Бабка-ежика• вчера в 20:40

Весняні канікули. Куди плануєте зі своїми підлітками?

Хочу з сином поїхати кудись за кордон на тиждень. Минулого року були в Нідерландах, сподобалося. Хто може порадити щось цікаве? Дякую.
Нульовий сантиметр• вчера в 20:41
Вас не смущает обстановка в мире сейчас?
автор Бабка-ежика • вчера в 20:45
Ответ дляНульовий сантиметр
Ні. Вже нічого не торкає. Живу тут і зараз. Від долі не втечеш. Можна дома сидіти в укритті, а можна поїхати в Рим за новими враженнями. Після цієї зими потрібне перезавантаження нам з сином.
САМ_ТАКОЙ• вчера в 20:45
Мой подросток на своей волне и никуда не хочет
А вот с мужем в мае кое куда хотелось бы. Но посмотрим на обстановку в мире
Біток чи ефір?• вчера в 20:47
В Іспанію до моїх батьків
Всім шампаньського• вчера в 20:46
так бюджетні квитки треба було купувати не пізніше осені на канікули. ми в Анталію з малим летимо з Бухаресту. До Бухаресту так: автобусом до Чернівців, далі рейсовий на сучаву, далі електричкою.
Нульовий сантиметр• вчера в 20:46
Ответ дляБабка-ежика
Главное чтобы авиасообщение было и другие пути. Тут же не знаешь что завтра будет. Можно застрять где угодно. Я понимаю что вражень хочется, но критическое мышление в такой ситуации очень полезная штука.
автор Бабка-ежика • вчера в 20:47
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я вас дуже розумію. Тому, поки мій ще кудись хоче зі мною, шукаю цікавий тур. Трохи складно, бо багато вже де були по Європі.
автор Бабка-ежика • вчера в 20:48
Ответ дляНульовий сантиметр
Шукаю автобусний тур.
Нульовий сантиметр• вчера в 20:50
Ответ дляБабка-ежика
Шукаю автобусний тур.
Автобусный тур в такое время....хорошие впечатления)
автор Бабка-ежика • вчера в 20:50
Ответ дляБіток чи ефір?
В Іспанію до моїх батьків
Клас! Бажаю приємної подорожі. Зустріч з рідними це завжди радість!
Я не чарівниця вам• вчера в 20:52
В Австрию. На луга
Люблю джаз• вчера в 20:53
Ответ дляНульовий сантиметр
Поддерживаю вас
Сейчас из Дубаи люди не могут вылететь - по 5-10 штук с них просят за билет - это один из примеров

Точно не время планировать путешествия в такой обстановке
Нульовий сантиметр• вчера в 20:56
Ответ дляЛюблю джаз
Поддерживаю вас

Во-первых обстановка, во-вторых как люди не боятся бронировать сейчас заранее, в любой день может все сорваться, отмениться из-за логистики. Удивляют такие беспечные люди как автор.
Люблю джаз• вчера в 20:56
Ответ дляНульовий сантиметр
Да, перекрыли, закрыли, отменили, билеты пропали - это в лучшем случае
Нульовий сантиметр• вчера в 20:57
Ответ дляЛюблю джаз
И деньги никто не вернёт. Враження то что надо. Потом ещё и виноватых будут искать.
Примарочка• вчера в 20:57
В Дубай планировали. Сейчас смотрю на весь пипец и вообще никуда не поедем, не полетим. Ну его на фиг
автор Бабка-ежика • вчера в 20:57
Ответ дляЛюблю джаз
Поддерживаю вас

Розглядаю лише Європу. Маю знайомих в багатьох країнах, тож буде до кого звернутися в випадку чого.
Нульовий сантиметр• вчера в 20:58
Ответ дляПримарочка
Мы тоже планировали... Не в Дубай конечно, по Европе, но все отменили. Наблюдаем за обстановкой. Рисковать не хотим.
Смячиком• вчера в 20:58
Ответ дляВсім шампаньського
Вас не бентежить, що в Турцію долітає? Якщо закриють авіа, є гроші щоб повернутись?
Нульовий сантиметр• вчера в 20:59
Ответ дляБабка-ежика
Денег хватит коллесить по Европе застревая на неделю минимум в одном месте? Или Вы тролль?
Всім шампаньського• вчера в 20:59
Ответ дляСмячиком
дуже трішки бентежить. відміняти не будемо.
Аноним_1859• вчера в 20:59
Ответ дляБабка-ежика
Ну тогда какая разница кто куда собирается. Выбирайте место исходя из своих предпочтений/желаний/возможностей
автор Бабка-ежика • вчера в 21:00
Ответ дляЛюблю джаз
Ми поїдемо групою в автобусний тур. Будемо гуртом триматися і нічого не трапиться страшного.
Нульовий сантиметр• вчера в 21:01
Ответ дляБабка-ежика
Вас даже группа уже насобиралась жаждущих вражень и готовых ехать хоть куда автобусным туром?)))
Смячиком• вчера в 21:01
Ответ дляБабка-ежика
Вони вам грошима допоможуть? Якщо підтримають морально і дадуть кришу, то добре, але на фін.допомогу я б не розраховувала
Люблю джаз• вчера в 21:01
Ответ дляБабка-ежика
Риск - дело благородное)
Кондуктор троллейбуса• вчера в 21:01
Ви як будете їхати врахуйте черги на кордоні на період канікул… ми так на осінні 2024 з донькою в Європу їхали, стояли на польському кордоні 17 годин, не хотілось нічого уже, ніякої подорожі, готові були додому вертатись…якраз попали на пік виїзду на осінні канікули…
Нульовий сантиметр• вчера в 21:01
Ответ дляСмячиком
Всей группе. Весь автобус.
Смячиком• вчера в 21:07
Ответ дляВсім шампаньського
То ваша справа, не відміняйте, але будьте готові до будь чого, та і фін подушку треба мати на цей випадок
Нульовий сантиметр• вчера в 21:02
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я даже боюсь представить сейчас черги на кордонах вдруг что....