Chamomile5• 10 декабря 2023

Ви завжди на новорічні свята дивитесь

Один вдома?
Чи які фільми?
ShellyBelly• 10 декабря 2023
Гаррі Поттера люблю дивитися в новорічні свята, Один вдома, за двома зайцями, Вечори на хуторі біля Диканьки і Дівчата. Дівчата -це окрема любов.

Лак для ногтей• 10 декабря 2023
Мне еще нравился фильм ’Карнавальная ночь’.
a.ostroverh• 10 декабря 2023
Три орешка для золушки
И крепкий орешек, надо пересмотреть, так жалко, что Брюс Уиллис болеет((
VShpak• 10 декабря 2023
Обовʼязково кожен рік - Один вдома 3 частини, Морозко включаю дітям, Грінч, Вечори на хутрі (мʼюзікл), Відпустка за обміном
Ксения З.• 10 декабря 2023
У меня нет традиции в новогодние праздники смотреть какие-либо фильмы
izu• 10 декабря 2023
Гринч фильм обязательно, Вечера на хуторе х.ф. и мюзикл, Сорочинская ярмарка
Кто-то выше про Чужих написал, так я реально перед Нг пересматриваю(Прометея тоже)
yanus6ka• 10 декабря 2023
Сам удома 3 частини
Реальне кохання
Міцний горішок 3 частини
Бріджит Джонс всі частини. Це обов´язково
Ну і ще що попадеться)
Pole• 10 декабря 2023
Якось ходили на фільм ’Щасливого Різдва’ з піснями Джордж Майкла, з тих пір люблю передивлятися.
Ще подобається мульт Різдвяна історія, фільм Лускунчик і 4 королівства.
Краденые абрикосы• 10 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Я дивилася і буду дивитися Іполіта щороку на новий рік.
Мы с вами))

alemania• 10 декабря 2023
кроме всего выше перечисленного люблю ’снежная любовь’, это пожалуй единственная мелодрамма, которая мне норм заходит. это укр кино.
+ американские ’плохой санта’
’рождественские каникулы’ и один дома две части обязательно на укр м.
еще ’лезвия славы’ - огонь, но там не про НГ.
еще люблю мультики и сказки новогодние и новогодние эпизоды сериалов.
Краденые абрикосы• 10 декабря 2023
Я древняя могу ещё 12 месяцев и Снежную королеву посмотреть
Кава з перцем• 10 декабря 2023
1. ’Вуличний кіт на імя Боб’ та продовження фільму ’Різдво кота Боба’- історія на реальних, подіях, де безхатько з Лондона стає письменником-мільйонером завдяки коту.
2. Різдвяну історію, про Скруджа

3. Комедії різдвяні - ’Пережити Різдво’,2004р., ’Ласкаво просимо,або сусідам вхід заборонено’,2006
данка• 10 декабря 2023
Послухаю