Дон Пэдро• Изменено сегодня в 10:17

Бюджет Днепра уходил на дотации горных для западной, знали?

Сейчас больше всех возмущается западная за бесплатный проезд Харькова, весь тик ток только и слышно Харьков должен 31 млрд. А то что Харьков 22 млрд повилазило
Горные это доплата за чистый воздух +20%. Вот так Днепр грабили, чтобы оплатить чистые легкие западной
Конфиденциальность• 54 минуты назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Анологія у Вас трошки по дебільному проведена.
Це вже не ваша справа

Ашолюдискажуть• 51 минуту назад
Ответ дляКонфиденциальность
Це вже не ваша справа
Чого це? Ви не вдома її провели, а на суспільному ресурсі.
Конфиденциальность• 48 минут назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Схвалення чи осудження не потребую
Ні вашого ні когось іншого
Маурита• 22 минуты назад
Ответ дляКонфиденциальность
І Карпати скоро зникнуть з тими варварами
Ці варвари всі смереки повирубали заради грошей.
клятий совок займався серйозно лісництвом - проріджував висаджував ті дерева - щоб не було ерозії і тих нещасних щоб не підмивало і не змивало.
Зараз все можна вирубують а потім стогнуть що воні потерпілі від паводків. А як інакше Карпати вже лисі-плешиві без сліз не глянути.

Зрозуміло що дозвіли на вирубку йдуть на високому рівні але місцеві через це чомусь майдани не влаштовують - змиває то хай, краще з протягнутою рукою ходити чим боротися зі знищенням лісів.
Конфиденциальность• 19 минут назад
Ответ дляМаурита

Та що там смереки
Полонини нищать під вітряки, от проблема
А місцевим погрожують тому сидять тихо