Isidda• 10 декабря 2023

Крим. Свіжа заява

https://zmina.info/news/zvilnennya-krymu-zalezhyt-...: 10 Грудня 2023 Данілов заявив, що “скоріш за все, Крим буде звільнений військовим шляхом, як би деякі аналітики, які, зокрема, присутні у цій залі, не говорили, що це неможливо”.

“Так, світ – цинічний, світ – прагматичний. Світ прорахувався 24 лютого 2022 року, коли нам не давали жодної спроможності вистояти. Світ змінив наразі свої плани. Чи входить велика Україна в плани розвитку світу, це залежить від нас, від нашої політики. Якщо ми зможемо всередині нашої країни, перш за все, самим для себе, ще раз довести, коли ми спільно, пліч-о-пліч стоятимемо, зробимо ще один такий ривок, все буде Україна, і кримські татари повернуться обов’язково додому”, – сказав Олексій Данілов. Як відомо, російська Федерація використовує український Крим як військовий плацдарм для своєї військової агресії з Півдня України, обстрілюючи українські міста з Криму.

Українське керівництво неодноразово закликало громадян росії, які незаконно оселилися в тимчасово окупованому Криму, покинути півострів, допоки є така можливість, а для громадян України на півострові оприлюднили детальну інструкцію, що робити цивільним під час бойових дій у Криму та деокупації півострова. Україна також наголошує, що без деокупації Криму неможлива безпека в Чорноморському регіоні.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що колаборанти та зрадники в тимчасово окупованому Криму можуть пом’якшити судовий вирок, надавши цінну інформацію Силам оборони України про російські військові об’єкти та техніку на території півострова.

Відомо, що українські міністерства та державні органи активно працюють над формуванням кадрового резерву для роботи після деокупації Кримського півострова.Зеленський закликав громадян у тимчасово окупованому Криму триматися якомога далі від російських військових об’єктів та надавати українським спецслужбам усю відому інформацію про окупантів
Просто Козя Я• 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Ні. Вже на 25 рік і прогнозують, що хід війни вони нам не змінять.
Писец...

ebbi• 11 декабря 2023
Ответ дляЛерусикП
Стоп...могу ошибаться, но это ж данилов, вроде, перед войной в чёрном выходил...’предупреждал’
А еще по всем новостям трубили, про внучку данилова с сумочками прада, шанель и то что ей рекламу на ТЦ Гуливер оплатили в её др. Это ж прямая польза то какая. Кто ж бутики будет кормить если не дедуля))
Страшно подумать сколько таких внучек и дедушек после войны будут красоваться с орденами на груди за борьбу с рашизмом
автор Isidda • 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Та вона провокаторша, приволікає якісь тупі зайви недолугих і хоче типу вся в білому народ підбадьорити, наче всі тупі, вже з яєць її посміялися сьогодні.
Правда всегда глаза режет.
Inna_ya_krasivaya• 11 декабря 2023
Ответ дляebbi
мы ж не рашисты. Это у них так принято. А за рашиков да? с какого города тут пишете?:)
Zaviriuha• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Правда всегда глаза режет.
Яка правда? Цю херню що ви приволокли? Чули заяви Америки про допомогу? А ви правду тут вішаєте
comtesse de Valois• 11 декабря 2023
О, клоны подтянулись, с одного акка Маня не вывозит
автор Isidda • 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Літають на ф16 які мають дати в 25 році. Ви стібетеся тут чи що?
Опять попрошу вас.Отодвиньте методичку свою и прочтите нормально новости,особо с США за последние дни
Zaviriuha• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Так це ви прочитайте новини, які обговорюють всі кому не лінь і щось там не райдужно для нас
Vesy• 11 декабря 2023
Ответ дляcomtesse de Valois
Сейчас еще жаловаться начнет 😁

