Снегурочко• 10 декабря 2023
Музей води у Трускавці. Закритий?
Можливо хтось знає чи є ще музей води у Трускавці?
Несу пургу• 10 декабря 2023
Вперше чую про такий музей 😳
А буваю я там дуже часто, місцевість дуже добре знаю.
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляНесу пургу
Вперше чую про такий музей 😳
В інтернеті знайшла інформацію, люди у відгуках писали.
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляНесу пургу
Вперше чую про такий музей 😳
А що там є ще цікаво? Можливо історичного? Парк, дельфінарій, кінотеатр це зрозуміло
Мама Павлика• 10 декабря 2023
це не музей, а єкспозиція в музеї ім. Біласа. І здається зараз її немає... Були в Трускавці 3 тижні тому. Але там функціонує єкспозиція присвячена винаходам да Вінчі, там також є декілька єкспонатів повязаних з водою )
Мама Павлика• 10 декабря 2023
Цікавий історичний музей, але зараз він частково на реконструкції, їх затопило ((( То оглянути можна лише декілька залів, і це 10-та частина від всієї єкспозиції. Але можна придбати квитки і оглянути криївку, вона біля музею в підвалі
Несу пургу• 10 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Музей історії Трускавця, музей Біласа
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Дякую! Вам сподобалось в музеї?
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
А що таке криївка?
Мама Павлика• 10 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Дякую! Вам сподобалось в музеї?
перший раз то дуже ) я поперд сина все трогала и крутила на єкспозиції ) На другой раз - так собі, вже все бачила. Сам музей Біласа - це ткані і валянівироби, гарно але ж знову таки на любителя
Мама Павлика• 10 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
А що таке криївка?
схрон учасників УПА, якщо коротко ) Така землянка в котрій вони дили, переховувались, вели роботу
Мама Павлика• 10 декабря 2023
якщо просто проїздом і Трускавці - то подивіться місто, віли (старі будинки), пройдіться по парку. Я ще люблю заходить в шоколадний бутік )) Подивитися на шоколадні вироби і щось купить на пробу: шоколад з пармезаном або дорблю (мої найулюбленіші), або іншими незвичними поєднаннями ) По кав´ярням/кафе пройтись, є доволі незвично оформлені )
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Прям точно в тому місці була? Якщо так, то це дуже цікаво.
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Ми були влітку, але дитині так сподобалось, що хоче знову. Вся шукаю якісь місця де не були ще. А ви випадково не були в Дрогобичі в музеї в´язниці?
Мама Павлика• 10 декабря 2023
ні не в тому місці ) Цікава сама віла в котрій розташований музей, історична будівля. А криївку облаштували в підвалі з окремим входом. Зробили дуже реалістичну, можна все потрогать і пофографувать
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Дякую! Обов´язково сходим!
Мама Павлика• 10 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
я не була, батьки сина возили. Місто цікаве, музей теж - бачила фотки. Якщо поїдете в Дрогобич - сходіть на солеварню, попадете як мінімум в минуле століття ) Побачете як сіль варять ) не в заводських умовах )
Ще цікаво, на одну поїздку в Борислав - музей історичний і ресторан ’Бараський міст’, він як маленький музей і кухня супер.
Цікавий ще костел, там ксьонз ’чудний’ і дуже незвичайний )))
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Ого, стільки всього, дякую.
Мама Павлика• 10 декабря 2023
За Східницею є невелике село Старий Кропивник. Якщо цікавитесь історією УПА то теж можна відвідати: річка Стрій, старий цвинтар біля церкви - є поховання воїнів УПА, ггврнв старовинна церва, особливо якщо попадете на службу, на річці підвісний міст, якщо йти в сторону Східниці невеликий стенд де розповідається про родину котра жила в Кропивнику і мала цікаву історію - частина дітей в УПА, частина в Червоній армії..
Ще можна поїхати в Турку, це далеченько від Трускавця - там цікава архітектура, просто погулять по місту.
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Оце ви орієнтуєтесь) минулої зими так об´їздили все Закарпаття. Я просто історик, про УПА звичайно знаю багато чого, просто Львівська область ще мною не досліджена
Мама Павлика• 10 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
ми на лікування їздим в Східницю, а сидіть на місці я не можу ) Тому всі околиці обходили-об´їздили частково ) Планів ще безліч на наступні поїздки )
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Це круто, до ре, коли батьки не лежать, а показують все дітям. Це так важливо знати історію своєї країни. А в Дрогобичі в солеварню пускають всередину?
Мама Павлика• 10 декабря 2023
раніше пускали, зараз не знаю. Але там мені здається навіть зі сторони можна подивитися, бо по суті то розвали в котрих варять сіль на вогні в казанах )
Снегурочко
• 10 декабря 2023
Ответ дляМама Павлика
Влітку хотіли поїхати туди, але не знайшли прямого рейсу щось, ми були без авто. Але тепер я вже точно все познаходжу)