Герцогиня• 10 декабря 2023
Как понизить либидо у мужчины?
Как понизить либидо у мужчины?А то сильно часто хочет по 2-3 раза на день
Чу Ча• 10 декабря 2023
А він постійно такий був чи став такий останнім часом?
Чи є у нього стреси?
Герцогиня
• 10 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
Чи є у нього стреси?
постійно тактй
Викасикрет• 10 декабря 2023
АД могут понизить либидо. Но это только по рецепту и согласится или он их пить?
миссАрфография• 10 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
постійно тактй
І вам це подобалось спочатку? А тепер що? Найдіть йому порно сайт , хай сам задовільняється.
А можна запитати, ким працює чоловік, що в голові постійня є..ля?
Чу Ча• 10 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
постійно тактй
Ви не зможете йому знизити статевий потяг. Він у нього такий як є. Якісь препарати мають побічні ефекти і будуть шкодити організму.
Вихід лише говорити з ним і домовитись про частоту сексу. В інший час він мастурбує
бЭйбА• 10 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Ну нафіга? От мій п´є. Секс гудбай форевер. То він хоч потребує лікування, то має це робити
Чу Ча• 10 декабря 2023
Якщо він вимагає сексу без вашого бажання або примушує, то це насильство і мастурбація об жінку. Навіщо жінка це дозволяє з собою робити? Чому йому байдуже на почуття жінки?
Тримаю свічку• 10 декабря 2023
А він не працює? Коли він встигає 2-3 щодня? Дивно, що вам ще не порадили його відправити в зсу
вентиляторная• 10 декабря 2023
Зачем издеваться, ну темперамент такой, отпустите его к нормальной женщине да и все
Маю рацію• 10 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
пилить его и ругаться часто, но есть побочные еффекты
Не факт, что поможет. Мы ругались, но желание секса не пропадало никогда. У меня только)
НетЕщеНаверное• 10 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
ви з секти православно-фрегідних?
Позаземний розум• 10 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Используйте вакуум.
О боже, що це? Як?
Киця-бриця• 10 декабря 2023
Ответ дляМаю рацію
Нужно регулярно
БеллаДонна• 10 декабря 2023
Ответ дляКвітка папороті
бром, как на подлодках
А бром можно как то в пищу подкладывать ?
Санта Барбара• 10 декабря 2023
Ответ дляМаю рацію
а он работает?
Чу Ча• 10 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
ви з секти православно-фрегідних?
А як ви собі уявляєте, якщо жінка хоче сексу 3 рази на тиждень, а чоловік 3 рази на день. Жінка має давати чоловіку скільки він хоче, бо інакше вона фригідна?
У неї відраза до сексу виникне через деякий час такого режиму.
НетЕщеНаверное• 10 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
ну раніше давала, в чому зараз проблема, заробляти став менше?
Чу Ча• 10 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так ми не знаємо давала чи ні - це перше.
Друге, перший час їй могло бути ще більш менш, а потім спротивити. Бо секс без бажання - не секс
НетЕщеНаверное• 10 декабря 2023
Ответ дляЧу Ча
що ви пропонуєте, знайти йому коханку, чи дрочити добестями?
Чу Ча• 10 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Поговорити їм і узгодити це.
Може що завгодно буде, прийнятне для обох. Але не йти через себе і гвалтувати себе, коли сексу не хочеться.
Можна і розійтись, можна альтернативу якусь знайти. Є варіанти. Вона йому може дрочити кінець кінців