Пригаю-цибаю• 09 декабря 2023
Взутись і одягнутись на 4 тисячі
Гривень. Запросили на ДН і на Хрестини хрещеною, а я не маю чого вдягнути і взути також. Зараз хожу в кросівках і угах, куртка звичайна, ні сукні нічого такого нарядного немає. За час війни з одягу практично нічого не купувала, але я й не виходила в люди. А тепер треба все підряд, і сукня, і ботинки якісь симпатичні, і пальто треба. Я подивилась ціни на взуття і афігєла, бо моїх 4000 вистачить тільки на чоботи. Де мені себе одягнути? В Сінсей як якість одягу і взуття? Там ціни непогані
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Прокат?
Секонд?
Треба онлайн і бажано в одному місці
АнтиТанкист• 09 декабря 2023
В Сінсей з якістю не вгадаєш. Іноді нормально, а іноді таке собі - треба щупати. Взуття там собі не купувала, тому про нього не скажу.
Оновлена версія• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Треба онлайн і бажано в одному місці
Це хіба що перепахати кід/клумбу/шафу
Офлайн по оутлетах можна легко вкластись.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
Вам на цю суму треба взуття, сукня і пальто?
Так. Ну в мене 4 з хвостиком є, і то я їх на новий телефон відкладала, але ж не піду я в лосинах дитину хрестити
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляОновлена версія
Це хіба що перепахати кід/клумбу/шафу
Я на Шафі не вмію шукати. Скільки разів там щось шукала і нічого
Метровий сантиметр• 09 декабря 2023
А який у вас розмір одежі?Якщо підійде,можу вам пуховик вислати хс.А на 4 взуття купите)
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Вам же нужно ботинки не на один раз, а в уггах нельзя пойти? А платье докупить
Жертва интернета• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
То купіть взуття і сукню. Куртку знімете
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Дякую. Я зараз бомба М-Л, набрала вагу дуже з 49 до 73 за 3 роки. Стрес
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Я незнаю в кафе в угах
вентиляторная• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Извините... Вы не это спрашивали ..
Но это не рационально. Я не думаю, что ваши друзья хотели бы, чтоб вы тратились, когда не слишком удобно.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
А що, там прям вечірні наряди треба?
У нас все було по-простому.
Та ні, але в мене все таке спортивне, то штани то лосини ношу, кроси.
Булькаю• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
У нас всі були в кежуал.
Кум, мабуть, теж буде не в смокінгу.
Пригаю-цибаю
• 09 декабря 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А що в угах хрестити релігія забороняє?
В мене угі за 300 грн з секенду і хожу я в них 3 сезон, вони не дуже. Ну і плюс хочеться гарно виглядати
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Я незнаю в кафе в угах
Если они не зачуханные, то можно, зима на дворе. Ну а что там прям в туфлях будут, прием английской королевы? Спросите подружек, в чем другие будут.
Оновлена версія• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Клумба і кід тоді. Секонд по ціні видно, так що не страшно. Ще глянула би щось типу касти - великі мультибрендові магазини.
Люблю кетчуп• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Откажитесь.
Сладко-соленая• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну вы как я прям. Была 55 максимум в самом плохом случае, а сейчас 67. И спортом занимаюсь, но ем много -это проблема. Сейчас сложно одежду подобрать на меня.
Kusalochka• 09 декабря 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Размер?