Телячі ніжноСті• 09 декабря 2023

Стоматологи та досвідчені мами, потрібна порада, лопнув зуб у дитини

Учора увечері вийняли 2 шматка зуба, тепер на фото ось таке. Зуб трохи хитається, але ще до випадіння далеко. Рвати? Розхитувати?
Ще проблема в тому, що вчора вперше у дитини була анестезія, підрізали вуздечку.
ЯблокоРаздора• 09 декабря 2023
Сходить и удалить. И не понимаю связи с подрезанием уздечки...

автор Телячі ніжноСті • 09 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Робили анестезію, боюсь що це часто, щоб не було алергії, та й стрес у дитини, тільки відійшла.
ЯблокоРаздора• 09 декабря 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
И с аллергией тоже связи не вижу. Она либо есть на компонент - либо нет.
Настасья Пицун• 09 декабря 2023
Він же болить мабуть? Видалити. Якщо ще має тримати місце то полікувати
миссДавеча• 09 декабря 2023
Можна поїхати в стоматологічну хірургію , вони працюють 24/7 , це типу швидка стоматологічна. Видалять та і ісе
Мамзелькіна• 09 декабря 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Анестезия местная была? Если мед сон, тогда нужно подождать, стоматолог точно скажет сколько, если местная, то можно хоть через день. Но в любом случае, только стоматолог скажет как правильно поступить
Белоснежко• 09 декабря 2023
Зробіть тести на алергію до анестезії
ПироженкА• 09 декабря 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Навпаки якщо вже анестезія була,то переживати немає за що.
Алергії не буде,тільеи робіть тим самим препаротом
Флюорография гуся• 09 декабря 2023
Видаляйте. Там всередину вже ясна заросли. 90%, що корінь почав руйнуватись. Як варіант - це не ясна, а гіпертрофічний пульпіт. Тоді ще можна поборотись за зуб, але шансів мало.

Добра всем!• 09 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Зробіть тести на алергію до анестезії
На жаль вони не дають жодних гарантій . Це страховка для стоматолога, що в разі чого були ж тести
Белоснежко• 09 декабря 2023
Ответ дляДобра всем!
Та да. Як і будь яка ін алергія. Донька моя мала була то ібупрофен, панадол пила все було ок, поки в 16 р. не почалася астматична реакція на нспзз
Добра всем!• 09 декабря 2023
Звісно видаляти. Зробити знімок і буде видно чи можна його швиденько видалити легким рухом руки без знеболення ,чи
Кукарачка• 09 декабря 2023
Он же вроде молочный, может без обезболивания можно быстро?
НеВРотик• 09 декабря 2023
А нащо анестезія. Ми рвали без неї, дитині 4 роки