іронічна антитеза• Изменено 09 декабря 2023
Перший триместр, а вже важко...
Третя вагітність, 10 тижнів. І вже відчуваю себе дирижаблем. Пучить, постійне вздуття, гази, тошнота, сонливість і жахлива втома, задишка. Сьогодні поглянула на себе в дзеркало і розплакалася. 65 кг, а я як куля вже. І найбільше гнітить, що ще рік треш з моїм тілом буде відбуватися і краще в найближчій перспективі я виглядати не стану. Хто як переживав подібний стан, чим себе втішали? Маю двох дітей, 34 роки.
Чучало яблуні• 09 декабря 2023
То не важно ) то лафа , важно буде коли народится отоді справді важко
Глубоководная селедка• 09 декабря 2023
Имея за плечами 2 беременности странное немного такое состояние и восприятие
В гости звали?• 09 декабря 2023
Нещодавно народила,36 років,вагітність друга,почала з 64 кг, закінчила 81) але їла все що хотіла))Зараз 70 і стоїть,поки змирилась ,насолоджуюсь дитиною. Де мої 20 років)) тоді лише 10 набрала і після пологів всі пішли)
Зоряний Шлях• 09 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
2 месяца назад родила третью дочь, тоже закончила 81 кг, ела всё подряд) Сейчас даже не взвешиваюсь, но уже начала диету)
Чучало яблуні• 09 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
Я 36 також , але першу , виходила з пологово 52 кг , ) просто не їла все те те що хотіла )
Я Головна• 09 декабря 2023
Я третього народила в 36, але тут як себе налаштуєте, так і будете мати. Так, після 2х вагітностей організм швидше йде вширш, але ви ж пам’ятаєте, що перший триместр - це закладання органів, тому велика втома і сонливість, потім буде легше. А потім будете активні.
ТАЗератти• 09 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Мати двох дітей можна таким налякати?!
Чучало яблуні• 09 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Мати двох дітей можна таким налякати?!
Незнаю , матері одного було було дуже лячно розкабаніти
іронічна антитеза
• 09 декабря 2023
Ответ дляТАЗератти
Мати двох дітей можна таким налякати?!
Отож ))) Але я вкотре впевнилася, що на форумі мало підтримуючих жінок. Таке собі місце для зливу яду ))) Я не скажу, що дуже вже зациклена на зовнішності. Але зараз і справді фізично погано. І стає гірше, коли думаю, що це надовго. Вже немає того ресурсу молодості. Хотілося почути підтримуючі коментарі і досвід інших.
ТАЗератти• 09 декабря 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Ви повинні пам´ятати що ви зараз виконуєте важливу роботу, створення нової людини. Ви вже знаєте що це все тимчасово. Треба перетерпіти і не вимагати від себе одразу після пологів бути як до, бо 9місяців ваше тіло змінювалося, воно не може раз і таке саме.
Третю дитину народила влітку, мені 35, набрала 8 кг. З пологового вийшла, як до вагітності. Але, історія така: перша вагітність +42 кг, друга + 35 ( потім дуже важко повертала свою вагу до 55 кг)….На третій дитині контролювала свою вагу дуже прискіпливо, народжувала в червні, не хотіла потім ходити все літо з великою кількістю зайвих кілограмів.
Stepa_nida• 09 декабря 2023
Спробуйте допомогти собі (легкі лімфодренажні вправи, масаж, басейн), навіть якщо не допоможе, відволічетесь від думок про дирижабль))
Гарачий Чокалад• 09 декабря 2023
Ответ дляіронічна антитеза
То гормони вас криють, мене в першому триместрі така втома брала, нічого не хотілось, а потім все налагодилось і настрій став краще.
волосатое стекло• 09 декабря 2023
Ще кілька тижнів і вас попустить, до 3 триместру точно 😁 Повірте, я з власного досвіду, 3 вагітність-18 тиждень, після 13 тижня життя повернуло свої фарби🤣
Не волнуйтесь . У меня тоже двое детей,такой же возраст,сейчас 14 недель.
И представьте себе, я как мать двоих детей в шоке. Болит все ,очень тяжело,первые беременности такого небыло.
Чтобы небыло сильного набора,с первого месяца ,полностью исключила сахар, вам тоже советую
ДА да да• 10 декабря 2023
То вас гормоны штырят, не переживайте!
Тело будет меняться, это природно. Родите, откормите, приведете себя в порядок.