Один вдома?
Чи які фільми?
ShellyBelly• 10 декабря 2023
Гаррі Поттера люблю дивитися в новорічні свята, Один вдома, за двома зайцями, Вечори на хуторі біля Диканьки і Дівчата. Дівчата -це окрема любов.
a.ostroverh• 10 декабря 2023
Три орешка для золушки
И крепкий орешек, надо пересмотреть, так жалко, что Брюс Уиллис болеет((
Краденые абрикосы• 10 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Я дивилася і буду дивитися Іполіта щороку на новий рік.
Мы с вами))
кроме всего выше перечисленного люблю ’снежная любовь’, это пожалуй единственная мелодрамма, которая мне норм заходит. это укр кино.
+ американские ’плохой санта’
’рождественские каникулы’ и один дома две части обязательно на укр м.
еще ’лезвия славы’ - огонь, но там не про НГ.
еще люблю мультики и сказки новогодние и новогодние эпизоды сериалов.
+ американские ’плохой санта’
Кава з перцем• 10 декабря 2023
1. ’Вуличний кіт на імя Боб’ та продовження фільму ’Різдво кота Боба’- історія на реальних, подіях, де безхатько з Лондона стає письменником-мільйонером завдяки коту.
2. Різдвяну історію, про Скруджа
3. Комедії різдвяні - ’Пережити Різдво’,2004р., ’Ласкаво просимо,або сусідам вхід заборонено’,2006
2. Різдвяну історію, про Скруджа