Подтяжка• 09 декабря 2023

Підкажіть що може бути якщо сильно трухануло в машині з малюком

Добрий ранок .Підкажіть будь-ласка, сьогодні їхали до мами в сусіднє село, я сиділа з малим на задньому сидінні, виню себе що не взяли автокрісло.На дорозі "квашня" і через це чоловік не побачив яму бо в ній був сніг з водою, і машину трухануло, особливо нас на задньому сидінні.Малий 8,5 міс заплакав, я тепер дуже переживаю підкажіть то небезпечно що був такий струс, треба щось перевірити дитині? Вибачайте може за глупе питання але щось переживаю
Морковна• 09 декабря 2023
Якщо дитина веде себе як звичайно, тоді навіщо?
Поплакала, заспокоїлися, далі як себе веде дитина - дивіться по самопочуттю.
А взагалі, маленькі діти краще дорослих переносять падіння, струси різні тіла. Природа їх підстрахувала так
Аноним_1857• 09 декабря 2023
Хлистова травма може бути
Але перевезення дітей без автокрісла то без коментарів .
Якщо дитину не шкода - то подивіться загрози для водія від пасажирів позаду
Слоник-тоник• 09 декабря 2023
Ребенок ударился чем-то? Что значит «не взяли кресло»? Оно не всегда установлено у вас в машине?
Дай подивлюся• 09 декабря 2023
Спостерігайте за дитиною. Якщо буде рвота чи дуже багато буде спати то краще звернутись для перестраховки до лікаря. Возіть завжди дитину в кріслі і самі не нехтуйте ременями безпеки геть якщо на задньому сидінні . Хай все буде добре
автор Подтяжка • 09 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Ми рідко їздимо, бо чоловік весь час на роботі, нічим не вдарився
Слоник-тоник• 09 декабря 2023
Ответ дляПодтяжка
Если не ударился, то все в порядке, не нагнетайте, но без кресла не ездите. Это просто необходимость жизненно важная! Ребенок должен быть пристегнут всегда
Дай подивлюся• 09 декабря 2023
Ответ дляПодтяжка
Травму можна отримати не лише під час удару
автор Подтяжка • 09 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
Хлистова травма може бути
Хлистова травма, то наче травма шиї.Та він голову не закидував.
Аноним_1857• 09 декабря 2023
Ответ дляПодтяжка
Це долі секунди ці перерозгинання

Пишу вам один з варіантів щоб просто мали на увазі
Не нехтуйте дитячою безпекою в майбутньому
автор Подтяжка • 09 декабря 2023
Ответ дляДай подивлюся
Яка може буити травма?Чого саме?
Дай подивлюся• 09 декабря 2023
Ответ дляПодтяжка
Яка може буити травма?Чого саме?
Зміщення шийних хребців, на приклад
Файна дівка• 09 декабря 2023
Безвідповідально вкрай, надіюсь на інший раз будете думати головою.
Як міряти?• 09 декабря 2023
Почитайте про синдром струшеної дитини і більше без крісла не возіть.
Файна дівка• 09 декабря 2023
Я б на вашому місці пішла до педіатра, як мінімум перевірити слух та зір, при сильному струшуванні можуть бути з цим проблеми і чим раніше ви це дізнаєтесь, то легше буде виправити
So_so• 09 декабря 2023
Ответ дляПодтяжка
Без автокресла??
Мию вікна у мороз• 09 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
и лучше всего до 3-х лет ставить кресло против движения, так при резком торможении ребенок может сломать шею
можете погуглить в интернете