Байрактарна• 10 декабря 2023
Чи варто брати такі стільці? Є кіт
Підбираємо стільці для кухні.
Сижуревувшоке• 10 декабря 2023
Не варто. У нас тільки сідушки з такого матеріалу. І кіт вихований, не дозволяємо на стільці залазити. Але пару раз стрибнув і вже сліди від кігтів залишились
Байрактарна
• 10 декабря 2023
Ответ дляТреба ось так
В мене шкіряні. Купляла майже чотири роки тому і маю двох котів. Де інде є цяточки від когтів, бо меньша їх дуже любить і постійно там сидить ))
Нічого не обсипалось, як пишуть вище. Вартували по 4700 за стілець
Ну ці були комплект за 17. Зараз за 8.
Миловидна леді• 10 декабря 2023
У нас дешеві, їм 6 років,чохли відразу,кіт є, навіть під чохлами починає сипатися оббивка,але не від кота)
Області пітьми• 10 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
А ще під моє волосся і дочки...
Ви то таке, а чорний кіт завжди ляже на білу футболку( стілець, диван) , а білий на чорне ( в мене є і білий, і чорний, я точно знаю цей їх закон)
Байрактарна
• 10 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Не помічала такого
Байрактарна
• 10 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
Ну ще за 8, ок, а 17 вони не варті. В мене на квартирі під здачу схожі, за 2 роки полупилися місцями. Не хочете оксамитові, зараз такий вибір, акції?
Де?
Ms. Искренность• 10 декабря 2023
Мій кіт роздер би їх на шмаття) Дуже полюбляє штучну шкіру скубти кігтями - моя лава для пресу перетворилася на дрантя, банкетка у веранді також, і крісло ще батькове, що лишала на пам´ять - і те довелося викинути.
Я на такі теж задивлялася, але купила врешті решт пластикові, з подушечками.
Безпринципова• 10 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
заведите серого, они серые любят))
Кайдашева дочка• 10 декабря 2023
Ответ дляСпасу мир
У меня коты мебель не трогают вообще. Зато дерут обои.
И что потом ?Постоянно переклеиваете?Мой дерет в коридоре.То за год раз 5 переклеиваем ,а коту 8 лет нашему.А чем обклеить его что б не драл не понятно:(
Викачую яйцями• 10 декабря 2023
Спасу мир• 10 декабря 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Частично переклеили. До половины стены бамбуковые обои, они очень-очень прочные, можно драть сколько угодно - они не поддаются. Котам становится скучно и они больше не дерут. Выше, где они не достают - обычные. А в зале и спальне я просто забила. Ремонт очень старый. И до того, как закончится война, я всё равно не буду делать ни-че-го.
Ворую вкусняшки• 10 декабря 2023
У нас теж стільці з білого дермантину, то єдине що дере наша киця ,це їх. Вже куча дірок. Але вони вже в нас не нові, то я не особо переймаюсь
Байрактарна
• 10 декабря 2023
Ответ дляОленаЯ
А Ви де? Юск, Аракс (сьогодні була), краси стільки, а людей майже немає, на відміну від епіцентру, форум, 2d дизайн.
Ну дерев´яні то з юск, 1750 за один. А ті що в старпості з маленького магазину назви не пам´ятаю.
Кайдашева дочка• 10 декабря 2023
Ответ дляСпасу мир
Бабкуковые обои говорите ....Надо попробывать.Спасибо.
Добра всем!• 10 декабря 2023
Нет у меня и без кота этот кожзам стал ужасный. 2, 5 года назад купили такие велюровые очень легкие в уходе все ок с ними
Байрактарна
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛизочек
Не берите . У меня похожие, но ткань. Кошка приличная,не дерёт все подряд, но иногда забывается )
’иногда забывается’ мило так