Кубик Рубика• 08 декабря 2023

Префікс суфікс допоможіть

Дівчата, допоможіть будь ласка, де суфікс і закінчення у словах
Пролісок
Прекрасно
Смайликівна• 08 декабря 2023
Прекрасно
Пре - префікс
Крас - корінь
Н - суфікс
0 - закінчення

lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Прекрасно
Пре - префікс
Крас - корінь
Н - суфікс
0 - закінчення
Ще одна
Не цілуюсь з бодуна• 08 декабря 2023
Пролісок: про - префікс; ліс- корінь; ок-суфікс; закінчення - нульове.
Прекрасно: пре - префікс; крас - корінь; н -1 суфікс; о - 2 суфікс.
Томатико• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
обґрунтуйте.
бо прислівники незмінні, немає там закінчення. Достатнє обгрунтування?
Киппи• 08 декабря 2023
Ответ дляТоматико
Дякую. Достатньо. Погуглила і Ви праві. Коли я вчилася, то це було закінчення, хоча не впевнена, бо вчили російську , а укр було вже потім.
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
О у слові прекрасно було суфіксом навіть коли ви вчилися. Прислівник описали ще у 19 ст
Киппи• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Читайте уважно. Я вивчала рос мову, а укр у дорослому віці.
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Яка різниця. Прислівник і в російській мові незмінний і немає закінчень.

Прекрасно російською мовою так само розбирається як і прекрасно українською мовою. Точно так само
Киппи• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

В рус яз слово прекрасно может быть как форма прилагательного «прекрасный» так и наречием прекрасно. Морфемный анализ как раз разный.

lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Прекрасно как форма прилагательного прекрасный? Це як? Можна приклад?

Поставте питання до слова прекрасно.
Оце так цабе• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Поставте питання до слова прекрасно.
Он прекрасен, она прекрасна, оно прекрасно. А склоняться будет как прилагательное. Поэтому если наречие, то О-второй суффикс, а если это утро прекрасно и О-окончание.
Киппи• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Поставте питання до слова прекрасно.
Остановись, мгновенье! Ты прекрасно! Это краткая форма прилагательного .
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Ок, зрозуміло
German Anderson• 09 декабря 2023
Правильна відповідь пролісок :)
Ми вибрали ’прекрасно’, і це виявилося помилкою :)
У пролісок - нульове закінчення.