Пупуговка• 10 декабря 2023
Вопрос по стойкости парфюма Монталь
Была поражена пробником, стойкость и шлейф шикарные. Приобрела экстракт флакон, оригинал 1000%. Один раз пшикнула - через пару часов ничего не слышу. Так жаль и расстроена... Почему так может быть с оригиналом??
Жена аллигатора• 10 декабря 2023
А-дайте відстоятися.
Б-так, до парфумів ми звикаємо.
Є зміст носити і чергувати різні.
Які саме ви маєте на увазі?
Б-так, до парфумів ми звикаємо.
Є зміст носити і чергувати різні.
Які саме ви маєте на увазі?
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Ви до нього звикли і не чуєте
Нет, исключено
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
А який сама аромат монталь?
Ristretto
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А-дайте відстоятися.
Б-так, до парфумів ми звикаємо.
Є зміст носити і чергувати різні.
Які саме ви маєте на увазі?
Б-так, до парфумів ми звикаємо.
Є зміст носити і чергувати різні.
Які саме ви маєте на увазі?
А сколько надо отстаиваться?
То есть если пробник шикарный, он мог просто быть налит из отстоявшихся?
Хотела именно эти, ristretto intense cafe
Мамина корзиночка• 10 декабря 2023
Була на виробництві парф.продукції, косметики.Багато цікавого, як те ,що парф. з однієї партії можуть сильно відрізнятися.залежно від того зверху ємності налиті чи з дна; що креми абсолютно не стерильні, та багато всього різного, що я раніше зовсім інакше собі уявляла))
Кросівки оригінал• 10 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
Ristretto
З цим не знайома
Зараз ношу арабіан тонка, стійкість як і інших монталей гарна
Іноді здається що вже не чутно, а потім чую хвилю аромату
Доречі дуже красивий теплий аромат
Ответ дляМамина корзиночка
А зачем кремам быть стерильными? Они ж не внутривенно используются)
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
З цим не знайома
Доречі дуже красивий теплий аромат
Да, мне многие нравятся Монталь, Ваш тоже знаю
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
та же фигня(((
Сколько времени прошло, как купили? Оригинал?
Чай не пью, только кофе• 10 декабря 2023
1. Привычка. Я любой парфюм после перерыва сильнее ощущаю, чем те что на постоянке
2. Погода. Когда влажно и тепло, все как-то быстро выветриваются заметила, живу в довольно тёплом климате сейчас
Луноходик_Ик• 10 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
не поверите, но даже мази в аптеках не стерильны. стерильны только глазные
Луноходик_Ик• 10 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
нет, блин, подделка. речь о оригинале или о бадяге из подвала? если о втором, не понимаю в чем тогда вопрос
Україна наше все• 10 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
Автор, я колись теж купила Монталь на пробу, надушилась перший раз, ледь не знепритомніла до кінця дня. Пару днів відпочила від нього, надушилась вжруге і якось швидко пропав аромат. Пішла з донькою на йогу і коли вже йшли додому, вона сказала, що би я більше ніколи так сильно не душилась, бо в залі неможливо було займатись 😂 , таке відчуття, що ти флакон на себе вилила. А я його майже не чула. Гадаю, що мій мозок просто вимкнув інтенсивність сприйняття, а оточуючі люди були вимушені терпіти мій арома фонтан. Може й ви просто не чуєте?
Назва, щось типу Пріті Фрут чи якось схоже.
Жена аллигатора• 10 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
А сколько надо отстаиваться?
Ой, мала інтенс кафе в різні часи різні випуски: іноді прям до головного болю навʼязливий аромат, іноді не відчувала зовсім, хоча оточуючі питали і хвалили.
Залежить від погоди - в мороз менше відчувала їх аніж восени у вологу погоду. Від дня циклу залежить навіть: перед і в критичні дні нічого ніколи не купую і висновків не роблю, бо фінти ще ти з ароматами відбуваються.
Відкладіть на тиждень, якщо оригінал (де брали?), то різниці не мало б бути між пробніком і повномірним.
Чи у вас пробнік з розпиву великого флакона,
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Оригинал, да
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
У меня не так.
Пробник был супер - шлейф, теплый аромат вокруг, волосы пахли даже после мытья головы. Когда я уходила из квартиры, ещё час аромат оставался.
Теперь не слышу ни я, ни окружающие. Сразу запах шикарен,но на полчаса(
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Пробник с распива.
Оригинал, брала в фирменном магазине Монталь не в Украине
Руда ліса• 10 декабря 2023
Маю кілька монталей, на стійкість не жаліюся.
Ви впевнені, що він зникає повністю, а не ви призвичаїлися до базової ноти? Так, як одразу після розпилення чи з флакону на тілі він і не буде пахнути після кількох годин носіння.
Хоча дивно, що у вас така різниця з пробником в одному ароматі.
Жена аллигатора• 10 декабря 2023
Ответ дляПупуговка
Пробник с распива.
Просто старіший відстояний в пробніку.
Значить - відкладіть ненадовго.
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляРуда ліса
Нет, не привыкла точно! Вот сегодня брызнула пробник - супер. А завтра флакон - и нет ни шлейфа, ни самого аромата через час...
Странно, да. Может, и правда должен настояться. На морозе был пару часов, хоть и в коробке
Пупуговка
• 10 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Просто старіший відстояний в пробніку.
Значить - відкладіть ненадовго.
Поняла! На сколько примерно? Неделю?
Rocka Rolla• 10 декабря 2023
Монталь в мене тільки в пробниках, бо 2 мл такі стійкі + у мене багато, що мені це навічно)
Але теж помічала що в пробниках будь-який продукт мені більше подобається, може це і параноя, а може продукт для тестування більш якісний)
Жена аллигатора• 10 декабря 2023
Ответ дляRocka Rolla
Імхо - це самонавіювання.
Тим паче, в автора не пробник а розпив.
Rocka Rolla• 10 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Імхо - це самонавіювання.
Тим паче, в автора не пробник а розпив.
Не виключаю що це в моїй голові все)