ШанельКуКу• Изменено 10 декабря 2023
Свекруха звинуватила в тому, що я не хочу їхати за кордон
А по факту - не хочу вивезти її синка.
Зараз швидко змінюють закони.
Свекри кричать, що потрібно виїхати до нового року. Вони чоловіка накрутили. Він взагалі нікуди не збирався виїздити, але йому кожен день телефонують та розповідають, що скоро його відстрочка закінчиться і все таке і він перейняв їх рішення, що треба виїздити. Мені теж телефонують, давлять на те, що діти без батька лишаться. Я цього хочу?
Я не хочу цього робити саме зараз. Одна дитина навчається, іншій потрібно вирішити питання по здоровʼю. Є тварини, коти, яким треба зробити всі документи, щоб вивезти.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу). Але він сам з нею не хоче, лише поїхати усім разом.
Що вже робити, та як пояснити - не знаю.
Свекруха буквально так і сказала: головне слово/дія/рішення - за тобою. Ще й чоловік підливає масла у вогонь, типу, я не розірвусь і себе там забезпечувати і вам кошти висилати (натяк на те, що буду я без грошей сидіти, якщо не погоджусь виїхати. Зарплатні моєї на все не вистачить).
Тема для того, щоб виговоритися
Зараз швидко змінюють закони.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Тема для того, щоб виговоритися
Марічка• 10 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Почему вы решили что прикроют ??? Не прикроют! Кто будет ухаживать за родичами с инвалидностей ? Кто будет кормить детей (я о многодетных) Не должны их погнать на фронт, иначе люди выйдут на протести
Никто не будет за инвалидами ухаживать - Украине выгодно, чтобы они того и не платить им инвалидские
Добротная• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
У випадку чого мене будуть звинувачувати усе життя. Я хочу приймати рішення без тиску
Ви зараз усвідомте що вони свої зараз свою відповідальність згружають на вас.
В мене є багатенько сімей що жінка з дітьми в Україні а чоловік виїхав.
Твердо скажи. Вася, сцикуєш? Бери мамку і їдь в Польщу.
Я залишаюсь в Україні, на канікули приїду
Я погнала• 10 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
А чоловік та його матір якось думають про рівень життя в іншій країні чи спортзалу достатньо?
А їх в темі немає, то немає сенсу й питати. А от авторка є. Мені цікаво, чи вона думала трохи далі, ніж сам факт виїзда чи не виїзда.
Стопясят раз обсуждала• 10 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Я просто растерялась и не знаю, какой смайл уместнее на Ваш спич. Люди выйдут на протесты, ага...
Сердючка• 10 декабря 2023
Если есть возможность выехать и вы планируете, зачем откладывать?
Трудности будут всегда и везде.
Добротная• 10 декабря 2023
Ответ дляБавовнятко
Вам просто треба зрозуміти, що якщо він може виїхати тільки по матеріной інвалідності, то це скоро прикриють і все, більше можете нікуди не збиратися.
Так нехай виїзджаєе! Автор то не заборонює
Кофр для ноги• 10 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Опекуном будут считать того, кто опекает ОДИНОКОГО инвалида, не имеющего родственников ((
Я погнала• 10 декабря 2023
Ответ дляМарічка
Автор не должна этой чужой женщине ничего )
То треба це чоловіку та свекрусі сказати, вони виїдуть без чужої жінки і вже без вагань)
А шо сталося?• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
Якщо чоловіку зі свекрухою хочеться кудись їхати, то нехай всі пов´язані проблеми вирішують теж вони. Бо таке враження, що татом тотальний інфантилізм і все на автора повісили
Я б такое не носила, но продаю• 10 декабря 2023
Ответ дляПомидорина
Удалено администрацией...
Якщо там сім’я.... Але мені здається що у автора питання чи мобілізують чоловіка взагалі не хвилює... Різні можуть бути відносини. Тоді треба думати про себе (де краще). Але про це потрібно чесно сказати чоловікові.
SecondLeg-f4c4• 10 декабря 2023
Ответ дляДобротная
Саме так, напевно родичі розраховують на соціал, а автор своєю незгодою портить їм всю малину.
Стопясят раз обсуждала• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
И у мужика гора с плеч: ни чужую женщину, ни детей ее содержать уже не надо.
Кофр для ноги• 10 декабря 2023
Автор, какая у мужа отсрочка? Как он может выехать? С мамой-инвалидом или другим путем?
Помидорина• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну да. Он то без неё не хочет ехать.
Я погнала• 10 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
У автора інфантилізм не менший. А так - вони, схоже, там усі кожен лише про себе думає.
А шо сталося?• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
І де автор?
Хи хи, ну ну• 10 декабря 2023
Ответ дляБез QR коду
А чого відсрочка закінчиться? У свекрухи групу знімуть?
Уже давно хотят ограничить список для выезда
Конкретно по инвалидам информация из первых рук :(
Хи хи, ну ну• 10 декабря 2023
Ответ дляКофр для ноги
Уже написала, у мамы (свекрови) есть группа и он едет сопровождающим
В гости звали?• 10 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Може у автора 3є дітей, тому можуть з чоловіком виїхати.
ШанельКуКу
• 10 декабря 2023
Ответ дляБавовнятко
Як мати я свекруху вашу розумію. І вона права, що скоро він по її групі не виїде.
А ви взагалі плануєте виїзжати або ні?
Виїздити планую, але хоча б в лютому, коли закрию всі питання.
І тут, як сніг на голову, що треба виїхати до 2024.
От на мене, по суті, й повісили це важке рішення. Аби хоча б чоловік завчасно сказав, щоб планувала виїзд. А він весь час казав, що не збирається нікуди, і буквально тиждень тому почав розповідати, що будемо виїздити, пакуй речі.
Творческий типаж• 10 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Если бы муж мог выехать, мы давно уехали. Похоронили уже трёх, дети сироты, боль на всю жизнь.
Кого вы трех похоронили?
Хи хи, ну ну• 10 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
’Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу)’
Творческий типаж• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
У вас теж є інвалідність?
Ms. При теле• 10 декабря 2023
Ответ дляПомидорина
Удалено администрацией...
Ей пофиг на него, она сама хочет решать)