У США нарешті сказали, коли має завершитися війна в Україні. Про плани Білого дому на 2024 рік, допомогу Україні та долю тимчасово окупованих територій розповів заступник радника Білого дому Джонатан Файне. Ми б хотіли, щоб наприкінці наступного року українці опинилися на таких позиціях, за яких Росії довелося б ухвалювати рішення: або сісти за стіл переговорів на умовах, прийнятних для України, і які спираються на Статут ООН, який диктує суверенітет і територіальну цілісність України, всієї території України, або вони матимуть справу з сильнішою Україною, що спирається на потужнішу промислову базу в США та Європі та всередині України, а також здатною знову розпочати наступ”, – сказав Файнер.Це прорив
Як пишуть ЗМІ, така риторика ледь не проривна для США, бо вони чи не вперше чітко заявили, якою є ціль на цю війну. Згадайте лише розпливчасті формулювання, як-от “не дамо Путіну виграти” або ж “допомагатимемо Україні, скільки буде потрібно”.
Color never seen before• 08 декабря 2023
Тільки я одна не можу співставити досить таки беззубу заяву з багатьма оговорками і гучний заголовок теми?
війна закінчиться за декілька місяців до виборів.тому і тянуть зараз з ракетами далекобійними і ф16.Байдену потрібна перемога.не кажуть про здачу.ніби як все заберемо наше у орків .бо по ООН Крим наш.Аксьонов в Криму сказав своїм підлеглим,готуватися на березень до примусової мобілізація усіх чоловіків півострову
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Это потому что автор не на работе, а в силу душевного состояния.
Удалено администрацией...
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Ответ дляIsidda
Ви справді-справді вірите, що наступного літа війна закінчиться?
Екатерина27• 08 декабря 2023
путе уже начинать бояться?
Рашка клала на всех заявления большой болт. Они оружие и танки клепают в 4 смены, всю экономику на военные рельсы поставили. А мы с протянутой рукой по миру пошли. Даже метро и то в нас прохудилось(
Ответ дляIsidda
Аксенов кому сказал, Вам?
в Америці стільки ракет у шлюзах,що вони активно продають навіть третім країнам.Куди путінським дрончикам браться.Авіації в 5 разів більше ніж у путіна.Усі казали-полетять ракети на Крим масово і той Донбас.Буде Бахмут 2.Або якийсь договорняк.Вибори у Байдена восени ,на літо якраз переговори і можуть бути.У путіна вибору не буде.
Ответ дляIsidda
О, а выше люди не верят, что Вы от чистого сердца, думают на платной основе.
Ну кто за деньги такое напишет?(
Ответ дляIsidda
Прекрасно
Байден притримує ракети продаючи в треті країни
Поки ми тут кожну ніч отримуємо дозу кортизолу від шуму шахедів і ракет
А хлопаки гинуть на фронті
Байден - наш президент
А хлопаки гинуть на фронті
Байден - наш президент