Хто не робив?
Що зупинило ?
Страшна така інфекція.
І щеплення теж сумніваюся.
Хто не робив, і потім епізод хвороби стався- що було?
Хто зробив щеплення - і стався епізод, що було?
Треба було робити в 1.1. Але через КПК були і л/вузли, і ЗАК з ліміоцитозом. То ясна річ я не зробила тоді. От..в роздумах.
Що зупинило ?
Страшна така інфекція.
І щеплення теж сумніваюся.
База_птеродактилей• 09 декабря 2023
Не робила так як в доступній Україні вакцині нема серогрупи В. А ті що є містять захист від штамів що у нас рідко зустрічаються.
Ответ дляБаза_птеродактилей
Можна подробно - серогрупа то що? Яка особливість? Вони що, ще й різні всі? Думала поосто країна-виробник різна😳
Цвірінь• 09 декабря 2023
Ребенку делали 16 лет назад. Все в порядке. Он вообще полностью привит.
Давно читала, у актрисы какой-то дочь годовалая умерла от менингита.
База_птеродактилей• 09 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ну А і С зустрічаються частіше в Азії. В Україні менінгококи групи В найчастіше. Ну і вакцини для різних груп цих коків.
Галя-краля• 09 декабря 2023
Делала ребенку в 2,5 года , прививка прошла без каких либо проблем , так же как и превенар
Язикувата Хвеська• 09 декабря 2023
Делала и нашу вакцину, и второй, от В штамма. Ребёнок перенёс хорошо, без последствий.
Ковбой Хагис• 09 декабря 2023
А ви в якій країні? Я не робила, бо в Україні не була зареєстрована вакцина Бексеро, там штам менінгіту, який викликає блискавичну форму, це коли людина за годину може померти. Зараз цю вакцину зареєстровано, але вакцину ще не завезли. Не думаю, що охочих буде багато, бо ціна висока. Але хвороба страшна і небезпечна.
Племіннику в Польщі робили, то відразу сказали давати препарати ібупрофену, хоч в нього температури не було і вів себе нормально.
Ответ дляКовбой Хагис
Я в Укр
Муркошечка• 09 декабря 2023
Робили обидві вакцини , але тільки по одній, треба доставити будк перед садочком. На бексеро була температура один день.
Муркошечка• 09 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Всього треба 2 вакцини (А, С і Б),в Україні можна зробити тільки одну поки