ПуГоФФка• 08 декабря 2023
Подобаетється жакет? хіт цього сезона, всі дівчата його шукають
Сьогодні була в Рівел молі, 5 разів чула дівчата шукають такий утеплений жакет. Типу це зараз ну дуже модно під лосини, шкіряний ремінь і високі чоботи або черевики.
Теж собі захотіла, але нічого не знайшла в магазинах
В H&M більш менш, але дуже важкий як пальто.
В гепюр зайшла там якись неправильний фасон, плечі огромні, жахливий
В кабанчиком 8 тисяч(( і теж великий
Хочеться щоб вовна, але легкий без підклада важкого
Хтось вже купив такий?
В кабанчиком 8 тисяч(( і теж великий
Хтось вже купив такий?
Дайте подуться• 08 декабря 2023
Onebyone але це на один сезон, не знаю як на нього куртку начепити
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2023
Я таке в кінці 80-початок 90 носила. З ботфортами і лосинами. Звичайний двобортний піджак
Фляшка на трьох• 08 декабря 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Якийсь п´яний кривоногий трансвестит на останній фотці
Бомж
Упругая попка• 08 декабря 2023
Вибачте, але ця мода, коли все місто в одному й тому ж, це жах. Куди воно, для кого 🤦♀️
Ще куртки авіатори від Зари, ну прям у всіх. Що інші куртки закінчились??
Ні в кого свого смаку немає
Плакулька• 08 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
Ні в кого свого смаку немає
І обов´язково уггі, які шльопанами на ногах
Упругая попка• 08 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Так! Або черевики з величезною підошвою
Гидота якась
І всі як один на вулиці
Гидота якась
І всі як один на вулиці
LIANA171185• 09 декабря 2023
Сіренький з 3 фото навіть дуже непогано виглядає) Інші-привіт із 90-х)
Хоча...Треба залізти в бабусину шафу,там дідуся піджаки висять.Раптом знайду модний