Аноним_Русалка• 10 декабря 2023
Убираю - убираю и без толку
Только помыла окно, плитку и полы в кухне и ванную комнату. День прошел. А порядка все равно нет. То там что то лежит. То здесь что то валяется.
Как к людям заходишь и у них чисто, у меня вечный срач, чисто только перед приходом гостей.
Ещё обувь мыть, расставлять, вещи раскладывать.
Мне нужно ещё 24 часа в сутках. Или я свинота
Трактор Віка• 10 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Люди вікна миють, я в шоці)
Я теж, вже забула що це таке, тут немає коли їсти зварити, не те що вікна
Трактор Віка• 10 декабря 2023
Ответ дляПасти Ла
З дітьми це неможливо! І діти дорослі у мене, а так само виходить. Наче поприбирала, а порядку немає, бо то - одна зайшла з вулиці, перчатки, шапку кинула на комод, хоча є для цього ящик в тому ж комоді. Інша сумку на кухні на полу залишила. Або полотенце, як помила голову повісила на стул на кухні. І все....порядку не видно. Постійно з малечку говорю їм про це...все одно, все кидається куди попало((. Як робиш зауваження - то одразу, ой, я забула, зараз покладу. І шо ти його зробиш?
Це точно, тут або закривати очі на це все, а бо вічно як собака гавкати 😆
Залізний занавіс• 10 декабря 2023
Ответ дляАноним_Русалка
У них лапки
не отпадут эти лапки, вам приятно ходить рабыней? Всем раздали задания и пусть помогают вам