ШанельКуКу• Изменено 10 декабря 2023
Свекруха звинуватила в тому, що я не хочу їхати за кордон
А по факту - не хочу вивезти її синка.
Зараз швидко змінюють закони.
Свекри кричать, що потрібно виїхати до нового року. Вони чоловіка накрутили. Він взагалі нікуди не збирався виїздити, але йому кожен день телефонують та розповідають, що скоро його відстрочка закінчиться і все таке і він перейняв їх рішення, що треба виїздити. Мені теж телефонують, давлять на те, що діти без батька лишаться. Я цього хочу?
Я не хочу цього робити саме зараз. Одна дитина навчається, іншій потрібно вирішити питання по здоровʼю. Є тварини, коти, яким треба зробити всі документи, щоб вивезти.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу). Але він сам з нею не хоче, лише поїхати усім разом.
Що вже робити, та як пояснити - не знаю.
Свекруха буквально так і сказала: головне слово/дія/рішення - за тобою. Ще й чоловік підливає масла у вогонь, типу, я не розірвусь і себе там забезпечувати і вам кошти висилати (натяк на те, що буду я без грошей сидіти, якщо не погоджусь виїхати. Зарплатні моєї на все не вистачить).
Тема для того, щоб виговоритися
Зараз швидко змінюють закони.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Тема для того, щоб виговоритися
Ответ дляContento
Ну ответ очевиден. Пока я выношу и рожу ещё двоих детей, то и война закончится. И куда потом этих детей девать?
Війна вже два роки йде. Закон все ще діє. Де ваші двоє? Щоб спасти коханого чоловіка. Ви ж це можете. Що ви відмазки ліпите? Бо то ж своє життя і здоров´я гробити треба? Комфорт втрачати? Так вам треба той чоловік....
Ответ дляIrina-5d24
Синочок хоче з дружиною та дітьми бути, а мама до нього доносить яка та дружина. Щоб прозрів
та ясно ж. Краще мами нікого немає. І мозок тільки в неї, синочку нічого не передала, весь собі забрала. А воно, бідненьке, не дієздатне, так і живе мамином розумом все життя. Взагалі абсурдна тема - зазвичай автор буває троль, а тут пів теми мамочок-тролів, які синочкам в 40 років розказують, як жити
Irina-5d24• 11 декабря 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Ну якщо Ви така ’декабриста’, то прапор в руки і попутного вітру!!
Дивлячись навколо, де всі массово народжують по третій дитині і вивозять мужчинчика диву даюсь)) Інших способів немає, щоб звалити?)))
І взагалі, це слизька тема... Якщо всі виїдуть, то за що загинули і щодня гинуть тисячі наших захисників?! Без тилу немає армії...
Для мене еміграція можлива лише в одному випадку: під кацапами точно жити не буду!
Але я вірю в наших захисників!!! Владу ненавиджу, а в хлопців вірю! Тому залишаємось і допомагаємо!
Я до війни поїхала і чоловік теж. Хлопців жалко, але в мене ростуть теж хлопці і я не хочу їм такої долі. Так що ваш вибір - це ваш, а мій - це мій.
Irina-5d24• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Так. Сорокарічні дитятка. - лише мамці. Жінці потрібен чоловік.
Ну то хай іншого шукає. Їх же повно
Irina-5d24• 11 декабря 2023
Ответ дляIra_777
З такью дружиною тільки і залишається, що розказувати. Вона ж котів глядить. Це важливіше
Irina-5d24• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Та розберуться. А ви що так близько до серця приймаєте? Теж невістка падлюка не хоче бути мамкою дорослому чоловіку
Так,, все вірно. Діти треба лише матері. Жінці потрібен чоловік, а не ще одна дитинка
Нема невістки, малі ще. Зараз це моя зона відповідальності - безпека моїх дітей. Далі буде видно.
Ну як потрібен автору чоловік, то хай вирішує питання з котами та вже їде бо можна і без чоловіка залишитися.
Ответ дляIrina-5d24
А, то у вас чоловік ще дитиночка. Зрозуміло.
Бо я не бачу, чому дорослий дієздатний чоловік не може виїхати без дружини і зачекати на неї та котів. А то ж глядіти нікому буде.... Капець.
Irina-5d24• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Мій вже давно виїхав. Ще до війни
Апель-синка• 11 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
У випадку чого мене будуть звинувачувати усе життя. Я хочу приймати рішення без тиску
Вы для начала чипируйте и сделайте прививки котам. Бо там процедура такая: сначала прививка от бешенства, через месяц кровь на титры, потом уже с титрами Сертификат на выезд коту выдадут на Волынской (если вы в Киеве).
Больше нигде не делают, только там. Единственно, на титры у кота взяли кровь в частной клинике возле дома и мы быстренько на машине уже без кота отвезли готовую сыворотку. Клиника делает и отдает готовую на руки, но надо быстро довезти, пока не свернулась. Кота тягать уже нет смысла. Ну и потом готовые справки съездить забрать. Где-то около 1.5 месяца по времени займет это всё.
Так что до НГ точно не успеете выехать. Говорите мужу, пусть с мамкой едут, а вы с детьми уже потом с котами...