lilu1990• Изменено 09 декабря 2023

Дацюк і Арестович зажигають

Основні тези їх діалогу:

Війна у теперішньому її вигляді - результат роздерибанювання, послаблення України, її армії протягом попередніх років незалежності, починаючи з 1991 року. Спасібо Кравчукам, Кучмам та ін попередникам

Україна стоїть перед перспективою не просто програти у війні, а принипинити своє існування (якщо США не роздуплиться)

Опиратися треба на найближчих сусідів, які мають досвід життя під кацапами, і налагоджувати стосунки з ними.

Якщо допомогу Україні не проголосують у цьому році, то наступне вікно можливостей - лише лютий 2024 року. Інфляція і ціни будуть тільки рости.

Сьогоднішня західна демократія слабка і беззуба. Нанесено удари по базам США в сірії та Іраку. Відповіді немає

Коли США нарешті знайде свої яйця - невідомо, у нас може на той час уже не бути половини території.

У Росії теж не все так прекрасно, як вони там собі і нам малюють. У них є колосальні проблеми, які не вирішуються співпрацею з Китаєм, а тим більше імпортозамєщєнієм

Так звані ’успіхи’ рф - це наслідок слабкої нерішучої позиції Заходу, насамперед США, а не якоїсь ’геніальності’ путіна.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
От ви знову перекрутили

Я писала, що нам по дорозі з нормальною і адекватною Росією. Не з путінською чи чекістською загалом. Але говорити що я буду ненавидіти кацапів (як ви говорите) до сьомого коліна - не буду. Може, вони покаються так само як покаялись німці, серед яких ви добре наразі проводите час, чи не так? Певно ваша бабця теж їх колись проклинала. На емоціях. Але це не заважає вам отримувати від їхніх нащадків допомогу. Правда? Так чому ви так кардинально налаштовані на майбутнє? На майбутнє, повторюю, не на сьогодення.
Коли параша каялась перед українцями, чи перед іншими народами?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
А коли параша була нормальною і адекватною?
Німеччина мала експансіоністські настрої, такі самі як і в Росії, до розгрому у другій світовій війні і до повної капітуляції. Для країн сусідів вона була такою ж ’ненормальною’ і ’неадекватною’. Є надія, що і Росія пройде цей шлях. Чому ні?
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
От ви знову перекрутили

Ну як не з путінською, хіба не ви писали що готові віддати все, лиш би війна припинилась, потім писали, що російськомовні регіони треба віддати і хуйло заспокоїться, далі не полізе.
А кому не подобається, хай виходять як вірмени з Карабаху.
Разом з вами віддати? Ваш регіон російськомовний?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Ви знову про план кісінджера?
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Тобто фактів покаяння парашки за її злочини в історії не існує, але у вас є надія і пробачено наперед, просто так.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Є надія, бо є прецедент - Німеччина.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Є надія, бо є прецедент - Німеччина.
А коли параша була нормальною, адекватною?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Пляяяяяя, ви розумієте значення слова прецедент?
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Є надія, бо є прецедент - Німеччина.
Який стосунок має Німеччина до параші?
Німці розвинута, цивілізована нація, а параша ординське сімʼя. Яке показало всьому світові, що досі ментально й фізично знаходиться в середньовіччі.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Який стосунок має Німеччина до параші?

У мене просто немає слів
Я вийшла з чату
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Прецедент може стосуватись німців якби вони знову з катушок злетіли, можна було б сподіватись, що знову колись покаяться , якщо їх раком поставлять і примусово будуть перевиховувати, позбавлять армії на десятиліття, поділять на 2 частини.
А в парашки ніякого прецеденту ніколи не було.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

У мене просто немає слів
Я вийшла з чату
В вас нема аргументів, правильно, виходьте і не повертайтесь зі своїми тупими темами.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
А прецедент може стосуватись двох однаково мілітаризованих країн з експансіоністськими настроями, диктатурою і цензурою? Коли одну він торкнувся, то може торкнутись іншу, з такими самими параметрами?
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Що ви мелете? Як це прецедент торкнувся?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
«Це прецедент, який торкнувся вперше за 17 років країни, яка входила до Рядянського Союзу, це перша війна між колишніми республіками Рядянського Союзу, це перша війна у рамках СНД», - сказав Президент.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Така ж маячня нечитабельна, дайте посилання.

То яким чином прецедент Німеччини має торкнутись парашки? Кислотний дощ на них випаде? Магнітні бурі? західний циклон?

Ви знову на дурочку падаєте.
Німеччину істотно потріпали, бомбили, обеззубили, обеззброїли, обезсилили, поділили на 2 частини і крутили примусово антифашистську пропаганду.

Коли таке ж парашки «торкнеться»?
Ніколи і ви це прекрасно знаєте, але скакати в обійми параші готові залюбки хоч зараз.
Трагічна доля українського народу для вас просто якась депресивна, непримітна творчість.
А за русскую культуру літєратуру на амбразуру першою готові кидатись.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola

Ви знову на дурочку падаєте.

Коли таке ж парашки «торкнеться»?
Чому це ніколи не торкнеться рф ? Ви цього не можете знати точно. Ви не Господь бог
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Посилання просила

Та можете, звісно, фантазувати, що парашенці ваші братушки, тільки самій як не гидко.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Посилання просила

Удалено администрацией...
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Чому ви постійно строчите мені цю маячню про німців, на якій підставі?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
От ви знову перекрутили

А где Вы лично видели нормальную россию? Ну интересно. У Вас есть опыт? Откуда?))))
Какая она в Вашем понимании? Совпадает ли Ваши розовые мрии с видением росии навального допустим?)))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Бо ви вонизнищили мільйони українців. Але вашим моральним принципам то не суперечить чомусь
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Хоть один пример пусть лилу приведёт))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А де ви бачили Німеччину без експансіоністських настроїв до капітуляції у другій світовій?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Є надія, бо є прецедент - Німеччина.
Нимеччина ничем не отличается от россии?)))
Это всегда смешно.как ’а вон там-то шесть языков государственных’)))
Там точно такая же история с соседями.культура.ментальность.голодоморы и сибири?)))
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не материтесь. Вы не филатов))))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та сама нявязлива думка про експансію і заволодіння чужими територіями до поразки у другій світовій
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так а уже разбомбили москву чтобы московия стала як нимеччина?))))
Или какая она хорошая московия сегодня.если отдать территории с украинцами!?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Звичайно що перше! Для повного ефекту. Чи ви думаєте що німці би ’щиро’ покаялись, якби хтось не дійшов до Берліну?
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Українці живуть в німців, вдячні німцям, німці українців сьогодні прихистили, підтримують.
Німці були прощені разом з росіянами давно, при тому що німці визнали свої злочини, а парашенці ні, ніколи в історії, жодного разу.

Моя бабця напевно кляла і німців і москалів.
Вона була очевидцем. Я виросла в період коли всім було пробачено, та кацапам деремно, бо знову за своє.

А сьогодні очевидець, сучасник ви, як моя бабця.
І замість клясти кацапів, молитесь за них, приплітаєте до них німців.
Сподіваєтесь на спільне світле майбутнє, гидота.