ШанельКуКу• Изменено 10 декабря 2023

Свекруха звинуватила в тому, що я не хочу їхати за кордон

А по факту - не хочу вивезти її синка.
Зараз швидко змінюють закони.
Свекри кричать, що потрібно виїхати до нового року. Вони чоловіка накрутили. Він взагалі нікуди не збирався виїздити, але йому кожен день телефонують та розповідають, що скоро його відстрочка закінчиться і все таке і він перейняв їх рішення, що треба виїздити. Мені теж телефонують, давлять на те, що діти без батька лишаться. Я цього хочу?
Я не хочу цього робити саме зараз. Одна дитина навчається, іншій потрібно вирішити питання по здоровʼю. Є тварини, коти, яким треба зробити всі документи, щоб вивезти.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу). Але він сам з нею не хоче, лише поїхати усім разом.
Що вже робити, та як пояснити - не знаю.
Свекруха буквально так і сказала: головне слово/дія/рішення - за тобою. Ще й чоловік підливає масла у вогонь, типу, я не розірвусь і себе там забезпечувати і вам кошти висилати (натяк на те, що буду я без грошей сидіти, якщо не погоджусь виїхати. Зарплатні моєї на все не вистачить).
Тема для того, щоб виговоритися
Бойова• 10 декабря 2023
А зачем выезжать? Что у нее случилось?

Новорічна пальма• 10 декабря 2023
Уроды и он и мать его. Ненавижу всех мужиков
В гости звали?• 10 декабря 2023
Автор, я вас розумію. В мене ще до свекрів не дійшло, але в перспективі таке може бути.
Я погнала• 10 декабря 2023
Якщо його мобілізують, то вам усього вистачить?
І якщо що - свекруху доглянете?
А шо сталося?• 10 декабря 2023
Таким взагалі не треба одружуватися, а сидіти все життя під маминою спідницею
Творческий типаж• 10 декабря 2023
Як ви можете його ’вивезти’?
Я б такое не носила, но продаю• 10 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Чому? Можливо в них є вагома причина...

Цигарний шланг• 10 декабря 2023
Пусть сам едет, раз очень нужно. Вообще подурели, женщины и вывозить уже должны
SecondLeg-f4c4• 10 декабря 2023
Про вас ніхто не думає, чи зручно вам, чи комфортно. Якби виїхати було так просто ! Ви маєте там житло чи знайомих ? У чоловіка домовлено про роботу за кордоном ?
Кіна не буде• 10 декабря 2023
Ну що ще сказати? Всі в цій історії сказали хто у вас приймає рішення.
вважайте що виговорились, та й зробили висновки хто є ким
Летюча помилка• 10 декабря 2023
Если бы муж мог выехать, мы давно уехали. Похоронили уже трёх, дети сироты, боль на всю жизнь.
Бавовнятко• 10 декабря 2023
Як мати я свекруху вашу розумію. І вона права, що скоро він по її групі не виїде.
А ви взагалі плануєте виїзжати або ні?
Стефанія• 10 декабря 2023
Если бы мой был выездной, давно бы уехали. Зря не хотите
автор ШанельКуКу • 10 декабря 2023
У випадку чого мене будуть звинувачувати усе життя. Я хочу приймати рішення без тиску
А шо сталося?• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
І якщо що - свекруху доглянете?
А чоловік та його матір якось думають про рівень життя в іншій країні чи спортзалу достатньо?
SecondLeg-f4c4• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
У будь якому випадку ви будете винувата. Робіть так, як буде краще вам і дітям.
Цигарний шланг• 10 декабря 2023
У меня из знакомых, кто не подлежит мобилизации, никто не выехал. Семьи отправили туда, а сами в Украине. Кто выезжал, вернулись. Здесь работа, бизнес, привычная жизнь, а там социал и непонятно какая работа хотя нет, одни выехали. .
Лялька в колисці• 10 декабря 2023
Темы про выезд сегодня, как жемчуг, можно нанизывать. Одна за другой, под разным соусом
Бавовнятко• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Вам просто треба зрозуміти, що якщо він може виїхати тільки по матеріной інвалідності, то це скоро прикриють і все, більше можете нікуди не збиратися.

Марічка• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
І якщо що - свекруху доглянете?
Автор не должна этой чужой женщине ничего )
Помидорина• 10 декабря 2023
Удалено администрацией...
Сердючка• 10 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Як ви можете його ’вивезти’?
Так мама ж имеет группу, она и вывезет, как сопровождаюшего)
Ответ дляБавовнятко
А ви взагалі плануєте виїзжати або ні?
+ Також би виїхали, якби була можливість. Але то я...дуже хвилююсь за чоловіка. А в автора може інше...
А шо сталося?• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так спитайте у свекрухи чи готова вона спати у спортзалі?
Мона_Лиса• 10 декабря 2023
Вы не хотите думать на шаг вперёд, свекровь ваша права.
Мяо мой мяо• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Автор, вы должны это решить в своей семье, вместе с мужем и детьми, но ситуация правда не очень.
Кофр для ноги• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Лучше сделать и пожалеть, чем не сделать и пожалеть. Котов - свекрухе, дети будут учиться дистанционно. Едьте. А кому легко? Вы видите здесь свет в конце туннеля?
Марічка• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так пусть он выезжает и осваивается - вы позже приедете в жильё, которое он найдёт для семьи )

И работу тоже.

И кстати, без свекрови никак нетаыехать? Жить с ней придётся, а это будет ад
Витворунка• 10 декабря 2023
Ответ дляБавовнятко
Почему вы решили что прикроют ??? Не прикроют! Кто будет ухаживать за родичами с инвалидностей ? Кто будет кормить детей (я о многодетных) Не должны их погнать на фронт, иначе люди выйдут на протести
Білий Лосик• 10 декабря 2023
Выезжайте конечно, раз есть возможность то чего тянуть