В шоколаде• 09 декабря 2023

Можливо знайти жінку для відносин без дітей до 40 років Київ, чи

в такому віці вже багато незрозумілих тарганів та краще вже розлучена, яка розуміється на сімейних цінностях!?
Тану на сонці• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Маю на увазі не 20-40, а саме 37-40 років, які до цього часу так і не побудували сім´ю із дітьми!?
Пишіть ваш телеграм, я вас засватаю, в мене 4 подруги красуні не заміжні 35 рочків

Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
І як вони себе почувають, що відчувають, чи живуть в радість собі?
Мені 33, дітей нема і ніколи не хотіла. Життя як зебра - були і ’золоті часи’, зараз поганенько із-за хвороби і як наслідок боргів, + батьки вже не молоді, потребують допомоги.
Дітей взагалі не планую народжувати, бо як і очікувалося, спадкова хвороба таки вилізла.
Ви така дивна, ’що відчувають, чи живуть в радість собі?’, зовнішність оманлива.
От навіть взяти мене - на роботі кажуть що у мене певно від ухажорів відбою не було, і як так не сходила заміж. Я ж п´ю таблетки і не розказую про спадкову хворобу. Працювала з ніби як статним чоловіком, поліцейський на пенсії, здає в квартиру в оренду і гарно зберігся і нежонатий. Через пару років на посиденьках дізналась що він вдівець, жінка померла в 35р, дітей не було. Отак
Тану на сонці• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Їм чудово
Санька-4b93• 09 декабря 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
А навіщо Ви здались жінці без дітей?
Ну шоб любила ж его одного, маминого орла, и нидайбох не разрывалась между ним и собственными детьми, что тут непонятного?
Тану на сонці• 09 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Для таких діти=прецеп. Казав би зразу- шукаю секс без зобов´язань і все.
Санька-4b93• 09 декабря 2023
Ответ дляТану на сонці
Так он не ищет просто секс, ему как раз и нужны обязательства, но только со стороны женщины к нему, безусловная любовь и забота. А он ей - ничего, скажет - я алименты заплатил, на тебя ничего не осталось, потому живём на твою зарплату.
автор В шоколаде • 09 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Стопе, а то ви тут зараз насочиняєте замість мене
Санька-4b93• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ну так рассказывайте сами свой план отношений, чтоб я не сочиняла. Но я и не сочиняла, а просто перевела с мужского языка на нормальный
Тану на сонці• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ну вже напишіть що вам треба, мущінка..

Сколько_мне_лет?• 09 декабря 2023
Тут на форумі такі були.
Писали, що почуваються самотньо.
tarveldy• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Так це ж правда
Радуга-дуга• 09 декабря 2023
Мне 34, в разводе, детей нет. Я не собираюсь от каждого мужика с кем живу рожать детей. Предпочитаю прожить +-1,5-2 года, чтобы хорошо мужика рассмотреть в совместной жизни. Как правило звоночки видны, просто женщины почему-то закрывают на это глаза. Так вот, на мужчину с детьми я соглашусь только в том случае, если у него очень хороший доход, чтобы алименты были незаметны для кошелька это раз, и чтобы его дети были всем обеспечены это два. А то как посмотришь, что там останется после вычета алиментов, так думаешь, что с такими доходами сидеть бы тебе возле жены и не вякать😀😀😀
автор В шоколаде • 09 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
зачекайте, ще трохи залишилось
автор В шоколаде • 09 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
34 роки від кожного мужика з ким живу, у вас там гуртожиток
Радуга-дуга• 09 декабря 2023
Ответ дляВ шоколаде
Гуртожиток))) а чё такова 🤣🤣 я переборчивая, жизнь одна, решила жить на всю катушку😀😀