Я_канеша_извиняюсь• 09 декабря 2023

Нужно ли такие силиконовые формы смазывать маслом перед выпечкой?

Анонимарик• 09 декабря 2023
Нетреба. До них інструкції немає?

Natal_ka91• 09 декабря 2023
Ні, я не змазую
автор Я_канеша_извиняюсь • 09 декабря 2023
Ответ дляАнонимарик
Нетреба. До них інструкції немає?
Немає
Галябалована• 09 декабря 2023
Не треба.
Привіт з ботойбіччя• 09 декабря 2023
Не треба. Я навіть на шарлотку не змазую а вона ж без жиру зовсім
Забрала і не сказала• 09 декабря 2023
Загалом - ні, не треба
З понеділка на дієті• 09 декабря 2023
нет

Анонимарик• 09 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Немає
Найперше використання силіконової форми після її покупки має ряд особливостей і дуже важливо провести його за правилами, а саме:

Починаємо з уважного вивчення інструкції від виробника даної форми (звертаємо увагу на граничні температури при її використанні, поради щодо початкового та подальшого використання, а також поради щодо догляду, якщо такі є).
Промиваємо форму у проточній воді (без використання миючих засобів та губок).
Сушимо форму при кімнатній температурі (протирати рушником не потрібно, форма повинна висохнути сама).
Після повного висихання, ретельно змащуємо форму всередині рослинною олією за допомогою пензлика (легенько втираємо олію у форму).
Замість рослинної олії також можна скористатися вершковим маслом або маргарином. Після змащування олією залишаємо форми постояти не менше 10 хвилин, після чого в них можна закладати тісто і починати готувати будь-яку випічку в духовці.
Анонимарик• 09 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Немає
В мене якісні, до всіх була інструкція
Напланетянка• 09 декабря 2023
Ні нічим не змазувати , я в них дворічній диьині печінковий паштет запікаю . Їсть хоч так печінку не всунути
Ответ дляНапланетянка
Расскажите рецепт
Напланетянка• 09 декабря 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Расскажите рецепт
Просто лук в морковко на воде пасерую до мягкости потом туда печенку и обязателтно немного телятини , это все на сковороде пока вода не выкипит минут з 15 ) потом в блендер с яйцом и в формочки. И выпекаю ) )
Ответ дляНапланетянка
Спасибо, попробую.
Скользкая• 10 декабря 2023
Я свою в атб покупала, мою в посудомойке, маслом не смазываю, все с ней хорошо, кроме самой формы, длинная и её распирает от теста, выпечка получается не чёткой формы, внутреннему перфекционисту больно это видеть