Яжбоматуся• 09 декабря 2023
Ваші недорогі і хороші засоби по догляду за собою
Колись була тут така тема. Пару років назад. Для себе взяла з неї маску- тон Рябінадля волосся і мазь календулу для губ. Зараз все змінюється не в кращу сторону по фінансах. Але бажання бути гарною є в кожної жінки. Поділіться, які засоби недорогі по догляду за собою ви зараз використовуєте.
Не пью, не курю• 09 декабря 2023
Косметика About face. Непогані маски та емульсії. Мазь календули мій фаворит в догляду за стопами вже років 15. Вітаміни в ампулах в аптеці, нікотинова кислота для волосся.
Яжбоматуся
• 09 декабря 2023
Ще додам маску для обличчя. Дріжджі сирі та вершки. Дуже гарний колір обличчя. А ціна маски копійки. Дійсно гарно працює
сЛАдКОежКА• 09 декабря 2023
Наверное, таких нет. Все, что недорогое, компромиссное, либо кожу плохо увлажняет, либо лежит пленкой. А на сегодняшний день даже некачественные вещи прибавили в цене существенно, а качественные тем более.
Яжбоматуся
• 09 декабря 2023
Ответ дляeuhunter
Энзимная пудра для эксфолиации. Даже самая дешевая работает.
Почитаю в гуглі для чого це. Дуже цікаво. Дякую
Місячне Сяйво• 09 декабря 2023
Ответ дляeuhunter
Порадьте які взяти на Мейкапі
Яжбоматуся
• 09 декабря 2023
Ще для волосся бачила в інтернеті. Є така штука недорога. Десь 150 -200 грн. В фіолетовій баночці з носиком конусом. Наносиш на волосся. Дає ефект випрямлення блиску і ламінування. Але забула назву. Не можу знайти. Може хто користується, підскажіть назву, будь ласка
Первоклашка Я• 09 декабря 2023
беру helan ,италия органическия-на блаури скидки 70 процентов,поэтому получается недорогие
Банка з медом• 09 декабря 2023
Вкладіться краще у повноцінне харчування, вітаміни чи бади за потреби якщо по продуктам не витягуєте. Косметика чуда не зробить навіть найдорожча.
Зайченя• 09 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
У Вас грошей взагалі нема?
Фуліганка• 09 декабря 2023
В мене мама фарбується рябіною і маска там дійсно дуже класна на рівні Керастаз)
Яжбоматуся
• 09 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
У Вас грошей взагалі нема?
Причому тут це. Це робоча маска. Допомагає. Так , вона дешева. Але ж я тему створила про лайфхаки краси і робочі недорогі засоби
Я вся ваша• 09 декабря 2023
Лаки для нігтів топ фейс тут радили. Тримається 3-5 днів. Ціна наче і не дуже дешева, але точно дешевше виходить ніж гель лаки. Наношу 2 слоя в неділю, до наступних вихідних вистачає. Можу скол підмагать акуратно, не видно..але я брала з блискітками, однотонні не знаю.
Помади фльор . Зараз їх ніде не знайти чомусь, буває в залишках на ринках. Стійкість, запах, присмак. Все класне в них було. Ціна до 100 грн
Я вся ваша• 09 декабря 2023
Аювердична шампунь індійські трави і маска до неї . Мені дуже подобається. Не хімозне, вимиває гарно. Користують років 5 вже
Зайченя• 09 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Ця маска може працювати тільки коли Вам 20 і рожеві окуляри приклеїлись до обличчя. Хоч пів-холодильника на обличчя нанеси - в кращому випадку з обличчям нічого не станеться.
ГугелП@лАмался• 09 декабря 2023
Писала в подібній темі. Пінка для вмивання dr.sante, крем для обличчя mixa, у вітряну погоду прозора пудра eveline.
Мені ще дуже подобаються креми dr.sante, але я їх беру літом, бо мені для зими в них надто легка текстура.
Смайликівна• 09 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Я брала в Еве About face капсулы под глаза и сыворотку в ампулах лица. Мне понравились.
Злюка-закусюка• 09 декабря 2023
Мені дуже подобається санте з огірком.
Я буває сок алое на обличчя наношу.