Киця-бриця• 09 декабря 2023
Чим промити око?
Чим промити око дитині,яке закисло? Дитина 2,5 роки.Вночі з´явилась нежить і око закисло.
Хомо_сапиенс• 09 декабря 2023
Заварным крепким черным чаем.
Берете пакетик черного чая, заливаете немножко кипятком, пусть немножко постоит и этим же теплым пакетиком чая, промываете глаз ребенку. Желательно 2-3 раза в день. Только чай без добавок.
Я погнала• 09 декабря 2023
В малої теж таке було тепер щей кашляє
Мастила флоксалом але це якщо закисає 5днів дуже дієве
Киця-бриця
• 09 декабря 2023
Дякую всім за поради.
Погуглила,наче на бактеріальний коньюктивіт схоже.Око почервоніло і гній в куточку.Сьогодні зранку перший раз побачила.Може краплі якісь є,поки понеділка дочекаємось,щоб до лікаря піти?
ЛеньГуглить_правда• 09 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
Дякую всім за поради.
Бактеріальний не дає разом нежить.
Ніяких крапель.
Киця-бриця
• 09 декабря 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Бактеріальний не дає разом нежить.
Ніяких крапель.
Може це соплі зелені ( вибачте за подробиці)якось затекли,коли спав на боку?
Рубаю олівлє• 09 декабря 2023
У мого сина при будь-якій хворобі, саме в такому віці, був спочатку конʼюктивіт. Лікарю покажіть обов’язково, щоб назначив лікування. Я до походу могла тільки окомістином капати, але все ж краще звернутися до лікаря раніше чим з понеділка. Дитя може не відкрити зранку очі, це не дуже приємно.
З понеділка на дієті• 09 декабря 2023
Окомістин би закапала. І так, вважаю, що це прояв орві. В моєї таке було десь до чотирьох років. Постійно, орві супроводжувався червоним оком з виділеннями.