Кубик Рубика• 08 декабря 2023
Префікс суфікс допоможіть
Дівчата, допоможіть будь ласка, де суфікс і закінчення у словах
Пролісок
Прекрасно
Пролісок
Прекрасно
Не цілуюсь з бодуна• 08 декабря 2023
Пролісок: про - префікс; ліс- корінь; ок-суфікс; закінчення - нульове.
Прекрасно: пре - префікс; крас - корінь; н -1 суфікс; о - 2 суфікс.
Томатико• 08 декабря 2023
Ответ дляКиппи
обґрунтуйте.
бо прислівники незмінні, немає там закінчення. Достатнє обгрунтування?
Ответ дляlilu1990
Яка різниця. Прислівник і в російській мові незмінний і немає закінчень.
Прекрасно російською мовою так само розбирається як і прекрасно українською мовою. Точно так само
В рус яз слово прекрасно может быть как форма прилагательного «прекрасный» так и наречием прекрасно. Морфемный анализ как раз разный.
Оце так цабе• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Прекрасно как форма прилагательного прекрасный? Це як? Можна приклад?
Поставте питання до слова прекрасно.
Он прекрасен, она прекрасна, оно прекрасно. А склоняться будет как прилагательное. Поэтому если наречие, то О-второй суффикс, а если это утро прекрасно и О-окончание.
German Anderson• 09 декабря 2023
Правильна відповідь пролісок :)
Ми вибрали ’прекрасно’, і це виявилося помилкою :)
У пролісок - нульове закінчення.