НуКаНаКа• 10 декабря 2023
Як швидко оформити свідоцтво про смерть?
Сьогодні неділя, морг не працює київський. Сказали завтра приїхати о 10 ранку. Скажіть, будь ласка, куди і що. Як дешево і швидко завтра ж отримати свідоцтво про смерть
Аноним_• 10 декабря 2023
В морзі берете довідку. Ідете до РАГСу і оформлюєте. Нам влітку довелося за 10 днів двічі оформлювати. Кожен раз робили за три-чотири години.
Мошей ницца• 10 декабря 2023
Нам завжди його оформлювала фірма, яка займалась похованням. Якщо ви будете користуватися їх послугами, то нехай вони і оформлять, бо у вас і без того буде чим зайнятися.
Якщо самі будете, то з довідкою з моргу до рацс чи цнап (не знаю точно де) і видають відразу.
НуКаНаКа
• 10 декабря 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А куда умерших людей везут, если морг не работает?
Не працює для довідок
Николай-b526• 10 декабря 2023
в морге свидетельство не дают, берете справку у дежурного, завтра в ЗАГСе без очереди и графика забираете свидетельство... бысреее чм спрашивать на Советчице)
НуКаНаКа
• 10 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
Минулого разу ховали дядю, то свідоцтво про смерть видали тільки на наступний день
Ранковий базар• 10 декабря 2023
Ответ дляНуКаНаКа
А для чого вам так терміново воно потрібно?
НуКаНаКа
• 10 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Замовити місце на кладовище, то їхати треба в село за Київ. Щоб у вівторок поховати
Аноним_• 10 декабря 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Зазвичай, на кладовищах з розумінням ставляться до відсутності якихось довідок.
Там більше питання: аби місце виділили як таке.
База_птеродактилей• 10 декабря 2023
Ховати ви можете і без свідоцтва про смерть, достатньо лікарського , смерть в рацсі реєструється в той же день. Можете ховати та не поспішати - оформите все потім
НуКаНаКа
• 10 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Голова сільської ради села, де його будуть ховати сказала із свідоцтвом про смерть їхати в селищну ОТГ, щоб дали квитанцію на сплату 5000 грн місце
Николай-b526• 10 декабря 2023
Ответ дляНуКаНаКа
пошлите своего голову куда по дальше..в морге берете довидку про причину смерти и хороните.....