Все до блиску• 10 декабря 2023

Як доказати булінг у школі? І що взагалі робити?

У доньки в класі є дівчинка. Ще з 3 класу вона її цькує. Зараз діти вже в 6-му. 3-4 клас це були дрібниці. Вона просто казала дівчатам " а давайте не будемо з нею дружити"( мається на увазі з моєю донькою) хто піддавався маніпуляціям хто ні. Але впринуипі все було нормально. я навчила свою малу не реагувати на це.
З мамою тої дівчинки розмовляла неодноразово. Вона казала постійно, ну так складний характер, я поговорю з нею.
Тепер дівчата увійшли у пубертатний період і почалося. Ця дівчинка агресор конкретно налаштовує клас проти моєї малої. Вона дуже вміло маскується, робить все тихенько. Але ж всерівно все виходить на зовні. І мой доньці друзі все розповідають. Тільки моя з класу в коридор, агресорка починає дітям розповідати всякі бридоти ( звичайно вигадані речі). Розумні діти не ведуться на це, але нажаль є такі які сприймають цю інформацію. І згуртовуються проти моєї доньки
Чому вона це робить. Моя донька гарно вчиться, вона не перший рік староста, її люблять вчителі, завжди ставлять у приклад, вона творча і амбітна. Її обрали в парламент школи.
Дівчинка агресор, вчиться дкже погано, ніяк не може себе проявити в класі. В неї занижена самооцінка . Я вважаю що вона знайшла собі жертву, щоб за рухунок цього цькування, підвищувати собі самооцінку.
Знаю ще про один випадок цькування цією дитиною іншої дівчинки у таборі, де були всі разом. Розповіла мама цвєї дівчинки. Там все було по схожій схемі.
Моя донька останнім часом дуже пригнічена, ця вся ситуації заважає їй спокійно вчитися. Бо як можна нормально співіснувати в колективі, якщо постійно хтось всіх проти тебе налаштовує, і за спиною говорить гадості
Мама дівчинки сказала, що вона така зайнята на роботі, що їй немає коли цим займатися ( треш)
Класний керівник розводить руками. Дистанціюється від проблем Я з нею не згодна, потрібно щось вирішувати , бо моя донька ту дівчинку ніколи не ображала. У тої дитини конкретні проблеми з психікою і самооцінки. Чим далі тим буде гірше. Вона може перейти до фізичного насилля, або підмовити хлопців, щоб моїй малій щось зробили погане.
Я пригрозила що напишу заяву в поліцію про систематичне цькування. На що мама агресорки, сказала що я нічого не докажу. Що з цим всім робити? Як захистити дитину? Крім розмов що не реагуй на це все, будь сильною .треба ще щось робити
автор Все до блиску • 10 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
Странно, учителя любят, но вмешаться не хотят?
Тому, що при вчителям нічого не відбувається. Все відбувається за спинами. Я ось у п´ятницю говорила з класним керівником. Та каже, що дещо помічала, але думала що їй показалося .
Вона в нас молода, досвіду мало.
Сказала що з неділі піде порадитися з шкільним психологом. Але мені здалося що вона не знає що з цим робити

Добро с Кулаками• 10 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Да я бы с удовольствием таким вот девочкам шею бы намылила, но по работе видела последствия. Потом автор ещё и виноват останется. Нужно подключать администрацию.
И? Какие последствия, расскажите? Бить никого не собираюсь, морально унижу так, что до конца жизни с комплексами ходить будет. Мне ничего за это не будет, уверяю!
автор Все до блиску • 10 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Якщо класний керівник не хоче вирішити проблему, зверніться до завуча. Такий розвиток подій вимагає втручання дорослих.
От і я ж про це. Варіант розберуться самі тут не прокатить.
Женщинас• 10 декабря 2023
Про заяву треба було сказати вчительці. Вона розвела руками? Це її робота!
Свій варік• 10 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Напишет заявление в полицию, что автор угрожала её ребёнку. На это у неё время найдётся. Нужно действовать последовательно. Обратиться к директору, а далее создаётся комиссия...
Пишущаяся• 10 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Странно, что ваша вся такая положительная, образцовая и нет подруг, которые были бы рядом с ней и дружили
Дійсно, автор чому з вашою ніхто не хоче товаришувати?
Добротная• 10 декабря 2023
Напишите маме, что у Вас есть доказательства (запись) и штраф за булинг платить ей, если она с дочерью не поговорит
Голодаю• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Не зволікайте. Фахівці розберуться і вирішать цю проблему
автор Все до блиску • 10 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Можна телефон з увімкненим мікрофоном залишити звісно, та дитині вашій переслуховування може ще гірше зробити.
Вцілому думаю у агресорки проблеми в сімʼї, хтось з батьків знущається або з партнера або з дітей, тому ваша донька стала обʼєктом цькування як слабке звено.
Дебілів і серед дорослих багато, тому корисніше буде вам навчити свою дитину відстоювати кордони та виживати серед таких
Мені здається, що там у сім´ї дитині не приділяють достатньо уваги. Не думаю що там її хтось б´є. Просто дитина сама по собі. А батьки днями на роботі.

