lilu1990• Изменено 09 декабря 2023

Дацюк і Арестович зажигають

Основні тези їх діалогу:

Війна у теперішньому її вигляді - результат роздерибанювання, послаблення України, її армії протягом попередніх років незалежності, починаючи з 1991 року. Спасібо Кравчукам, Кучмам та ін попередникам

Україна стоїть перед перспективою не просто програти у війні, а принипинити своє існування (якщо США не роздуплиться)

Опиратися треба на найближчих сусідів, які мають досвід життя під кацапами, і налагоджувати стосунки з ними.

Якщо допомогу Україні не проголосують у цьому році, то наступне вікно можливостей - лише лютий 2024 року. Інфляція і ціни будуть тільки рости.

Сьогоднішня західна демократія слабка і беззуба. Нанесено удари по базам США в сірії та Іраку. Відповіді немає

Коли США нарешті знайде свої яйця - невідомо, у нас може на той час уже не бути половини території.

У Росії теж не все так прекрасно, як вони там собі і нам малюють. У них є колосальні проблеми, які не вирішуються співпрацею з Китаєм, а тим більше імпортозамєщєнієм

Так звані ’успіхи’ рф - це наслідок слабкої нерішучої позиції Заходу, насамперед США, а не якоїсь ’геніальності’ путіна.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Я написала конкретній особі, яка свого часу топила за Яника і проти Майдану. А тепер така вся патріотка патріотка, яка пише тут заїзджені промови, які день і ніч лунають з брехливого зомбімарафону. Сидячи при цьому за кордоном.
Про нуль - патріотичні речі від військових звідти трошкі інше, не думаєте?
Марафон не дивлюсь
За всё время последнее.читая вихолу.не прочла ни одного анти-украинского поста от неё. И в темах с рашистами не видела Вас и Лилу.а рубятся с рашистками украинки с ’заезжеными ’ тезами. Почему не вы?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Арестович - полковник, льотчик, розвідник, теж купа заслуг. Дацюк - відома рашистська шльондра.
Відома? В яких колах?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ни разу не видела подобного выпада в сторону рашисток или ватноголовых выехавших и сдающих Украину.
С чего такая избирательность?
Я маю керуватися вашими критеріями чи критеріями віхоли при визначенні ’рашисток или ватноголовых, сдающих Украину’? Бо ви мене власне такою вважаєте
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Я вам не вказувала, а порадила змінити трохи текст своїх промов.
Дякую за пораду, без вас розберусь.
Ви хотіли посратись, посрались.
Сподіваюсь полегшало.

Не переживайте, я не патріот тільки ви справжній патріот і прихильники сивочолого. А решта українців ніхто, нічого для перемоги не роблять, права слова не мають, якщо в ЗСУ, або гинуть за Україну, то випадково.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Я люблю Фаріон, вона одна на всю країну відстоює українську культуру. Чому вона у вас в одному ряду з Порошенком, за якими критеріями?
Вона одна ... Відстоює українську культуру...

Просто вона то робить найголосніше. Знаєте, тих хто горлопанить, найбільше чути.
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Відома? В яких колах?
У широких. Я ще до війни пам´ятаю, як він доводив, що Україна приречена бути васалом Росії.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

А от Вас есть хоть одна культурная тема про тонкую организацию украинской души?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Я до війни його не слухала
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

А який сенс відстоювати щось так, що тебе навіть не чути?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Усі різновиди української душі найкраще описав Нечуй Левицький у Кайдашевій сім´ї. Майже всі відтінки
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
У Лилу наоборот есть темы с ’предать анафеме фарион’ и кто не против фарион и за украинское.мы нацисты и кгб )))))
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я до війни його не слухала
Зараз нічого не змінилося.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Якщо вашу увагу може привернути тільки той хто голосно кричить, як навіжений...
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Зараз нічого не змінилося.
Ок, зрозуміло
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так у Вас есть тема про эта в перечне? Покажите.может я пропустила. Это же очень важно в войну. Пусть матрюганов покорёжит от Ваших старпостов
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Фаріон це комуняка яка грає на руку Кремлю.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А украинское это комуняцкое или какое?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На жаль, Кайдашева сім´я не самий компліментарний твір для українців.

Не дай боже, ви і Нечуя Левицького почнете підозрювати у ватноголовості
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А украинское это комуняцкое или какое?
Українське це українське і до Фаріон не має ніякого відношення
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Жах, що ви пишете насправді. Це росіяни завжди зображують всіх українців, як героїв побутової комедії. А у нас стільки і героїчних постатей, і непересічних мислителів, і визначних культурних діячів. Ви знаєте, що українці склали найбільше у світі народних пісень? Найспівочіша нація.
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я бандерівка і пишаюся цим!
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Так а що я таке пишу, що жах?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

)) а положительное красивое есть для Вас?))) Или дацюк внушил что нет?))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Я бандерівка і пишаюся цим!
Маєте повне право
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Марафон не дивлюсь
Вона тоді була не Віхолою, а Політейкою.
А що з тими матрьохами рубитися, якщо досі у них мозок на місце не став після усього, то допоможе кому лоботомія, а кому - як перестануть платити, то й писати перестануть.
Коментую або особливо паливних персонажів, або тих, кого давно тут знаю
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не бачу крику і навіженості.
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Це просто комедійний жанр,твори Мольєра теж не компліментарні французам.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Жовтий князь - про смерть, голодомор

Хіба ревуть воли як ясла повні - про деградацію особистості і фейкові цінності

Земля Кобилянської - про братовбивство

Камінний хрест Стефаника - про тяжку долю емігрантів

Я романтика Стефаника - про вбивства, страждання українського народу і зраду цінностей

І цей список можна продовжувати

Автор усіх цих творів не дацюк
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Не бачу крику і навіженості.
Моряк моряка бачить здалеку?
nezhinka• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так а що я таке пишу, що жах?
Що характери українців імпульсивно-примітивні і вичерпуються образами з Кайдашевої сім´ї.