Добра всем!• 08 декабря 2023
Чи можна муколітики (відхаркувальні) давати на ніч дітям?
Вони ж начебто посилюють кашель...
Фантазерша• 08 декабря 2023
Нельзя конечно, логически подумайте, ребенок будет спать - как он будет откашливать? Только увеличите вероятность осложнений
Да и вообще детям их нельзя
Sandra_6594• 08 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
Да и вообще детям их нельзя
почему детям нельзя?
Електрохарчування• 08 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Ні, їх впринципі дітям не варто давати
Не пишіть дурниці. Є різні випадки. Іноді муколіки необхідні, але під контролем лікаря.
Добра всем!
• 08 декабря 2023
Ответ дляРекламама
Узагалі не можна дітям
Тобто виробники муколітиків для дітей навмисно хочуть їм нашкодити? Чи як це розуміти?
Добра всем!
• 08 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
Ні, їх впринципі дітям не варто давати
Тобто нехай мокрота при бронхіті залишається в бронхах і трахеї і далі слугує поживним середовищем для бактерій? Так виходить? Як дитині відкашляти мокроту?
Рекламама• 08 декабря 2023
Ответ дляДобра всем!
А ви даєте все, що випускає фарма для дітей?
Добра всем!
• 08 декабря 2023
Ответ дляРекламама
По показам даю, звісно. А ви думаєте, фарма цілеспрямовано труїть дітей? Чим конкретно небезпечні муколітики для дітей? Тих, що старші 2х років (маленьким дійсно не можна через анатомічні особливості).
ВерСаСе• 08 декабря 2023
Ни взрослым, ни детям нельзя принимать муколитики на ночь. Последний прием - не позже 4 часов до сна.
Добра всем!
• 08 декабря 2023
Ответ дляВерСаСе
Розумію, це логічно, теж так подумала, тому і питаю, чи правильні мої припущення. Дивують відповіді, коли кажуть, що муколітики взагалі не можна дітям....
Рекламама• 08 декабря 2023
Ответ дляДобра всем!
Тому що і в 2, і в 3 не відкашляє те, що наробить муколітик. Адекватний педіатр в жодному разі не призначить такого дитині. Потрібно багато пити, щоб кашель став продуктивним
Добра всем!
• 08 декабря 2023
Ответ дляРекламама
Про 2 і 3 навіть в інструкції написано. А у 8 років? Дитині 8 років. П´є літрами, воно не відкашлюється, тільки пісяє більше. Що робити?
Лепешечка• 08 декабря 2023
Ответ дляДобра всем!
Пити, гуляти, фізично рухатися. Від того, що ви збільшите кількість мокроти, дитині краще не стане