Красавица писяная• 09 декабря 2023
Держслужбовців ВПО
Чи потрібно вказувати у декларації допомогу ВПО 2 тис.на дорослого та 3 тис.на дитину ?
Бо назк розяснює, що потрібно вказувати тільки єДопомогу?дякую
Красавица писяная
• 09 декабря 2023
Ответ дляВесела моль
Потрібно
А як вказувати ? Окремо на дитину 6000 шрн окремо на мене 4000 (за 2 міс)?
Весела моль• 09 декабря 2023
Візьміть довідку в УПСЗН. Якщо Ви на карту все отримували, то вказуєте всю суму на себе
Красавица писяная
• 09 декабря 2023
Ответ дляВесела моль
А можна якось онлайн взяти ?
Я просто вперше таке чую
Весела моль• 09 декабря 2023
Ответ дляКрасавица писяная
А можна якось онлайн взяти ?
Я просто вперше таке чую
Не підкажу про онлайн, брала паперову, на всякий випадок, якщо буде перевірка
Красавица писяная
• 09 декабря 2023
Ответ дляВесела моль
Це за місцем проживання можна ?
Бо оформлювали впо в Чернівцях
Пописанная парта• 10 декабря 2023
Почитайте роз´яснення назк, пишуть що потрібно. Джерелом доходу вказувати КМУ