: 10 Грудня 2023 Данілов заявив, що “скоріш за все, Крим буде звільнений військовим шляхом, як би деякі аналітики, які, зокрема, присутні у цій залі, не говорили, що це неможливо”.
“Так, світ – цинічний, світ – прагматичний. Світ прорахувався 24 лютого 2022 року, коли нам не давали жодної спроможності вистояти. Світ змінив наразі свої плани. Чи входить велика Україна в плани розвитку світу, це залежить від нас, від нашої політики. Якщо ми зможемо всередині нашої країни, перш за все, самим для себе, ще раз довести, коли ми спільно, пліч-о-пліч стоятимемо, зробимо ще один такий ривок, все буде Україна, і кримські татари повернуться обов’язково додому”, – сказав Олексій Данілов. Як відомо, російська Федерація використовує український Крим як військовий плацдарм для своєї військової агресії з Півдня України, обстрілюючи українські міста з Криму.
Українське керівництво неодноразово закликало громадян росії, які незаконно оселилися в тимчасово окупованому Криму, покинути півострів, допоки є така можливість, а для громадян України на півострові оприлюднили детальну інструкцію, що робити цивільним під час бойових дій у Криму та деокупації півострова. Україна також наголошує, що без деокупації Криму неможлива безпека в Чорноморському регіоні.
Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що колаборанти та зрадники в тимчасово окупованому Криму можуть пом’якшити судовий вирок, надавши цінну інформацію Силам оборони України про російські військові об’єкти та техніку на території півострова.
Відомо, що українські міністерства та державні органи активно працюють над формуванням кадрового резерву для роботи після деокупації Кримського півострова.Зеленський закликав громадян у тимчасово окупованому Криму триматися якомога далі від російських військових об’єктів та надавати українським спецслужбам усю відому інформацію про окупантів
Просто Козя Я• 11 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Ні. Вже на 25 рік і прогнозують, що хід війни вони нам не змінять.
Писец...
Ответ дляЛерусикП
Стоп...могу ошибаться, но это ж данилов, вроде, перед войной в чёрном выходил...’предупреждал’
А еще по всем новостям трубили, про внучку данилова с сумочками прада, шанель и то что ей рекламу на ТЦ Гуливер оплатили в её др. Это ж прямая польза то какая. Кто ж бутики будет кормить если не дедуля))
Страшно подумать сколько таких внучек и дедушек после войны будут красоваться с орденами на груди за борьбу с рашизмом
Inna_ya_krasivaya• 11 декабря 2023
Ответ дляebbi
мы ж не рашисты. Это у них так принято. А за рашиков да? с какого города тут пишете?:)
Ответ дляIsidda
Вам хихоньки да хахоньки.А в любую минуту полетят бомбы и шо?Вы о людях там подумали,о детях?Предупрежен-значит вооружен.Их оккупационная власть им врет постоянно.Сколько на них уже ракет и дронов мы закинули?А подвалов прятаться нет.
О. ти диви.. ’Вы о людях там подумали,о детях?Предупрежен-значит вооружен’--- а перед війною у нас це чому не спрацювало??
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Важко подивитися звідки пишу?І що взагалі не так?У нас часто густо не є так,що виконують роботу одні,а ордени на груди не отримують інші?Ви про ’гучні’ нагороди не чули?
your style• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
В якому сенсі ви це пишете? Це я повинна думати о людях и детях? Якщо их оккупационная власть им врет постоянно- то вам не здається, що це проблеми трохи не наші? Хай шукають тих, хто не бреше. А підвали хай Аксьонов будує
Ответ дляZaviriuha
Так це ви прочитайте новини, які обговорюють всі кому не лінь і щось там не райдужно для нас
В наше время все может быть и в любую минуту..Все говорят,что Крым деокупировать легче ,чем Донбасс.И если раньше разговоры ,типа политическим путем тра ляля,то сейчас-военным.А это ракеты,бомбы,авиация.Там того Крыма как Киевская обл по площади и людей пару миллионов,считай как город большой,а базы,а мосты,жд и логистика-все как на ладони.Мирные пострадают ,конечно,но это война..
все ники заняты• 11 декабря 2023
Как они достали мусолить разную ерунду. Типа закидывают в народ что « вот вот и мы тут всем устроим» и нифига не происходит.
Ответ дляIsidda
Може воно так і є.Не зрозуміло просто для чого розповідати,що ми починаємо підготовку до деокупації Криму?Може ще призначити день і час і з чого бити почнемо?Щоб підготувалися?Дивно якось,якщо чесно
Ответ дляФернанда
а, и да, автор, согласна еще с Даниловым, мир циничен, а наша власть в этом может давать мастер-классы, такой цинизм еще поискать нужно.И вот это его... плечом к плечу и мы, кто мы? он с бандой , какой-то рывок будет делать, где, когда сие действо будет?
Это он, видимо, про Доброслава вспомнил - о ’пліч-о-пліч’
Павлик Равлик• 11 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А окрім хіт параду ботів хтось висловиться нормальний?
Окрім вас, їх не так вже тут і багато)))
Ответ дляЛерусикП
Не хочу песиме....ть (раньше тоже была оптимистично настроена), но нас используют. И пока русские на нас не обточатся (а обтачиватся им еще дофига!), то нам так мизерно и будут помогать... ’только чтоб мы выживали’.
А правительство усугубляет своими законами которые убивают бизнес, уже даже большой, своей коррупцией, и своей слепотой, потому что не видят чем дышит народ!
Не видят??? Откуда эта наивность у нас?
Ответ дляleolin
Не видят??? Откуда эта наивность у нас?
Нет, не видят. Так обычно бывает, когда люди возвышаются (не обязательно политики, те же звёзды к примеру), они перестают жить проблемами низкого слоя населения.
До боли смешной пример, есть про Марию Антуанетту (хотя, не доказано что именно она это сказала). «Если у них нет хлеба, пусть едят пирожные!» — французская фраза, ставшая символом отрешённости монархов от проблем народа... и так было во все века, и у нас также!
Ответ дляЛерусикП
Я в этом вижу цинизм, как и в том, что творит наша власть.
Ответ дляIsidda
Моя думка,що просто понти колотити він не буде зараз.І останні заяви з США пішли нормальні.Плюс Залужний про високотехнічну зброю.В лоб туди заходити не будуть.а як Ізраіль-ракети,бомби,авіація,зачистка.Ну,як так це бачу.Якщо в лоб,то воно нам не треба.
Про контранступление уже не колотили