Добро с Кулаками• вчера в 15:17
Ремонт, просто понити, так все дорого... кухні
Треба давно робити ремонт на кухні, на стінах тріщини, ні чого не рівнялися ні стіни не підлоги. Треба міняти саму кухню. Збивати плитку. Робити додаткові точки розеток бо їх дуже мало. Коли рахую скільки це коштує, то розумію що це не реально ((
Чоловік нічого не вміє робити сам. Я можу поклеїти шпалери, або пофарбувати. Стає сумно. І дивитися на цей жах на кухні теж вже сил нема. Де люди беруть стільки грошей на ремонт. Хз.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 15:58
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну наших доходів не вистачає. Мене оці цифри 250-500тис це тільки кухня. Відкладати немає з чого. Та навіть якщо по 10тис відкласти то на ремонт гроші будуть через два три роки, а ціни ж подорожчають.
у нас тоже с деньгами туго. на сегодняшний день я поклеала обои (на плитку нет денег), розетки вывели не но вставили. плинутса еще тоже нет, карнизов тоже.
но с обоями оно в 10 раз уютнее чем просто жить в шпаклевке ожидая мастера.
Магиня• вчера в 15:59
Ответ дляparele
Ви молодці. Цікаво, покажіть, будь ласка)
Дякую, ну я принаймі повністю задоволена. фотки не професійні, але суть зрозумієте)
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:02
Ответ дляДобро с Кулаками
То вам повезло з чоловіком. Мій нічого сам не вміє. А якщо намагається то виходить аби як, косо криво. Стілець двічі ремонтує а ніжка так і відпадає. Розетку міняв, не сідає до кінця в стіну так і прикрутив частково видно провода. Нормально і так.
Мы сами делали, ютуб и вперед с мужем. Я плиткой фартух сама .
Если что , я аудитор.
Кухня с мебелью оказалась 80 000 грн
9 м2
Если что , я аудитор.
Кухня с мебелью оказалась 80 000 грн
9 м2
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:03
Ответ дляДобро с Кулаками
Та я це все знаю.
Але якби ж в чоловіка хоч трохи руками щось вмів. Як я сама ото вирівнювати стіни і шпаклювати тріщини не уявляю, ну плитку я сама із задоволенням зіб´ю. Якби ж ще інструменти були вони ж теж коштує не дешево. Підлогу точно сама не зроблю в штробити стіни.
Я ж кажу що ціни на ремонт просто нереальні, за роботу вивіз демонтаж
Вот как раз стены мы легко с сестрой сделали
Садова гойдалка• вчера в 16:03
Ответ дляЛасковая_львица
Благо у мене все робив чоловік та батько його, ми тільки замовили саму кухню , то вийшло дорого. А так всі брудні роботи вони робили, плитку самі навчилися класти і т. д
Це дуже полегшує життя, коли є ті, хто зробить брудні роботи. Бо ми робили ремонт в ванні і туалеті, то наслухались від майстрів, як вони люблять прийти просто плитку вкласти, а не щось там збивати, ліпити, рівняти. Навіть в оголошеннях часто вказують, що брудні роботи не роблять.
Не служанка• вчера в 16:04
Ответ дляДобро с Кулаками
Та якби ж то все тільки в меблях справа була , то я ж не гонюсб за дорого. В мене плитка від полу до стелі, демонтаж 500грн метр, винести, потім ці стіни треба зачистити, зробити додаткові розетки, в мене на всю кухню їх 4штуки, мало, поклеїти новий фартух, зняти шпалери, обробити тріщини, вирівнювання стін. Зняти старий лінолеум, підлога крива, від інше покриття треба рівняти. І вже потім кухня 4,5м . І техніка. Плита і холодильник є, треба нова витяжка і пмм( її підключити). Оце все ніяк в 100тис не влізе....
По приходу і розхід. Скорочуйтемобсяг робіт відповідно до ваших доходів та можливостей. Відмовтеся від розводки та додаткових розеток. Якось же до сьогодні ви цими 4 користувались? По підлозі обмежтеся просто тим, щоб зняти старий лінолеум і покласти новий, без рівняння підлоги. Кахель теж можна не збивати. Ось вам тема, де автор ділиться як перефарбувала старий кахель у ванній.
