Добро с Кулаками• вчера в 15:17

Ремонт, просто понити, так все дорого... кухні

Треба давно робити ремонт на кухні, на стінах тріщини, ні чого не рівнялися ні стіни не підлоги. Треба міняти саму кухню. Збивати плитку. Робити додаткові точки розеток бо їх дуже мало. Коли рахую скільки це коштує, то розумію що це не реально ((
Чоловік нічого не вміє робити сам. Я можу поклеїти шпалери, або пофарбувати. Стає сумно. І дивитися на цей жах на кухні теж вже сил нема. Де люди беруть стільки грошей на ремонт. Хз.
Просто красавица• вчера в 15:18
Заробляють. Де ж ще
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:21
Ответ дляПросто красавица
Заробляють. Де ж ще
Ну наших доходів не вистачає. Мене оці цифри 250-500тис це тільки кухня. Відкладати немає з чого. Та навіть якщо по 10тис відкласти то на ремонт гроші будуть через два три роки, а ціни ж подорожчають.
СирОжино пирОжино• вчера в 15:21
Ответ дляДобро с Кулаками
Зараз стіни вирівняти, то наче на Балі злітати.
...аяприкольная• вчера в 15:21
мій чоловік щас робить ремонт в прихожої сам шпаклює , сам фарбує , сам єлектріку ..
Просто красавица• вчера в 15:22
Ответ дляДобро с Кулаками
То не робіть
СирОжино пирОжино• вчера в 15:22
Ответ для...аяприкольная
Ну він же сам не може виробляти шпатлівку, грунтівку, меблі.
Брюльтик• вчера в 15:23
Можна і мені понити, в мене до сих пір немає свого житла, коли люди пишуть про якісь ремонти, то мені плакати хочеться, а в епіцентр я навіть заходити не можу, це для мене прям стрес - яке воно все гарне, а в мене немає куди😭
Не служанка• вчера в 15:22
Ответ дляДобро с Кулаками
Відкладайте в євро, трохи легше буде збирати. Інакше ніяк. Заробляти, відкладати декілька років і тоді робити
...аяприкольная• вчера в 15:22
Ответ дляСирОжино пирОжино
купували , але роботу сам виконує
Страхованная• вчера в 15:23
Ответ дляДобро с Кулаками
О чем тема? Мы работали в выходные и сверхурочно чтобы были деньги. Кухни были дорого всегда. И раньше и сейчас.
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:23
Ответ для...аяприкольная
То вам повезло з чоловіком. Мій нічого сам не вміє. А якщо намагається то виходить аби як, косо криво. Стілець двічі ремонтує а ніжка так і відпадає. Розетку міняв, не сідає до кінця в стіну так і прикрутив частково видно провода. Нормально і так.
Аноним_• вчера в 15:24
Ответ для...аяприкольная
Зараз
Передпокій
Електрика
Чоловіку - респект!
Редиска Я• вчера в 15:24
Я близько 10 років збирала гроші щоб зробити більш менш норм ремонт , змінити меблі. А хтось за міс може таку суму заробити. По різному у всіх.
СирОжино пирОжино• вчера в 15:25
Ответ для...аяприкольная
купували , але роботу сам виконує
Щоб купути прилади для висверлювання розеток, всі шпателя, маяки, це хмара грошей також. Мій теж сам багато чого робить, але гроші як вода, куди не плюнь тисяча доларів
...аяприкольная• вчера в 15:25
Ответ дляАноним_
Зараз
Передпокій
Електрика
Чоловіку - респект!
це точно ! дякую
Не служанка• вчера в 15:25
Ответ дляСирОжино пирОжино
Зараз для початку майстрів треба знайти. Половина сидить в окопах, інші вдома сидять не працюють.
Садова гойдалка• вчера в 15:25
Ответ дляСирОжино пирОжино
І з того ж Балі треба викликати тих хто їх вирівняє) Бо в нас всі хочуть, як казав один з майстрів ’’ Красоту хочу делать’’. Або так вирівняють, що краще б не чіпали взагалі.
КапитанльнаЯ• вчера в 15:26
Ответ дляДобро с Кулаками
Все одно відкладайте. Як раз війна скінчиться, і зробите ремонт
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:26
Ось до чого вже дійшло, стільниця в такому стані (
Безпринципова• вчера в 15:27
Так не робіть. Що Вас підганяє? Порівняння себе з іншими? Ясно, що хочется жити в затишку і красі, але якщо не дані фін.можливості і здібності до заробітку, тонавіщо перетворювати життя в пекло заради ремонту. Скільки історій - я багато років підбирала кожну деталь в інтер’єр, щоб якісно, гарно і дорого. А потім будинок розбомбили чи кинули все і втекли закордон. Краще б пожили на ці гроші чи просто відклали ’на чорний день’
СирОжино пирОжино• вчера в 15:26
Ответ дляНе служанка
У нас з цим проблем не було, лиш готуй гроші
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:27
Ось таке вже дійшло.
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:29
Ответ дляБезпринципова
Тріщини в стінах, пожовтіла плівка на самій кухні, стільниця полущилася, ніжки розбухли і посипалися(( вигляд жахливий
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:30
Бринзолетта• вчера в 15:30
Ответ дляДобро с Кулаками
Польща. Кухня 2на 2.
Господи 250 тисяч гривень не вписуються. Тупо 2х2(
Теж в шоці з цін
Просто красавица• вчера в 15:30
Ответ дляДобро с Кулаками
фото
Цій кухні що сто років
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:30
Ответ дляБринзолетта
Польща. Кухня 2на 2.
Теж в шоці з цін
В мене кухня 4,5 М
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:31
Ответ дляПросто красавица
Цій кухні що сто років
Ні 15років.
Не служанка• вчера в 15:31
Ответ дляДобро с Кулаками
Ось таке вже дійшло.
Сумно. Можу порекомендувати подивитись відео в YouTube як робити ремонт власними руками. Лакшері звісно без досвіду не вийде, але освіжити власними з чоловіком силами зможете. Столешнб легше за все замінити. Приїжджаєте, обираєте, вам малюють під ваші розміри розпиловку та обробку торців. Встановите самі. Очі бояться, а руки роблять
автор Добро с Кулаками • вчера в 15:34
Ответ дляНе служанка
Та я це все знаю.
Але якби ж в чоловіка хоч трохи руками щось вмів. Як я сама ото вирівнювати стіни і шпаклювати тріщини не уявляю, ну плитку я сама із задоволенням зіб´ю. Якби ж ще інструменти були вони ж теж коштує не дешево. Підлогу точно сама не зроблю в штробити стіни.
Я ж кажу що ціни на ремонт просто нереальні, за роботу вивіз демонтаж