Чай не пью, только кофе• 10 декабря 2023
Допоможіть підібрати парфуми, щоб там були ці ноти (фото)
Дякую
Санта Барбара• 10 декабря 2023
Підтримую першу відповідь...
Ще можу порекомендувати ’білу воду’ від Булгарі (Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari), мій улюблений аромат зараз
але якщо взяти вcю піраміду, то підходить Good Girl...
Гадаю_По_шнуркам• 10 декабря 2023
Мені хочется вам посовітувать Гуччі Жасмин, він дуже kайфовиий))
КарамбОлька• 10 декабря 2023
Ответ дляУжгород
Купите себе Зелёный чай Арден и кайфуйте
Где Вы в зеленом чае бобы тонка, бергамот или жасмин услышали?
Ms. Доброта• 11 декабря 2023
Автор, навіть при наявності нот, це не значить, що аромат буде пахнути саме по нотам, Бувають приховані ноти, які не вказуються в піраміді, а буває, що при тих самих нотах 2 парфуми пахнуть по-різному, бо дози того чи іншого компоненту можуть бути різними і акценти розставлені по-іншому.
В таких випадках краще орієнтуватись на основні відчутні для вас ноти в ароматі. Що ви більш за все чуєте? Пахне солодко чи свіжо? Обволікуюча база чи трохи припудрена, чи залишається квітковою?.. Чи відчутні ноти деревини чи амбри в базі (те, що вони не вказані, нічого не значить, бо саме різні види деревини, мускус, амбра і тд являються фіксаторами ароматів - затримують попередні, більш літучі ноти)