Випадково потрапила на художній фільм про ті події 1992 року в Боснії. Дуже сумний. Пішла шукати інформацію про те, що думають боснійці про наш конфлікт. Раджу почитати відгук очевидця подій 1992р, жах, як війні усі схожі.
GORCHITZZA• 10 декабря 2023
Ответ дляmamaМия
І якщо кажуть, що історія циклічна, то приклад Боснії може стати відповіддю на питання, що тут постійно ставлять «як закінчиться наша війна».
А при чому до нас боснія?
Ответ дляrybka21
мій чоловік був там в 92-му в складі обмеженого контингенту
повернувсь з простреленою ногою
то казав мені після того, як вивозив в березні 22 року людей з Маріка: Боснія - то були квіточки.
повернувсь з простреленою ногою
Ми були з парашкою тоді заодно на боці Сербії там? Чи в якомусь нейтральному статусі?
Дети голодные были
Капец, отдавали им пайки оон - джемы такие маленькие собирали, масло , мед.
В пакетиках на 1 ложку.как в отелях на завтрак дают. Что творилось капец там.
П вы знаете про Жепу? И как наши украинские миротворцы людей спасли?
Голланцы у Сребницы застяли, нашим отдали, нагих немного 70-80 чел
Между боснийцами и сербами. Но они отдали оружие местным и резни избежали.
Почитайте