Кракадэ• 09 декабря 2023
Соплі і набряк вже більше 10 днів.Чи не гайморит?
Почалися в дитини (11років) соплі , промивали ніс , ковпаки судиннозвужуючі, на 4день легше не ставало зовсім пішли до лора. Він поставив отит середнього вуха, почали назонекс, ізофра, синупрет, антигістамін. Пройшов тиждень, а дитина так і не дихає носом, коли промили закапали - ок, годину нормально, далі те саме.
Я от думаю може в неї гайморит, міг лікар таке не побачити?
Незнакомлюся• 09 декабря 2023
А якщо нахиляється, не болить в пазухах? Мені цинабсин і краплі з цикламеном допомогли
Кракадэ
• 09 декабря 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Цинабсин також пропили, чергуючи з синупретом
Каже трішки болить, щойно попросила нахилитися. Це точний показник гаймориту?
Незнакомлюся• 09 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
Я не лікар і зі свого досвіду кажу. Але краплі оці не завадять
Якщо щось є, то вийде
ЯяяКакаджамбо• 09 декабря 2023
При гайморите ощущение что давит в голове , часто болят зубы , давит глазные яблоки и будет температура 37-38