Еленнн• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Вам хихоньки да хахоньки.А в любую минуту полетят бомбы и шо?Вы о людях там подумали,о детях?Предупрежен-значит вооружен.Их оккупационная власть им врет постоянно.Сколько на них уже ракет и дронов мы закинули?А подвалов прятаться нет.
О. ти диви.. ’Вы о людях там подумали,о детях?Предупрежен-значит вооружен’--- а перед війною у нас це чому не спрацювало??
автор Isidda • 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
А вы на сто проц уверены ,что завтра или через 2 месяца на Крым ничего не полетит?Я -нет.Или вам плевать на наших людей там?
автор Isidda • 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Речь о Крыме.Это сегодня крымские татары собирались и такая новость.
ebbi• 11 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Важко подивитися звідки пишу?І що взагалі не так?У нас часто густо не є так,що виконують роботу одні,а ордени на груди не отримують інші?Ви про ’гучні’ нагороди не чули?
Vesy• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Вы прям с собрания пишете?
your style• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
В якому сенсі ви це пишете? Це я повинна думати о людях и детях? Якщо их оккупационная власть им врет постоянно- то вам не здається, що це проблеми трохи не наші? Хай шукають тих, хто не бреше. А підвали хай Аксьонов будує
автор Isidda • 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
В наше время все может быть и в любую минуту..Все говорят,что Крым деокупировать легче ,чем Донбасс.И если раньше разговоры ,типа политическим путем тра ляля,то сейчас-военным.А это ракеты,бомбы,авиация.Там того Крыма как Киевская обл по площади и людей пару миллионов,считай как город большой,а базы,а мосты,жд и логистика-все как на ладони.Мирные пострадают ,конечно,но это война..
Kira2022• 11 декабря 2023
Ответ дляYamarisha
Які? Іграшкові?
А других у нас нет🤷
все ники заняты• 11 декабря 2023
Как они достали мусолить разную ерунду. Типа закидывают в народ что « вот вот и мы тут всем устроим» и нифига не происходит.
ebbi• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Може воно так і є.Не зрозуміло просто для чого розповідати,що ми починаємо підготовку до деокупації Криму?Може ще призначити день і час і з чого бити почнемо?Щоб підготувалися?Дивно якось,якщо чесно

Kira2022• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ні.Тут вагоме-до виборів в США .
Мы Украина или штат США? Причем тут их выборы?
Oks234• 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Вони два роки міст не можуть вдарити щоб той впав, Бахмут не можуть відбити бо зброї немає, вони на Крим мають йти , я не проти але нехай в перших рядах йдуть їхні рідні.
Крим легше відбити , ніж Бахмут. Достатньо міст знищити
liss• 11 декабря 2023
Данилов сам брати буде .. побачимо що і як 😎
leolin• 11 декабря 2023
Ответ дляФернанда
а, и да, автор, согласна еще с Даниловым, мир циничен, а наша власть в этом может давать мастер-классы, такой цинизм еще поискать нужно.И вот это его... плечом к плечу и мы, кто мы? он с бандой , какой-то рывок будет делать, где, когда сие действо будет?
Это он, видимо, про Доброслава вспомнил - о ’пліч-о-пліч’
Павлик Равлик• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А окрім хіт параду ботів хтось висловиться нормальний?
Окрім вас, їх не так вже тут і багато)))
leolin• 11 декабря 2023
Ответ дляЛерусикП
Не хочу песиме....ть (раньше тоже была оптимистично настроена), но нас используют. И пока русские на нас не обточатся (а обтачиватся им еще дофига!), то нам так мизерно и будут помогать... ’только чтоб мы выживали’.
А правительство усугубляет своими законами которые убивают бизнес, уже даже большой, своей коррупцией, и своей слепотой, потому что не видят чем дышит народ!
Не видят??? Откуда эта наивность у нас?
leolin• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Вова, угомонись
L-i-s-a-92af• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ракети полетять
Було б добре,але побачимо
ЛерусикП• 11 декабря 2023
Ответ дляleolin
Не видят??? Откуда эта наивность у нас?
Нет, не видят. Так обычно бывает, когда люди возвышаются (не обязательно политики, те же звёзды к примеру), они перестают жить проблемами низкого слоя населения.
До боли смешной пример, есть про Марию Антуанетту (хотя, не доказано что именно она это сказала). «Если у них нет хлеба, пусть едят пирожные!» — французская фраза, ставшая символом отрешённости монархов от проблем народа... и так было во все века, и у нас также!
leolin• 11 декабря 2023
Ответ дляЛерусикП
Я в этом вижу цинизм, как и в том, что творит наша власть.
diablo12• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Моя думка,що просто понти колотити він не буде зараз.І останні заяви з США пішли нормальні.Плюс Залужний про високотехнічну зброю.В лоб туди заходити не будуть.а як Ізраіль-ракети,бомби,авіація,зачистка.Ну,як так це бачу.Якщо в лоб,то воно нам не треба.
Про контранступление уже не колотили