Басноплетка• 10 декабря 2023

Відмовте мене купити цю куртку

Одразу скажу, не єдина буде в гардеробі. Чи все таки купити?
Опля Картопля• 10 декабря 2023
Мені подобається. Не відмовляю від покупки

GaleTTa• 10 декабря 2023
Мне нравится, покупайте. Чужие деньги легко тратить))
svetikmolcha• 10 декабря 2023
Гарна куртка. Якщо ви теж висока і худенька, то беріть.
ЛісАпетная• 10 декабря 2023
Мне очень такие нравятся.
Идеальная для меня длина и цвет.
Белочкой зови• 10 декабря 2023
Выглядит неплохо. Но смотря какого вы роста и комплекции
Додекаэдр• 10 декабря 2023
Куртка нормальна
Але… в мене був пухан світло світло бежевий, постійно бруднився, замахалась в хімчистку носити
Хоч в громадському транспорті не їзжу, але десь теранусь обов‘язково(((
Такі світлі вирішила більше не купувати
vinika• 10 декабря 2023
Я почти такую же купила)
Так что не отговариваю
Стрекоза любви• 10 декабря 2023
На вигляд куртка нормальна. Якщо знаєте бренд і можливу якість, то теж візьміть цей критерій до уваги.
автор Басноплетка • 10 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Манго

Пенек Возмездия• 10 декабря 2023
А для мене біла куртка табу. Один раз спробувала і вирішила, що більше ніколи 😂 Можливо колір вас зупине, бо все інше доволі непогане.
НаБалКоніХодять• 10 декабря 2023
И сандали к ней тогда тоже
автор Басноплетка • 10 декабря 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Колір якраз і приваблює 😁
Пенек Возмездия• 10 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Колір якраз і приваблює 😁
Тоді брать.
Видящие_помогите• 10 декабря 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
И сандали к ней тогда тоже
🤣🤣🤣
Стрекоза любви• 10 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Манго
Ой, автор, я її міряла в салатовому кольорі. Куртка мені якістю сподобалась. Вона доволі цупка, є додатковий манжет на руках. Єдине, що тоналкою буде ворот замащуватися, то обовʼязково потрібно буде шалик носити.
Не прохожу мимо• 10 декабря 2023
Гарна, купуйте
Стефанія• 10 декабря 2023
Там пух? Бо якщо так, готуйтесь до частих хімчисток. Самій прати пух такий головняк, я вже награлася ))
Якщо не пух, то раз в неділю прання. Сама куртка симпатична, в іншому кольорі я б купила.
автор Басноплетка • 10 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я міряла лише в білому кольорі. Тоналкою не користуюсь) але так, прати доведеться часто
автор Басноплетка • 10 декабря 2023
Ответ дляСтефанія
Написано що не пух. Але і не пух теж збивається

Щебетуха• 10 декабря 2023
Симпатичная, но т.к. часто придётся стирать, советую почитать отзывы про наполнитель, бывает такие вещи, что после стирки выглядят уныло. Например, у курток Зара наполнитель сбивается при носке, после стирки ещё хуже.
Диверсификация• 10 декабря 2023
Ви вже питали про неї..до цих пір думаєте? Тоді не купуйте
Моська-слон• 10 декабря 2023
Берите
Там-тарарам• 10 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Куртка нормальна
Такі світлі вирішила більше не купувати
У мене пухан, але написано можна прати в машинці. Тільки з м´ячиками і сушити в машинці до повного висихання пуху. Працює
Там-тарарам• 10 декабря 2023
Ответ дляБасноплетка
Колір якраз і приваблює 😁
Купіть. Уже для себе вирішити зможете, чи нормально вам біле. А взимку виглядає набагато краще темних. І модель гарна
автор Басноплетка • 10 декабря 2023
Ответ дляДиверсификация
Не питала, може хтось інший
Додекаэдр• 10 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Я перший раз сама прала, плями розводи були(( то вже потім в хімчистку
Та все одно така світла для мене порося хоч я не порося)) не підійшла
Там-тарарам• 10 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Ого. Ні, моя вже десь 5 праннів пережила. Але трохи ручкою обмалювала, оце вже проблема
Я - порося 😂
мадам Везувий• 10 декабря 2023
ну, если вы реально хотите чтобы вас отговорили - то с такой курткой воротник постоянно будет в тональном креме или пудре.
а вообще - курточка хорошенькая )
Менее Более• 10 декабря 2023
В мене була дуже схожа і це була улюблена куртка! Єдиний мінус: дуже марка, затираються рукава, видно плями від бруду вуличного (я їздила машиною, але все одно бруднилася десь)
Там-тарарам• 10 декабря 2023
До речі, автор, вона здається доволі об´ємною. Носіть таке під широченькі штани. З вузькими краще коротку об´ємну, ну чи довгу.