Фуліганка• 17 марта в 01:19
В кого була криза в стосунках і як воно закінчилось, розкажіть?
Ми сваримось вже місяць, це неможливо. Образи на рівному місці. Я його люблю, але це нестерпно.
Гигиенишвили• 17 марта в 02:01
Изменой закончилось . Но я и рада, отношения были ужасные последние полгода. Сейчас счастлива в новых
Фуліганка
• 17 марта в 02:05
Ответ дляГигиенишвили
Мля…… я от сама думаю про флірт на стороні, до зради в повному сенсі слова я не готова взагалі
Сукаааа що ж так все складно в тих стосунках, реально, були класні відносини друзі, партнери, пара ……ууух
Скажений гудзик• 17 марта в 02:14
Ответ дляМорожена_курка
Ну он не поменяется. Так и будет нестерпно, пока не поставится точка
А почему сразу он, может автор виновата в ссорах
Фуліганка
• 17 марта в 02:16
Ответ дляСкажений гудзик
Винні завжди обоє, хтось більше, хтось менше
100%• 17 марта в 02:18
Свідком нашої розмови стала моя подруга, яка сказала, що я веду себе егоїстично. Проаналізувавши все, я зрозуміла, що я дійсно була егоїсткою, і там саме мій тоді ще не чоловік чіплявся і тягнув стосунки. Так що, ми жінки, теж не ідеальні, і проблеми зазвичай обоє створюють.
Фуліганка
• 17 марта в 02:20
Ответ для100%
Те що я написала вище, я не вважаю себе правою на 100% проблема в ідіотських придирках з обох боків.
100%• 17 марта в 02:24
Ответ дляФуліганка
Переговоріть, що конкретно кого не влаштовує - побутові моменти, характер, секс. Мене не влаштовувало ниття хлопця, його - моя холодність. Я навчилася з часом не зважати увагу на ниття або піддакувати, зрозумівши що це просто його потреба виговоритися. Він з часом зрозумів, що моя холодність - це не холод до нього, а просто проживання емоцій в собі. Треба розмовляти.
Редиска Я• 17 марта в 02:37
А сколько вы в браке? Я уже 15 лет и я хочу разводится заебал просто.я его не трогаю а оно цепляется постоянно. Но и проблема в сексе я его не хочу от слова совсем
Скажений гудзик• 17 марта в 03:00
Ответ дляФуліганка
Это придумали те, кто не хочет брать на себя ответственность за свое поведение.
Кредитная• 17 марта в 04:05
Ми 8 років живемо разом. Бувають моменти віддалення, але в такі моменти мені здається краще не чіплятись и побути сама по собі. На практиці декілька днів можемо спілкуватись по три речення за день і так 3-5 днів. Потім якось знову зближуємось і повний мур мур. Якби я лізла з розмовами що не так, могла б почути і матюками що все не так, все пропало. Тому я просто даю простір чоловіку. Іноді навпаки він до мене з розмовами або ласкою а я пару днів відчепися. Не треба забувати, ситуація зміниться, або думки зміняться.
Allein74999• 17 марта в 04:48
В ковид были ( образно)закрыты в квартире полтора месяца. Переругались. Короче, выгнала его. Ушел искать себе лучшую. По дороге нах.. его пыталась перехватить одна из его сотрудниц. Полтора месяца не общались. А потом помер наш общий любимый кот и папан нашел лазейку вернуться обратно. Две недели разрабатывал план, окучивал сына. С тех пор мягче шелка
Янка-угомонись• 17 марта в 05:23
Откиньте слово люблю и всё станет на свои места,потому что странно быть с человеком с которым тяжело,не комфортно,Постоянные ссоры.Для меня лично не приемлемо слышать в свою сторону обидные слова,да и я такое не говорю.Найдите человека с которым вы будете без качелей жить.
Смешнюча• 17 марта в 05:56
Типова тактмта чоловіків довести дружину щоб вона пішла. А він типу білий і пухнастий.
Колишній чоловік таке робив спеціально, щоб я сама прийняла рішення про розлучення. Бо коханка тиснула. А він не міг бутм ’поганим’ кинути вагітну дружину . Тож просто робив так щоб того хотіла я. Ну потім продовжувпв мені вже з немовлям нервотрепку. Звісно в певний момент я не витримала, він зібрав речі і радісно переїхав до коханки. А я попри те що лишилася з малесенькою дитиною нарешті видихнула... Я згадаю, так здигнуся. Із веселого живчика позитивчика (навіть толком сваритися не вміла і кричати), перетворилася на істеричну істототу.