Я розумію, що хочеться все нове і одразу, але якщо не тягнете фінансово, то варіантів не так вже і багато
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3297131-1
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3327428
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:04
Ответ дляМагиня
Молодцы
Джавеліна• вчера в 16:04
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
вот тоже не вижу ничего страшного в зачистке и шпаклевке.И штукатурить небольшую площадь тоже норм.Только правило надо а так-мастерок,шпатель и пару терок разной длины
Не служанка• вчера в 16:06
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тогда и я с вами. Было куплено и нам, и ребёнку. И уже ничего нет. Рада бы собирать на ремонт кухни. Но придётся на жильё. Мне под 50. Уже как бы и не разгонишься. Возраст не тот.
Та ну! Мені теж 45+ і я не вважаю що це «восраст уже не тот»
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:09
Ответ дляДжавеліна
ткм более в стиле мазанка , а не идеально ровные стены
Брюльтик• вчера в 16:09
Ответ дляДа, я блондинка!
А мені можна понити?
Було своє житло (квартира і будинок). А війна забрала.
І вже вік, заробимо лише на житло в селі.
І в нас вік вже за 40(
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:10
Ответ дляДжавеліна
хорошая стремянка , и силы. И перчатки . шпаклевкой убиваются руки за 5 минут
Джавеліна• вчера в 16:10
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ну если с правИлом штукатурить,то все выровнять можно.Ну не бином же Ньютона,не высшая математика.
Джавеліна• вчера в 16:12
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
это понятно) но сейчас есть такие шпаклевки для заделки трещин,что просто пестня.не знаю,есть ли у нас-в тюбике и сразу с пластиковым мягким шпателем.на зачистку неплохо бы маску
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:13
Ответ дляДжавеліна
Мы начали, потом посмотрели производительность труда нашу , пошли искать способ попроще. Тем более у нас квартира сканди...там неидеальности ок.Стиль хай-так в тему
Джавеліна• вчера в 16:13
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
вот что лень благословенная делает) двигатель прогресса)
Дякую_аж_підскакую• вчера в 16:14
Ми все робимо самостійно. Електрику, демонтаж, труби, опалення, я вже вмію шпаклювати, шпалери самостійно. Меблі чоловік збирає також. Вам співчуваю, шукайте майстрів не в столиці. За межами столиці вони значно дешевші.
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 16:14
Ответ дляДжавеліна
полдня и 2 м2 ) не сильно , а тами подтянулись папы мужья и малолетние рабы ( 10,13 лет)
Рекламама• вчера в 16:21
Ответ дляДобро с Кулаками
Автор, дайте фото кухні, може там у вас не такий вже і жах
Життє Бентежне• вчера в 16:22
Ответ дляДобро с Кулаками
Ось таке вже дійшло.
Що то, не зрозуміло, але стільниця дуже легко міняється
Життє Бентежне• вчера в 16:23
Ответ дляДобро с Кулаками
Та я це все знаю.
А шорти не таа щ вашим кахелем?
60 метрів сметани• вчера в 16:23
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Если что , я аудитор.
Кухня с мебелью оказалась 80 000 грн
9 м2
Если что , я аудитор.
Кухня с мебелью оказалась 80 000 грн
9 м2
А де замовляли ? Можна фото ? У мене десь така площа, кутова кухня.
Скокмоно - стокнуно• вчера в 16:31
Ответ дляНе служанка
У вас есть энергия в этом возрасте заработать на 2 квартиры? Искренне завидую. У меня нет.
Творог для розжига• вчера в 16:31
Что-то сделайте сами, посмотрите ролики. Кое- что можно, поверьте. Вот электрика- это да, только человек, который разбирается. У меня муж много чего умел, он умер и теперь все посыпалось: краны, розетки, какие-то мелочи. Приходится вызывать мастеров, ничего не поделать.
Чарівне зіллячко• вчера в 16:49
Ответ дляПапобус
Не понятен посыл вашей темы.
О чем она вообще? О том, что все дорого? Это факт. Что дальше?
Понити. Там же великими літерами написано