Чому ми, українці, вічно в дупі?
А поляки змогли вигребти ?
Та й ще приєднатися до ЄС.
І чому їх з того ЄС не виключають за порушення?
Можливо, сила поляків в єдності, якої нема у нас, українців.....
А поляки змогли вигребти ?
Та й ще приєднатися до ЄС.
Гликерия-b010• 10 декабря 2023
Тому що коли ми, українці, вибирали президентів, які розказували, які ми особливі і який у України особливий шлях, і весь час намагались всидіти однією дупою на двох стільцях, поляки чудово розуміли, що від рашки потрібно триматись якнайдалі, і проводили у себе реформи, як їм радили це робити штати та західна Європа. Так само до речі, як і країни Балтії. А ми все вважали, що раша - «старший брат» і оту усю дурню.
Ответ дляГликерия-b010
Виходить, що в поляків більше розуму
Ответ дляТа ту та
Тю вы как добрый день первый раз замужем.
США в Польшу вливают $ и хотят из Польши сделать вторую Германию. Открывают базы НАТО , шпигуют вооружением и т.д.
Хоть сейчас после короны и войны инфляция в Польше огромная, но тем не менее.
Ні.
Просто поляки- дуже солідарні,тому їх цінять
Гликерия-b010• 10 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Виходить, що в поляків більше розуму
Поляки значно менше перебували під радянською окупацією. Та й окупація ця була набагато слабша.
Espresso_caffe• 10 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ні.
в чем солидарны?
такая же ерунда в политике, как и у нас
Ответ дляSanechko
Років шість тому, всі вчителі Польщі страйкувати.
Бо малі зарплати.
Це і є солідарність
Бо малі зарплати.
Це і є солідарність
Ну и поляки по любому поводу выходят на страйк. Учителя, полиция, медики, за аборты, против абортов, за права ЛГБТ, против судебной системы, ковидные страйки были много раз - люди в палатках жили неделями возле сейма.
Они бастуют и никто их не разгоняет.
В этом плане они молодцы - не молчат.
Ну а глобально всю политику Польши твердой рукой направляют штаты.
Они бастуют и никто их не разгоняет.
В этом плане они молодцы - не молчат.