Основні тези їх діалогу:
Війна у теперішньому її вигляді - результат роздерибанювання, послаблення України, її армії протягом попередніх років незалежності, починаючи з 1991 року. Спасібо Кравчукам, Кучмам та ін попередникам
Україна стоїть перед перспективою не просто програти у війні, а принипинити своє існування (якщо США не роздуплиться)
Опиратися треба на найближчих сусідів, які мають досвід життя під кацапами, і налагоджувати стосунки з ними.
Якщо допомогу Україні не проголосують у цьому році, то наступне вікно можливостей - лише лютий 2024 року. Інфляція і ціни будуть тільки рости.
Сьогоднішня західна демократія слабка і беззуба. Нанесено удари по базам США в сірії та Іраку. Відповіді немає
Коли США нарешті знайде свої яйця - невідомо, у нас може на той час уже не бути половини території.
У Росії теж не все так прекрасно, як вони там собі і нам малюють. У них є колосальні проблеми, які не вирішуються співпрацею з Китаєм, а тим більше імпортозамєщєнієм
Так звані ’успіхи’ рф - це наслідок слабкої нерішучої позиції Заходу, насамперед США, а не якоїсь ’геніальності’ путіна.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Я написала конкретній особі, яка свого часу топила за Яника і проти Майдану. А тепер така вся патріотка патріотка, яка пише тут заїзджені промови, які день і ніч лунають з брехливого зомбімарафону. Сидячи при цьому за кордоном.
Про нуль - патріотичні речі від військових звідти трошкі інше, не думаєте?
Марафон не дивлюсь
За всё время последнее.читая вихолу.не прочла ни одного анти-украинского поста от неё. И в темах с рашистами не видела Вас и Лилу.а рубятся с рашистками украинки с ’заезжеными ’ тезами. Почему не вы?
Ответ дляИрина-bbd0
Ни разу не видела подобного выпада в сторону рашисток или ватноголовых выехавших и сдающих Украину.
С чего такая избирательность?
Я маю керуватися вашими критеріями чи критеріями віхоли при визначенні ’рашисток или ватноголовых, сдающих Украину’? Бо ви мене власне такою вважаєте
Ответ дляПавлик Равлик
Я вам не вказувала, а порадила змінити трохи текст своїх промов.
Дякую за пораду, без вас розберусь.
Ви хотіли посратись, посрались.
Сподіваюсь полегшало.
Не переживайте, я не патріот тільки ви справжній патріот і прихильники сивочолого. А решта українців ніхто, нічого для перемоги не роблять, права слова не мають, якщо в ЗСУ, або гинуть за Україну, то випадково.
Ви хотіли посратись, посрались.
Сподіваюсь полегшало.
Ответ дляnezhinka
Я люблю Фаріон, вона одна на всю країну відстоює українську культуру. Чому вона у вас в одному ряду з Порошенком, за якими критеріями?
Вона одна ... Відстоює українську культуру...
Просто вона то робить найголосніше. Знаєте, тих хто горлопанить, найбільше чути.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А от Вас есть хоть одна культурная тема про тонкую организацию украинской души?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
У широких. Я ще до війни пам´ятаю, як він доводив, що Україна приречена бути васалом Росії.
У Лилу наоборот есть темы с ’предать анафеме фарион’ и кто не против фарион и за украинское.мы нацисты и кгб )))))
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Усі різновиди української душі найкраще описав Нечуй Левицький у Кайдашевій сім´ї. Майже всі відтінки
Так у Вас есть тема про эта в перечне? Покажите.может я пропустила. Это же очень важно в войну. Пусть матрюганов покорёжит от Ваших старпостов
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Фаріон це комуняка яка грає на руку Кремлю.
А украинское это комуняцкое или какое?
Ответ дляИрина-bbd0
На жаль, Кайдашева сім´я не самий компліментарний твір для українців.
Не дай боже, ви і Нечуя Левицького почнете підозрювати у ватноголовості
Ответ дляlilu1990
Жах, що ви пишете насправді. Це росіяни завжди зображують всіх українців, як героїв побутової комедії. А у нас стільки і героїчних постатей, і непересічних мислителів, і визначних культурних діячів. Ви знаєте, що українці склали найбільше у світі народних пісень? Найспівочіша нація.
Ответ дляnezhinka
Так а що я таке пишу, що жах?
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
)) а положительное красивое есть для Вас?))) Или дацюк внушил что нет?))
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Марафон не дивлюсь
Вона тоді була не Віхолою, а Політейкою.
А що з тими матрьохами рубитися, якщо досі у них мозок на місце не став після усього, то допоможе кому лоботомія, а кому - як перестануть платити, то й писати перестануть.
Коментую або особливо паливних персонажів, або тих, кого давно тут знаю
Ответ дляИрина-bbd0
Жовтий князь - про смерть, голодомор
Хіба ревуть воли як ясла повні - про деградацію особистості і фейкові цінності
Земля Кобилянської - про братовбивство
Камінний хрест Стефаника - про тяжку долю емігрантів
Я романтика Стефаника - про вбивства, страждання українського народу і зраду цінностей
І цей список можна продовжувати
Автор усіх цих творів не дацюк
Земля Кобилянської - про братовбивство
І цей список можна продовжувати
Автор усіх цих творів не дацюк