не может от польши снятия блокады границ добиться, а тут возврат терр, ага
So_so• 08 декабря 2023
Про статут ООН это точно прорыв.
Color never seen before• 08 декабря 2023
Тільки я одна не можу співставити досить таки беззубу заяву з багатьма оговорками і гучний заголовок теми?
lus_so• 08 декабря 2023
Непогано. Я ’за’, а там побачимо.
olima• 08 декабря 2023
Балакали, балакали, а сіли і заплакали
Kira2022• 08 декабря 2023
Вам одной темы мало?

So_so• 08 декабря 2023
Ответ дляColor never seen before
Это потому что автор не на работе, а в силу душевного состояния.
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Планы белого дома - «Ми б хотіли»
Вам самой не смешно?
автор Isidda • 08 декабря 2023
війна закінчиться за декілька місяців до виборів.тому і тянуть зараз з ракетами далекобійними і ф16.Байдену потрібна перемога.не кажуть про здачу.ніби як все заберемо наше у орків .бо по ООН Крим наш.Аксьонов в Криму сказав своїм підлеглим,готуватися на березень до примусової мобілізація усіх чоловіків півострову
So_so• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
NYC• 08 декабря 2023
Ага а в Израиле до конца 23)))
lilu1990• 08 декабря 2023
Ці американці. Вони помилилися на початку війни, вони не очікували такого успіху харківської операції, вони очікували що українці на трьох танках прорвуть лінії суровікіна.

Усі їхні абстрактні розрахунки - до п*зди дверці.

Крім розвідки.
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
lilu502• 08 декабря 2023
Якось плювати на іхні бажання. До нас сьогодні навезли в місто воєнкомів на підмогу, хапають всіх підряд
Tammy21• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ви справді-справді вірите, що наступного літа війна закінчиться?

Екатерина27• 08 декабря 2023
путе уже начинать бояться?
Рашка клала на всех заявления большой болт. Они оружие и танки клепают в 4 смены, всю экономику на военные рельсы поставили. А мы с протянутой рукой по миру пошли. Даже метро и то в нас прохудилось(
lilyD• 08 декабря 2023
По ходу, в нас тут своя Безугла…
Rocka Rolla• 08 декабря 2023
Яка розумна жінка 🌷тут таких небагато нажаль
40ка• 08 декабря 2023
Йому гаплик ще з 2014 року
І Росія ще 2014 мала розвалитися...
Ирина_Б_• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Аксенов кому сказал, Вам?
vihola• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Удалено администрацией...
А за кого ви будете голосувати?
автор Isidda • 08 декабря 2023
в Америці стільки ракет у шлюзах,що вони активно продають навіть третім країнам.Куди путінським дрончикам браться.Авіації в 5 разів більше ніж у путіна.Усі казали-полетять ракети на Крим масово і той Донбас.Буде Бахмут 2.Або якийсь договорняк.Вибори у Байдена восени ,на літо якраз переговори і можуть бути.У путіна вибору не буде.
Solnet• 08 декабря 2023
Ответ дляlilyD
По ходу, в нас тут своя Безугла…
Безглузда
So_so• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
О, а выше люди не верят, что Вы от чистого сердца, думают на платной основе.
Ну кто за деньги такое напишет?(
Tekila_• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Планы белого дома - «Ми б хотіли»
Вам самой не смешно?
Это точно. Ещё бы узнать чего они хотят на самом деле. .
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Прекрасно

Байден притримує ракети продаючи в треті країни

Поки ми тут кожну ніч отримуємо дозу кортизолу від шуму шахедів і ракет

А хлопаки гинуть на фронті

Байден - наш президент