Просто звязда• 09 декабря 2023
Спеціально не зрізала нігті. Як зробити гарну форму нігтів? Порадьте
Хочу вперше робити собі манікюр, потім покрити нігті. Як їх можна гарно підрізати?
Та прям багіня• 09 декабря 2023
Їх не підрізати треба,а підпилювати.
Сходіть краще до майстра, він Вам підбере потрібну форму,якщо для Вас це проблема.
Хоча у Вас хороша форма сама по собі, тут і майстра не треба,лише елементарний навик
Партизанка• 09 декабря 2023
я думала, тут сантиметр отрощенных))
на этой базе вам пока не с чего форму делать кроме той, которая у вас уже есть.
мне вот такой овал и нра. терпеть не могу квадраты - это очень неудобно.
База_птеродактилей• 09 декабря 2023
Поки що таку залишайте, бо ще мало відросло для кардинальних змін, кутикулу приберіть тільки