lilu1990• Изменено 09 декабря 2023

Дацюк і Арестович зажигають

Основні тези їх діалогу:

Війна у теперішньому її вигляді - результат роздерибанювання, послаблення України, її армії протягом попередніх років незалежності, починаючи з 1991 року. Спасібо Кравчукам, Кучмам та ін попередникам

Україна стоїть перед перспективою не просто програти у війні, а принипинити своє існування (якщо США не роздуплиться)

Опиратися треба на найближчих сусідів, які мають досвід життя під кацапами, і налагоджувати стосунки з ними.

Якщо допомогу Україні не проголосують у цьому році, то наступне вікно можливостей - лише лютий 2024 року. Інфляція і ціни будуть тільки рости.

Сьогоднішня західна демократія слабка і беззуба. Нанесено удари по базам США в сірії та Іраку. Відповіді немає

Коли США нарешті знайде свої яйця - невідомо, у нас може на той час уже не бути половини території.

У Росії теж не все так прекрасно, як вони там собі і нам малюють. У них є колосальні проблеми, які не вирішуються співпрацею з Китаєм, а тим більше імпортозамєщєнієм

Так звані ’успіхи’ рф - це наслідок слабкої нерішучої позиції Заходу, насамперед США, а не якоїсь ’геніальності’ путіна.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Це просто комедійний жанр,твори Мольєра теж не компліментарні французам.
Це для тих хто далі шкільної програми його не аналізував
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Що характери українців імпульсивно-примітивні і вичерпуються образами з Кайдашевої сім´ї.
Ну якщо ви вважаєте характери в Кайдашевій сім´ї імпульсивно-примітивними...
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Жовтий князь - про смерть, голодомор

Хіба ревуть воли як ясла повні - про деградацію особистості і фейкові цінності

Земля Кобилянської - про братовбивство

Камінний хрест Стефаника - про тяжку долю емігрантів

Я романтика Стефаника - про вбивства, страждання українського народу і зраду цінностей

І цей список можна продовжувати

Автор усіх цих творів не дацюк
Красивое и положительное есть?
Про дацюка не рассказывайте мне. Вы перечислили весь перечень из одного эфира альфы))) странно.что гимн еще не втулили сюда))))
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Дякую за пораду, без вас розберусь.
Ви хотіли посратись, посрались.
Сподіваюсь полегшало.

Не переживайте, я не патріот тільки ви справжній патріот і прихильники сивочолого. А решта українців ніхто, нічого для перемоги не роблять, права слова не мають, якщо в ЗСУ, або гинуть за Україну, то випадково.
Те, що ви майстер маніпуляцій і перекручувань, не сперечаюсь. Як і те, що все у вас зводиться до Порошенка))).
Решта українців, які допомагають країні вистояти в цій клятій війні - честь їм і шана.
Вони, на відміну від нас з вами, не ділять один одного на ботів
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Жовтий князь - про смерть, голодомор

Земля Кобилянської - про братовбивство

І цей список можна продовжувати

Автор усіх цих творів не дацюк
Ви ж знаєте основу кожного літературного твору? Це конфлікт. Немає конфлікту - немає твору. Не розумію, що ви цим переліком хочете довести? Наведіть твір світової літератури, у якому немає нічого такого, на вашу думку, дискредитуючого?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Красивое и положительное есть?
Красиве і позитивне?

Три зозулі з поклоном

Історія трагічна, розлука, страждання, поневіряння, але з щемливою любовною тематикою

У Довженка Зачарована Десна, але з присмаком трагічності через смерть у сім´ї дітей і образ батька
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
При чому тут дискредитуюче? Я вам про загальну тональність творів і тематику, яка переважає в українській літературі
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Поверніться до своїх перших дописів у цій темі, з чим ви сюди прийшли. З якими словами.
Потім почали до мене дострілюватись.
Це і є маніпуляція, створити конфлікт і звинуватити в цьому іншого.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Потім почали до мене дострілюватись.
Але ви майстер маніпуляцій і перекручувань
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А ви кокошник.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
А ви кокошник.
Як скажете
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Звісно. А ви яку побачили там глибину?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Просто один вопрос. Как думаете.в оккупации сейчас украинцы не знают куда себя от веселья деть или если кто´-то пишет.то там трагичная тональность ?
Это вина украинцев?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Лилууу.ну блин.делать перевязаннуб голову и глаза кота из шрека с десятком троллинговых тем это разве не манипуляция?)))
Ну перестаньте
Или как взрослые или....смешно..честно)
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Літературний реалізм, відображає реальність. Порівняно з тональністю російської літератури все дуже адекватно. Реалізм такий і у світовій літературі, не бачу великої різниці, просто у нас таке історичне тло.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Звісно. А ви яку побачили там глибину?
А ви не побачили?

Омелько Кайдаш для вас просто алкоголік? А його дружина сварлива істеричка?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А какая современная песня и оранжировки,перепевки украинские крутые.какие исполнители молодые ))))
Читаю комменты в ютубе со всего мира и мурашки.
Гарна співоча мова.яка музика.які молодці!
В шоке и казахи и беларусы и грузины и немцы и россияне.
И только у Вас всьо плохо и не достойно отдельной темушечки)))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну перестаньте
Или как взрослые или....смешно..честно)
Почитайте, що таке самоіронія, в самом деле
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Тобто, автор цієї теми, будучи сучасником, очевидцем злочинів росії, чергового геноциду українського народу. Прикидається, що досі не розуміє походження песимізму депресивності в українській творчості.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Это вина украинцев?
Та трагічна тональність - замкнуте коло для нас.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пивоварова послухайте, він гарно Тріолет Франка обіграв, Арфами, Арфами Тичини і ще багато чого.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви бачили фото, вбрання українців до того як російські комуняки прийшли? І після?
Можете уявити скільки вони знищили творів, митців, щасливих, веселих днів, років, десятиліть, талантів цілими поколіннями.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Але ми можемо аналізувати реалістично зображені характери з точки зору сучасних знань психології.

І тоді вони не плоскі, якими вам здаються, і примітивні

А грають зовсім іншими фарбами
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Фаріон теж була комунякою
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Фаріон теж була комунякою
З фаріон не до мене, інші аргументи шукайте.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
У мене почасти всьо плохо бо я вихована на трагічній тональності української літератури. Важко залишитись оптимістом читаючи Жовтий князь або Поза межами болю Турянського. Або Камінний хрест Стефаника
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А чим в ті часи «нормальна», «адекватна» росія займалась? З якою бачите наше майбутнє?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
От ви знову перекрутили

Я писала, що нам по дорозі з нормальною і адекватною Росією. Не з путінською чи чекістською загалом. Але говорити що я буду ненавидіти кацапів (як ви говорите) до сьомого коліна - не буду. Може, вони покаються так само як покаялись німці, серед яких ви добре наразі проводите час, чи не так? Певно ваша бабця теж їх колись проклинала. На емоціях. Але це не заважає вам отримувати від їхніх нащадків допомогу. Правда? Так чому ви так кардинально налаштовані на майбутнє? На майбутнє, повторюю, не на сьогодення.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
От ви знову перекрутили

А коли параша була нормальною і адекватною?