Женщинас• 10 декабря 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Подойти и поговорить с той девочкой...
не дружите - не надо
но трогать и наговаривать тоже не стоит... только настойчиво
І краще це зробити щоб ніхто не бачив. Такі крисята дуже сцикливі😄
Добро с Кулаками• 10 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Господи))) пусть пишет))) и что? Это ещё доказать надо! Ну что ж вы законов и прав своих не знаете?)))
Пишущаяся• 10 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Я так розумію свою ’мощь’ можете проявити лише над дітьми?
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
ну начинается...
кстати старост в классе почему то многие не любят...
рукиЖимолости• 10 декабря 2023
Мою дочку постійно штовхав хлопчик. Школа була на морозі, батьки також. Я припаркувала машину навпроти школи і зробила запис на відеореєстратор. Відправила відео тим батькам і написала, що це останнє попередження, підійде ще хоч раз - буду вирішувати все через службу у справах дітей і поліцію. Слава богу більше не підходить.

Ще був у іншої дитини схожий випадок на ваш - мама написала пересічний лист: школа, поліція, служба у справах неповнолітніх. Були розборки, залучили психологів, створили комісію, грозили на облік поставити. Від дитини агресора відчипилась.
Уравнобешенная• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Я не писала що в неї немає подруг. В неї є подруги в в класі і в на танцях. Звичайно її втішають, підтримують. І все їй розповідають що агресорка в черговий раз нафаннтазувала.
Автор,це не булінг.Ото дійсно вчепилися в модне слово і всюди його ліплять де треба і де не треба.Це звичайна підліткова конкуренція.Є у вашої доньки в класі друзі і своє коло спілкування і в тієї дівчинки теж.Можна зустрітися з мамою тієї дівчинки і поговорити в присутності ваших доньок і нехай при вас скажуть чому так між собою ворогують.
автор Все до блиску • 10 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
В школе должен быть назначен учитель или работник школы который занимается этим вопросом. У нас так
В нас є ніби якийсь соціальний педагог.
TOP-Room• 10 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Действительно, нужны доказательства. А так только еще усугубите проблему.
Вопрос сложный. Скорее всего работать со своим ребёнком. Учить реагировать правильно. Ведь в жизни много всяких людей можно встретить, которые нам не подходят.
К моему сыну тоже мальчик лез в младших классах. Ох я переругалась с его мамой. У нас чуть до рукопашной не дошло.
Этим летом этот мальчик уже имел поводы для того, чтобы им занималась полиция.
Если человек агрессивен, то он сам найдёт себе наказание.
Не завжди так. Дівчата часто хитріші та жорстокіші.
Уравнобешенная• 10 декабря 2023
Ответ дляГолодаю
Ооо,давайте ще директора та мера міста залучимо бо дві малолітні п#₴ди не дружать.
Пишущаяся• 10 декабря 2023
Удалено администрацией...

Фокус-Покус• 10 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Автор не має права так зробити. Хіба в присутності мами .
Ох уж эта толерантность.. пойти так же тихо за углом нашептать той козе на ухо, чтоб сралась ходя в школу.. и если что, сказать ей слова ее мамы, что та ничего не докажет
автор Все до блиску • 10 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Психолог в школе, может есть?
Род.чаты - зло. Никакого конструктива.
Да в чат писати, це таке. Класна керівник обіцяла з понеділка до психолога їх відвести
Ондатрова шуба• 10 декабря 2023
Я б пришла в школу и поговорила с той девочкой,тогда и ее мать зашевелилась бы,и класуха. Сказала бы ей пару ласковых,можно в коридоре чтоб никто ’доказать не смог’
Пишущаяся• 10 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
А якщо тато дитини яку ви залякали також потім над вами проявить свою мощь, не будете потім боятися на вулицю виходити? Він же також може тихенько без свідків)) не страшно?)
Скляна миша• 10 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Моего один задалбывал за наличие сережек в ушах, но там и мама повёрнутая была, пыталась на нас всякие заявления писать, к психологу тягать и тп.

Решило только когда регулярно стал получать в табло.
Фокус-Покус• 10 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Я считаю как и Вы, бесят прям эти все сопли про права. Их ребенок загоняется в проблемы и комплексы, а эти сопли жуют
Добро с Кулаками• 10 декабря 2023
Ответ дляПишущаяся
Ну пусть попробует, ноги быстро не заживают, а сейчас скользко))))
Нет, мне не страшно, я не для этого рожала своего ребёнка, чтоб какая пи@@@на мне ее булила)) а вы терпите, вам можно))
Пишущаяся• 10 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Удалено администрацией...
Добро с Кулаками• 10 декабря 2023
Ответ дляПишущаяся
Нет, когда стоит и заслушивают, так же и со взрослыми общаюсь, приходят, извиняются, хотя перед другими никогда😂😉
Я справедливая, жаль, что до вас не дошло, что говорю я лишь тогда, когда обижают, а не просто хожу и всех на право и налево «обижаю»
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
автор, так а что говорят про вашу?
вы так и не ответили...
Рассказница• 10 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Боже, как хорошо, что мой сын сейчас учится в Европе, мы тоже недавно столкнулись с такой ситуацией, здесь реально борятся с буллингом, вот бы нам такие законы.
Короче, на одноклассника который буллил моего сына сразу завели дело, отправили все документы и моё заявление в Министерство и предупредили, ещё раз повторится - выгоним.
Это мальчик в тот же день извинился перед моим сыном и теперь они дружат.

Автор, вам нужно идти сразу к директору и объяснять ситуацию, сказать что намерены обращаться в высшие органы, записать на камеру диалог с директором (предварительно оповестив её о видеосъемке).
Школы этого очень боятся.