Ответ дляСмешнюча
Абсолютна більшість чоловіків провокують дружину/жінку на розрив щоб бути ’білим та пухнастим’
Смешнюча• 17 марта в 06:07
Ответ дляviter33
Ну да, я ж і написала ’типова тактика чоловіків’.
Руда ліса• 17 марта в 06:56
Ответ дляСмешнюча
А как вы сейчас, не одна? Ребенку сколько лет?
Пилосмок працює• 17 марта в 07:03
От і скажіть йому, що вам не стерпно. Проговоріть йому це спокійним тоном.
Коли мій починає мене ображати, я спочатку відповідаю. А потім кажу, що бачу , що я його дратую і брак це не тюрма. І він може валити…. Так і живемо.
Гладиолус• 17 марта в 07:28
Життя таке коротке і витрачати його на людину, що тебе гнітить? Ну його в баню! Якщо дійсно нестерпна ситуація, рвіть когті. Головне, щоб мати куди їх рвати, своє житло. Як тільки до мого співмешканця приступає бажання надути щоки, я стаю навпроти, руки в боки і пояснюю йому, що терпіти його зай...и я не збираюсь, якщо має претензії, то прошу їх озвучити, я йому не його перша жінка, з якою вони грали цю гру морального насильства і в кінці кінців якщо так все погано, то він завжди може мене вигнати, благо є куди звалювати і що ми не одружені. Іноді навіть голосно кажу, бо вже дістав дутися, бо як вліплю по писку...Отака бесіда дуже помагає. Навіть не хочу іноді нервуватись , йду в іншу кімнату. На другий день вже шовковий. Вам раджу себе любити, а не його.
Оле Лукойе• 17 марта в 07:32
Ответ дляФуліганка
Ну я не істерю і не ору, навпаки, мені здається що на початку я була з більшим прибабахом
Ему надо было изображать адекватного. Теперь уже не надо. Он вас не ценит, возможно на горизонте замаячила другая. А тут вы, раздражаете. Всегда жалко потраченных лет, и мечты рушатся. Но надо дать себе время это принять, недельку, например, смирится с тем, что ваш маршрут придется перестроить. И паковать вещи. Вы почувствуете невероятное облегчение, радость жизни вернется. Потом будете в шоке, зачем вы это вообще терпели
Маю сечі• 17 марта в 07:49
Обстоятельства закрыли дома, чувствую будет убийство. В его квартире квартирант, на даче квартирант, родителей нет, то есть, вещи за ворота и его самого в один момент не выброшу. А пока выселит квартирантов, то и эмоции схлынут, в общем все сложно.
Понятно, что эти сложности легко решить, видимо еще не припекло.
Настасья Пицун• 17 марта в 08:03
спорят всегда два дурака... отойдите в сторону и живите своей жизнью..в паре надо танцевать
Не гавкаю- но охраняю• 17 марта в 08:06
Ответ дляСмешнюча
І як ви з дитиною сама?
Чи він допомогав?
А зараз що?
Чи він допомогав?
А зараз що?
Я не в теме• 17 марта в 08:52
Ответ дляФуліганка
Та де, нема ніяких любовниць то точно. Ще в тому і справа, він з роботи додому прям летить, і завжди вдома, п інколи ще раніше прийде як от вчора і сьогодні і це повна жопа.
Ви товчете один одному болючі мозолі.. нафіга?
Я не в теме• 17 марта в 08:53
Ответ дляФуліганка
Вийдіть з цього кола, не дойобуйте.
Фуліганка
• 17 марта в 09:04
Ответ дляВесела пiсенька
Уступите, переждите. Будьте умнее.
Ну ок, але ж образи самі собою не розсосуться 🤷🏼♀️
Ромашкинная• 17 марта в 09:12
Ответ дляФуліганка
Але він таким не був
Он нашёл другую, вы бесите.
Оле Лукойе• 17 марта в 09:14
Ответ дляМаю сечі
Это все отговорки. В его квартире евартиранты хоть 2 шт. Он сам всегда может снять квартиру или хостел