Isidda• 08 декабря 2023

По ходу путіну гаплик. Гучна заява США

https://tsn.ua/exclusive/viyna-nareshti-mozhe-zave... У США нарешті сказали, коли має завершитися війна в Україні. Про плани Білого дому на 2024 рік, допомогу Україні та долю тимчасово окупованих територій розповів заступник радника Білого дому Джонатан Файне. Ми б хотіли, щоб наприкінці наступного року українці опинилися на таких позиціях, за яких Росії довелося б ухвалювати рішення: або сісти за стіл переговорів на умовах, прийнятних для України, і які спираються на Статут ООН, який диктує суверенітет і територіальну цілісність України, всієї території України, або вони матимуть справу з сильнішою Україною, що спирається на потужнішу промислову базу в США та Європі та всередині України, а також здатною знову розпочати наступ”, – сказав Файнер.Це прорив
Як пишуть ЗМІ, така риторика ледь не проривна для США, бо вони чи не вперше чітко заявили, якою є ціль на цю війну. Згадайте лише розпливчасті формулювання, як-от “не дамо Путіну виграти” або ж “допомагатимемо Україні, скільки буде потрібно”.
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ для vihola
А за кого ви будете голосувати?
За байдена 🤣

Krasivaja_ja• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
війна закінчиться за декілька місяців до виборів.тому і тянуть зараз з ракетами далекобійними і ф16.Байдену потрібна перемога.не кажуть про здачу.ніби як все заберемо наше у орків .бо по ООН Крим наш.Аксьонов в Криму сказав своїм підлеглим,готуватися на березень до примусової мобілізація усіх чоловіків півострову
Байдену потрібен відпочинок
автор Isidda • 08 декабря 2023
Зараз по економіці нашій двіж розпочався,закази,тендери.тут тема сьогодні була і дівчина писала,працює десь там.Було глухо,а зараз повно роботи.То добрий знак.
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
О, а выше люди не верят, что Вы от чистого сердца, думают на платной основе.
Ну кто за деньги такое напишет?(
Мне кажется там не проверяют качество, только на количество
mari_klim• 08 декабря 2023
Tekila_• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
в Америці стільки ракет у шлюзах,що вони активно продають навіть третім країнам.Куди путінським дрончикам браться.Авіації в 5 разів більше ніж у путіна.Усі казали-полетять ракети на Крим масово і той Донбас.Буде Бахмут 2.Або якийсь договорняк.Вибори у Байдена восени ,на літо якраз переговори і можуть бути.У путіна вибору не буде.
Тогда почему всё это до сих пор??? Если они так хотят победы Украины?
vihola• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
За байдена 🤣
А минулого тижня писали, що за хуйла і все ваше оточення так само проголосує, що пишаєтесь парашею.
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
So_so• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Прекрасно

Байден притримує ракети продаючи в треті країни

Поки ми тут кожну ніч отримуємо дозу кортизолу від шуму шахедів і ракет

А хлопаки гинуть на фронті

Байден - наш президент
Марокко

lisulya• 08 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Давайте без бла-бла. Шо по допомозі? Вирішилось?
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Марокко
Filomena• 08 декабря 2023
Ответ для vihola
А що будуть ще кандидати?
Крим минулого разу дав найбільший відсоток за пуйло.
Тепер тим паче всі за нього будуть, бо згноїть в сибірі неугодних)
Inna_ya_krasivaya• 08 декабря 2023
предвещаю первую страницу разорваных пуканов у местных ждуних и рашисток)))) ой она уже есть. зрада не прокатила, ну как так. Ведь весь месяц они писали про переговоры, победу путина, пропутинского преза и как все в Украине плохо. Точнее, эту идею они продвигают уже лет 20))) бхахаххахахха
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
sunholder• 08 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
І не лінь з різних аків строчити?
Filomena• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Удалено администрацией...
Ви вже носки та сигарети на фронт до нового року здали?)
Anastasiya-f052• 08 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Про статут ООН это точно прорыв.
Ага,точно. Тот самый на который старик давно болт положил
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляFilomena
А що будуть ще кандидати?
Удалено администрацией...
Filomena• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Удалено администрацией...

Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляFilomena
А вы?
Baлeнтинka• 08 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Удалено администрацией...
Конфет04ка• 08 декабря 2023
с первого раза не зашло?
vihola• 08 декабря 2023
Ответ дляFilomena
А що будуть ще кандидати?
Власне, ця строчить, що побіжить добровільно, з любові, а не від страху, що пишається парашею.

Хамло безсовісне прилізло в український інфопростір, на український форум і квакає тут.
автор Isidda • 08 декабря 2023
Ну побачимо,Остін цей раз як був у нас,сказав’наступні місяці вирішальні’Я думаю,США хотіли послабити рашу.Дурному ясно-дайте нам ракети і авіацію ,ми б тих орків давно з землею би змішали.У всіх повно тих ракет і літаків,у Британії,Німеччині,кругом.Але хоть такі новини тішать.
Filomena• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Удалено администрацией...
Ви тут задом пишете?
Талант.
Оце так досягнення😁
lilu1990• 08 декабря 2023
Залужний, якщо американці скажуть що ми трьома абрамсами і двома ракетами атакамс маємо взяти москву

Шли їх нах. Хоч через Економіст, хоч через голубів.
Конфет04ка• 08 декабря 2023
Ответ для40ка
Йому гаплик ще з 2014 року
І Росія ще 2014 мала розвалитися...
он, вообще, один из самых долгоумирающих людей на земле, если не самый
Filomena• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
А вы?
Звісно.
Мені ж не соромно, я не окупантів і вбивць підтримую😉
Dumky• 08 декабря 2023
Ответ дляBaлeнтинka
Удалено администрацией...
А чому ото тут розписалися? Де БАН?
Yusti_1896• 08 декабря 2023
Авторе, у вас відрядна оплата праці, судячи з кількості тем? Бідося, ніяк не набере на мінімалку.
Хай на того Джонатана та йому подібних ’ми б хотіли’ до кінця наступного року дрисня нападе 😡 Чекаємо на кінець війни якомога швидше!!!